University of Bаrcelona факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Барселона, Іспанія
Тип: державний університет
Язык обучения: іспанська, англійська
Бакалавр:
Магистр:

Про ВНЗ

Університет Барселони або University of Barcelona (UB) – державний вищий навчальний заклад в Іспанії. UB почав свою діяльність в 1450 році. Вуз має кампусом міського типу, розташованим в Барселоні.

Рейтинг університету. Згідно найвпливовішим рейтингам, University of Barcelona вважається найкращим навчальним закладом в Іспанії. Університет Барселони вважається одним з найстаріших і почесних вузів Іспанії. Університет Барселони, як правило, не покидає топ 5% в світі академічних рейтингів. Навчальний заклад відомо високою якістю викладання в наступних напрямках: «Мистецтво і Гуманітарні науки», «Інженерна справа і технології», «Науки про життя і медицина», «Природничі науки», «Соціальні науки і менеджмент», «Фізика», «Хімія ». Навчальний заклад входить в топ 100 за якістю вищої освіти. Даний вуз можна назвати одним з найбільш респектабельних серед роботодавців в Іспанії і по всьому світу.

Надходження і вартість навчання. Разом з результатами іспитів для зарахування в університет необхідно надати інформацію про успішність абітурієнта. Після надання всіх необхідних вузом документів більше половини (80 відсотків) заявників успішно вступають до ВНЗ. Але варто враховувати, що при вступі до UB відсоток надійшли може значно варіюватися в залежності від популярності обраного для вивчення курсу. Університет Барселони відноситься до тих університетам, де академічний рік ділиться на два семестри. Навчання в даному навчальному закладі обійдеться менш ніж в 1,000 USD / рік програми бакалаврату. Бажаючі отримати ступінь магістра в UB повинні орієнтуватися на суму близько 3,000 USD в рік. Незважаючи на низьку вартість навчання, студенти додатково мають можливість подати заявку на університетську стипендію. Додатково, в університеті присутні програми дистанційної освіти. На офіційному сайті вузу (http://www.ub.edu) ви можете знайти більш детальну інформацію про вартість програм в залежності від факультету.

Склад університету. Університет Барселони є великим навчальним закладом, в якому навчається понад 47 тисяч студентів. На вступ до навчального закладу можуть претендувати як місцеві громадяни, так і іноземці. У навчальному закладі навчається приблизно 9% іноземних громадян. Академічний склад UB включає понад 3 тисяч вчителів. Університет бере активну участь в міжнародних програмах обміну студентів і співробітників вузу. Навчальний заклад представлений в соціальних мережах.

Інфраструктура університету. У розпорядженні студентів знаходиться бібліотека навчального закладу. Студенти навчального закладу мають можливість проживати в гуртожитку на території кампуса. Університет Барселони входить до складу декількох груп і об’єднань, серед яких – European University Association (EUA), Coimbra Group, International Forum of Public Universities (IFPU), International Research Universities Network (IRUN), OpenCourseWare Consortium (OCW).

Отзывы учащихся

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!