Языковые курсы в Китае - отдых и изучение английского за границей 2024-2025 - Atlas

Китай – это страна с богатым культурным наследием, которая уже долгие годы является влиятельным игроком на арене мировой экономики. Государство быстро развивается, поэтому постоянно предлагает миру новые изобретения и технологии в различных отраслях.

Говорят, что язык является зеркалом культуры. Действительно, китайский язык – это не просто система лексических единиц и грамматических правил, китайский язык – это настоящая философия. Поэтому не удивительно, что овладеть им так сложно.

Но сложно не означает, что невозможно! В Украине говорить и думать на китайском будет несколько трудно, потому что очень редко курсы приглашают в команду в качестве преподавателей настоящих носителей языка.

Но, если Вы действительно хотите владеть китайским языком– с радостью приглашаем Вас посетить курсы за рубежом.

Программы китайского языка можно изучать в языковых центрах, языковых школах, частных колледжах и высших учебных заведениях. Начинать программу можно с любого уровня подготовки. Продолжительность программ предлагается от 1 недели до 1 года.

Экскурсии в другие города и посещения культурных мероприятий часто организуют школы, при этом входные билеты для студентов на 30-50% дешевле. Проживание для студентов предлагается как в принимающей семье, так и в студенческой резиденции. В семье Вы будете постигать китайские обычаи и культуру, общение с новой семьей положительно отражается на совершенствовании языка. При бронировании проживания в семье возможно также заказать питание – только завтраки, полупансион или полный пансион.

Отзывы наших клиентов

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp
Лучшие лагеря в одном месте
Мы собираем для Вас лучшие предложения в одном месте
Бесплатные услуги
Прямые заявки в учебные заведения
Ваши заказы, сделанные на нашем портале, попадают напрямую в учебные заведения.
Тематические новости

Стоимость

Стоимость курсов зависит от их продолжительности, характера программы, города и времени занятий (утро, день). Чем длиннее срок программы, тем дешевле цена за неделю.

Дополнительно оплачивается регистрационный сбор в школу, по желанию трансфер из / в аэропорт и страховка.

Многие школы предлагают клиентам нашей компании специальные скидки 10-30% на обучение или бонусные предложения (бесплатные недели).

Какие программы можно изучать в языковой школе?

  • Китайский для отдыха;
  • Общий китайский;
  • Интенсивный китайский;
  • Индивидуальный китайский;
  • Академический китайский;
  • Академический семестр / академический год;
  • Интенсивный академический семестр / год;
  • Бизнес-китайский;
  • Китайский для преподавателей.
Остались вопросы? Задайте их нам!