Мовні курси в Китаї - відпочинок і вивчення англійської за кордоном 2024-2025 - Atlas

Китайська мова (путунхуа, або мандарин) – це рідна мова понад мільярда осіб, що робить її найбільш поширеною мовою в світі. Крім Китайської Народної Республіки і Тайваню, цією мовою розмовляють в китайських громадах Індонезії, Таїланду, Малайзії, Сінгапуру, Брунею, Філіппін і Монголії, що становить шосту частину населення земної кулі.

З огляду на нинішній прогрес в економічному розвитку Китаю, китайська мова буде ставати з кожним роком все популярнішою, адже все більше число міжнародних корпорацій будуть намагатися налагодити зв’язки з китайськими партнерами. Подальший розвиток економіки однозначно стане сприяти активному розвитку всіх інших соціальних сфер країни, а це, наприклад, розвиток культури, туризму, безлічі інших аспектів соціально-культурного життя. І для всього це необхідні знання китайської мови. Тому навчання китайській мові зараз – це величезні перспективи, які з кожним роком будуть тільки збільшуватися.

Sprachcaffe в Пекіні. Говорячи про навчальні програми школи в Пекіні, можна стверджувати, що через вивчення китайської мови учасники зможуть поринути у культуру всього сходу. Сама школа розташована поряд з величним палацовим комплексом «Заборонене місто» – в одному з найбільших районів Пекіна.

Особливості вивчення китайської мови:

 • Вивчення китайської мови в двох центрах: Пекіні і Шанхаї
 • Викладачі в центрі Sprachcaffe – носії китайської мови
 • Будівля, декороване в традиційному стилі
 • Першокласне розташування школи біля Старого Літнього палацу
 • Поряд з жвавою торговою вулицею Wangfujing

Стандартний курс китайської мови – відмінне поєднання навчання з яскравим дозвіллям. Ранковий час присвячено виключно заняттям в класах, а друга половина дня залишається вільною для культурно-розважальної програми та знайомства з містом. Навчальний план складається з таких занять: 1 урок присвячений граматиці і вправам на лексику, 1 урок – розмовний клуб і 2 уроки  відводяться на читання, аналіз текстів, аудіювання і правопис.

Тип курсу: Загальна китайська

Вік: 18+

Тривалість курсу: від 2 тижнів

Уроків на тиждень:20/45 хв один урок

Початок курсу: Кожен понеділок

Проживати студенти можуть в студентській резиденції, в кімнаті на одного, або в загальній кімнаті на чотирьох.

Наші консультації, підбір і бронювання програм, супровід і візова підтримка безкоштовні!Для того, щоб записатися на консультацію, подати заявку на навчання на мовних курсах, забронювати програму, зверніться, будь ласка, до нас в офіс.

Відгуки наших клієнтів

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини

Вартість

Вартість курсів залежить від їх тривалості, характеру програми, міста і часу занять (ранок, день). Чим довше термін програми, тим дешевше ціна за тиждень.

Додатково оплачується реєстраційний збір в школу, за бажанням трансфер з / в аеропорт і страховка.

Багато шкіл пропонують клієнтам нашої компанії спеціальні знижки 10-30% на навчання або бонусні пропозиції (безкоштовні тижні).

Які програми можна вивчати в мовній школі?

 • Китайська для відпочинку;
 • Загальна китайська;
 • Інтенсивна китайська;
 • Індивідуальна китайська;
 • Академічна китайська;
 • Академічний семестр / рік;
 • Інтенсивний академічний семестр / рік;
 • Бізнес-китайська;
 • Китайська для викладачів.
Залишилися питання? Задайте їх нам!