University of Barcelona факультеты, программы, стоимость обучения, отзывы 2021-2022 - Atlas Образование за Рубежом
Расположение: Барселона, Іспанія
Тип: державний університет
Язык обучения: іспанська, англійська
Бакалавр:
Магистр:

Про ВНЗ

Університет Барселони або University of Barcelona (UB) — державний вищий навчальний заклад в Іспанії. UB почав свою діяльність в 1450 році. Вуз має кампусом міського типу, розташованим в Барселоні.

Рейтинг університету. Згідно найвпливовішим рейтингам, University of Barcelona вважається найкращим навчальним закладом в Іспанії. Університет Барселони вважається одним з найстаріших і почесних вузів Іспанії. Університет Барселони, як правило, не покидає топ 5% в світі академічних рейтингів. Навчальний заклад відомо високою якістю викладання в наступних напрямках: «Мистецтво і Гуманітарні науки», «Інженерна справа і технології», «Науки про життя і медицина», «Природничі науки», «Соціальні науки і менеджмент», «Фізика», «Хімія ». Навчальний заклад входить в топ 100 за якістю вищої освіти. Даний вуз можна назвати одним з найбільш респектабельних серед роботодавців в Іспанії і по всьому світу.

Надходження і вартість навчання. Разом з результатами іспитів для зарахування в університет необхідно надати інформацію про успішність абітурієнта. Після надання всіх необхідних вузом документів більше половини (80 відсотків) заявників успішно вступають до ВНЗ. Але варто враховувати, що при вступі до UB відсоток надійшли може значно варіюватися в залежності від популярності обраного для вивчення курсу. Університет Барселони відноситься до тих університетам, де академічний рік ділиться на два семестри. Навчання в даному навчальному закладі обійдеться менш ніж в 1,000 USD / рік програми бакалаврату. Бажаючі отримати ступінь магістра в UB повинні орієнтуватися на суму близько 3,000 USD в рік. Незважаючи на низьку вартість навчання, студенти додатково мають можливість подати заявку на університетську стипендію. Додатково, в університеті присутні програми дистанційної освіти. На офіційному сайті вузу (http://www.ub.edu) ви можете знайти більш детальну інформацію про вартість програм в залежності від факультету.

Склад університету. Університет Барселони є великим навчальним закладом, в якому навчається понад 47 тисяч студентів. На вступ до навчального закладу можуть претендувати як місцеві громадяни, так і іноземці. У навчальному закладі навчається приблизно 9% іноземних громадян. Академічний склад UB включає понад 3 тисяч вчителів. Університет бере активну участь в міжнародних програмах обміну студентів і співробітників вузу. Навчальний заклад представлений в соціальних мережах.

Інфраструктура університету. У розпорядженні студентів знаходиться бібліотека навчального закладу. Студенти навчального закладу мають можливість проживати в гуртожитку на території кампуса. Університет Барселони входить до складу декількох груп і об’єднань, серед яких — European University Association (EUA), Coimbra Group, International Forum of Public Universities (IFPU), International Research Universities Network (IRUN), OpenCourseWare Consortium (OCW).

Отзывы учащихся

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива — поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко — в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду — чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

Сын учится в 9 классе. Начал задумываться о его высшем образовании. Знакомые посоветовали атлас как профессионалов, которые помогли их детям поступить в немецкий ВУЗ на маркетолога. Позвонил, мне ответила Яна, задал вопрос о том где можно учиться, когда начинать подготовку и тд. Понял, что уже сейчас Кириллу (моему сыну) нужно начинать учить английский и подтягивать математику с физикой для обучения на программиста. Думаем поступить в Канаду, т.к. у нас там родственники и сыну тнравися страна. В 10 классе опять будем связываться с Атласом...

Дмитрий Недолгий

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)
Лучшие лагеря в одном месте
Мы собираем для Вас лучшие предложения в одном месте
Бесплатные услуги
Прямые заявки в учебные заведения
Ваши заказы, сделанные на нашем портале, попадают напрямую в учебные заведения.
Остались вопросы? Задайте их нам!