Освіта за кордоном ATLAS - навчання за кордоном для українців
Освіта і  навчання за  кордоном
Ми працюємо для вас з 1990 р.
1214
Університетів, коледжів та шкіл світу
100
Освітніх курсів
20
Популярних країн
1128
Відгуків від студентів
Гарячі акції
Осінні канікули на Кіпрі 2021
Осінні канікули на Кіпрі 2021
Осінній англійський табір на Кіпрі
Англійська в Канаді
-30%
Англійська в Канаді
ILSC Language Schools предоставляет cкидку 30% для регистраций на программу до 31.12.2019 и начал...
Фантастичні знижки від мовної школи St Giles
-35%
Фантастичні знижки від мовної школи St Giles
Чистое море, высокий уровень комфорта и широкое разнообразие программ
Дитячі табори в Чехії
-20%
Дитячі табори в Чехії
Экскурсии, языковая практика и подготовка к учебе!
Чому ми?
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Відгуки наших клієнтів

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas
Освіта в Європі – найкраща інвестиція в майбутнє

Усвідомлений вибір навчального закладу – дуже важливий крок у житті кожної людини. Диплом не повинен лежати на полиці і збирати пил, він має працювати і з лишком компенсувати витрачені на його отримання фізичні, моральні і навіть матеріальні ресурси. Визначившись з областю, в якій хотілося б працювати у майбутньому, необхідно подбати про те, аби здобути освіту належного рівня.

Європейський диплом виробляє на роботодавців сильне враження. Це вагомий аргумент, бо він сам по собі передбачає наявність значної теоретичної бази і практики на підприємствах високого класу.

Ще один дуже важливий момент – корисні знайомства, які може дати навчання в Європі. Більшість найвпливовіших людей в усьому світі досягли успіху завдяки навчанню у престижних внз. Стів Джобс познайомився зі Стівом Возняком в студентські роки, результатом їхньої співпраці стала всесвітньо відома компанія Apple. Хто знає, на які відкриття надихне вас навчання в Європі. В будь-якому випадку, це дуже цінний і корисний досвід.

Залишилися питання? Задайте їх нам!