Вища освіта в Австралії, навчання в Австралії для українців: ціна, іспити 2020-2021 - Atlas

Австралія є однією з найбільш розвинених країн світу. Рівень життя в Австралії є дуже високим, а рівень злочинності дуже низьким. Сідней, Мельбурн, Брісбен по організації охорони здоров’я вважаються найбільш придатними для життя містами.

Австралія – ​​дивовижна за красою природи країна. Кажуть, що для того, щоб відвідати всі пляжі цієї казкової країни, знадобиться цілий рік!

Також Австралія є мультикультурною космополітичною країною з найвищим рівнем толерантності по ставленню до іноземців, тому іноземні студенти можуть легко адаптуватися до соціального життя та відчувати себе частиною австралійського суспільства.

Система вищої освіти Австралії, так само як і системи інших англомовних країн світу, є багатоступеневою:

 • Програми бакалаврату

Програми представлені сотнями спеціальностей, навчання на денному відділенні зазвичай триває 3 роки, підготовка за деякими спеціальностями може займати 4-5 років. Випускники, які показали видатні академічні успіхи, отримують ступінь бакалавра з відзнакою, це дає деякі переваги під час зарахування на програми подальшої освіти і працевлаштування.

 • Магістерські програми

Навчання розраховане на 2 роки для випускників програм бакалаврату і на 1 рік – для володарів ступеня бакалавра з відзнакою. Існують магістерські програми 3 типів: coursework (професійна спеціалізація), coursework and theses (те саме із захистом дисертації), research and thesis (дослідницька робота з захистом дисертації). Вершиною освітньої піраміди служать докторські програми, які представлені двома типами програм: research і coursework. У першому випадку здобувач протягом 3 років проводить наукові дослідження та пише дисертацію, щоб після її захисту отримати ступінь PhD (вчений ступінь у галузі знання іменується «доктором філософії»). Другі мають прикладний характер і більше пов’язані з практичним застосуванням результатів досліджень.

При австралійських університетах і коледжах діють підготовчі програми для іноземних студентів – це проміжна ступінь між середньою освітою, отриманою в закордонному навчальному закладі, і навчанням в університеті в Австралії. Ці програми називаються Foundation, вони складаються з трьох основних напрямків. Це англійська мова, спеціальні дисципліни та особливий предмет, аналога якому немає в нашій системі освіти (academic skills, тобто придбання навчальних навичок). Викладання англійської мови в рамках Foundation націлене на підготовку студента до складання міжнародного мовного тесту IELTS на необхідному рівні (з результатом не нижче 6-6,5 балів), а також на оволодіння спеціальною термінологією в рамках профільних дисциплін. Для вступу на програму Foundation необхідно вже мати IELTS з результатом 5-5,5 балів.

У число спеціальних дисциплін зазвичай входить математика та ті предмети, які визначають профіль майбутньої спеціальності. Навчання academic skills передбачає тренування вміння писати конспекти, складати есе та доповіді, працювати зі словниками, готувати та захищати групові проекти – в подальшому всі ці навички стануть у майбутньому студенту гарну службу. Нерідко заняття в рамках Foundation проводяться на території університетського кампусу. В цьому випадку слухачі програми поряд з повноправними студентами отримують доступ до всіх елементів інфраструктури кампусу: вони можуть користуватися бібліотекою, комп’ютерними залами, спортивними спорудами.

Вартість навчання в Австралії варіюється в межах 15 000 – 20 000 AUD на рік  на програмах бакалаврату та 20 000- 25 000 AUD – на програмах магістратури в залежності від обраного навчального закладу. Кожен університет завжди готовий надати стипендію найталановитішим іноземним студентам, сума стипендії може покривати витрати на навчання.

Наявність студентської візи дає право на офіційне працевлаштування – до 20 годин на тиждень у навчальний час і 40 годин в тиждень – на канікулах. Після отримання ступеня бакалавра випускник отримує право на працевлаштування на території країни протягом наступних 2 років.

Виберіть відповідну програму і навчальний заклад

University of Melbourne
University of Melbourne
Розташування: Мельбурн, Вікторія, Австралія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 27995 USD
Магистр: 27995 USD
Australian National University
Australian National University
Розташування: Ектон, Канберра, Австралія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 23400 USD
Магистр: 25771 USD
University of Queensland
University of Queensland
Розташування: Квінсленд, Австралія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 21572 USD
Магистр: 23162 USD
University of Sydney
University of Sydney
Розташування: Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 29632 USD
Магистр: 30337 USD
Подготовительные курсы: 21165 USD
University of New South Wales
University of New South Wales
Розташування: Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 29462 USD
Магистр: 29124 USD
Відгуки наших клієнтів

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.

ATLAS рекомендує наступні навчальні заклади Австралії:

 • Bond University
 • University of Canberra
 • Charles Sturt University
 • Central Queensland University
 • Deakin University
 • Griffith University
 • James Cook University
 • La Trobe University
 • Macquire University
 • Melbourne University
 • Monash University
 • University of New South Wales
 • University of Newcastle
 • RMIT
 • University of South Australia
 • Southern Cross University
 • Swinburne University of Technology
 • University of Sydney
 • University of Technology Sydney
 • University of Queensland
 • University of Wollongong
 • Victoria University
 • Western Australia University* (Foundation)
 • Western Sydney University
 • Academies Australasia Polytechnic
 • Asia Pacific Int. College
 • Australian Pacific College ( APC)
 • Adelaide College
 • Baxter Institute
 • Browns Professional
 • Cambridge International College
 • Education and Training Int.TAFE
 • Holmes Institute
 • ILSC
 • Imagine Education
 • JMC Academy
 • Kaplan Business School
 • Martin College
 • MEGT
 • Melbourne Institute of Technology
 • Melbourne Polytechnic TAFE
 • Murdoch Institute of Technology
 • SAE Institute
 • Strathfield College
 • TAFE Queensland
 • Zenith Business Academy
 • Universal Institute of Technology

В Австралії знаходиться один з офісів нашої компанії. Ви завжди зможете зателефонувати або зайти до нас в офіс, отримати якісну консультацію, необхідну допомогу і підтримку.

Звертаємо Вашу увагу, що наші консультації, підбір і бронювання програм, оформлення документів та візова підтримка безкоштовні!

Залишилися питання? Задайте їх нам!