Вища освіта в Австралії, навчання в Австралії для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Австралія є однією з найрозвиненіших країн світу. Рівень життя в Австралії дуже високий, а рівень злочинності дуже низький. Сідней, Мельбурн, Брісбен з огляду на питання організації охорони здоров’я є найбільш придатними для життя містами.

Австралія – незвичайна за красою природи країна. Говорять, що для того, щоб відвідати всі пляжі цієї дивовижної країни, знадобиться цілий рік!

Також Австралія є мультикультурною космополітичною країною з найвищим рівнем толерантності до іноземців, тому іноземні студенти можуть легко адаптуватися до соціального життя і відчувати себе частиною австралійської спільноти.

Система вищої освіти Австралії, як і системи інших англомовних країн світу, є багатоступеневою:

 • Програми бакалаврату

Програми представлені сотнями спеціальностей, навчання на денному відділенні зазвичай триває 3 роки, підготовка за деякими спеціальностями може тривати 4-5 років. Випускники, які показали значні академічні успіхи, отримують ступінь бакалавра з відзнакою, що дає деякі переваги при зарахуванні на програми подальшої освіти та працевлаштування.

 • Магістерські програми

Навчання розраховане на 2 роки для випускників програм бакалаврату та на 1 рік – для володарів ступеня бакалавра з відзнакою. Існують магістерські програми 3 типів: coursework (професійна спеціалізація), coursework і theses (те ж із захистом дисертації), research and thesis (дослідна робота із захистом дисертації). Вершиною освітньої піраміди є докторські програми, які представлені двома типами програм: research і coursework. У першому випадку претендент протягом 3 років проводить наукові дослідження і пише дисертацію, щоб після її захисту отримати ступінь PhD (вчений ступінь у будь-якій галузі знання називається «доктором філософії»). Другі мають прикладний характер і більше пов’язані із практичним застосуванням результатів досліджень.

При австралійських університетах та коледжах діють підготовчі програми для іноземних студентів – це проміжний ступінь між середньою освітою, здобутою у закордонному навчальному закладі, та навчанням в університеті в Австралії. Ці програми називаються Foundation, вони складаються із трьох основних напрямів. Це англійська мова, спеціальні дисципліни та особливий предмет, аналогів якому немає в нашій системі освіти (academic skills, тобто набуття навчальних навичок). Викладання англійської мови в рамках Foundation спрямоване на підготовку студента до складання міжнародного мовного тесту IELTS на необхідному рівні (з результатом не нижче 6-6,5 балів), а також на оволодіння спеціальною термінологією в рамках профільних дисциплін. Для вступу на програму Foundation необхідно мати IELTS з результатом 5-5,5 балів.

До спеціальних дисциплін зазвичай входить математика і ті предмети, які визначають профіль майбутньої спеціальності. Навчання academic skills передбачає тренування вміння писати конспекти, складати есе та доповіді, працювати зі словниками, готувати та захищати групові проекти – надалі всі ці навички дуже допоможуть майбутньому студенту. Нерідко заняття у рамках Foundation проводяться на території університетського кампусу. У цьому випадку слухачі програми поряд з повноправними студентами отримують доступ до всіх елементів інфраструктури кампусу: вони можуть скористатися бібліотекою, комп’ютерними залами, спортивними спорудами і т.д.

Вартість навчання в Австралії варіюється в межах 20 000 – 30 000 AUD на рік на програмах бакалаврату та 25 000 – 35 000 AUD – на програмах магістратури залежно від обраного навчального закладу. Кожен університет завжди готовий надати стипендію найталановитішим іноземним студентам, сума якої може частково покривати витрати на навчання.

Наявність студентської візи дає право на офіційне працевлаштування – до 20 години на тиждень у навчальний час та 40 годин на тиждень – на канікулах. Після здобуття ступеня бакалавра випускник отримує право на працевлаштування на території країни протягом наступних 2 років.

Виберіть відповідну програму і навчальний заклад

University of Melbourne
University of Melbourne
Розташування: Мельбурн, Вікторія, Австралія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 27995 USD
Магистр: 27995 USD
Australian National University
Australian National University
Розташування: Ектон, Канберра, Австралія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 23400 USD
Магистр: 25771 USD
University of Queensland
University of Queensland
Розташування: Квінсленд, Австралія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 21572 USD
Магистр: 23162 USD
University of Sydney
University of Sydney
Розташування: Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 29632 USD
Магистр: 30337 USD
Подготовительные курсы: 21165 USD
University of New South Wales
University of New South Wales
Розташування: Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 29462 USD
Магистр: 29124 USD
Відгуки наших клієнтів

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
15 порад, які допоможуть вам пережити тривалий політ

Іноді нам доводиться миритися з тим, що літак стає нашим будинком на більшу частину доби (а іноді і на довше), і в цій ситуації хотілося б полегшити і урізноманітнити перебування на борту. Ми зібрали для вас 15 порад, які зроблять ваш переліт менш жахливим: 1. Візьміть з собою подушку для подорожей Цей недорогий предмет допоможе …

7 речей, які можуть допомогти вам у новій країні

Ми вже запропонували список речей, які необхідно взяти з собою у подорож. Розуміємо, що під час переїзду у країну майбутнього навчання доведеться перевезти чимало валіз, пакунків і торбочок з вашими взуттям, одягом, їжею тощо. Але, якщо у вашій величезній сумці в клітинку є хоч трохи місця – рекомендуємо покласти туди саме такі речі: Сувеніри з …

Melbourne University

Основанный в 1855 году Университет Мельбурна является одним из 2 старейших  университетов в Австралии. В университете учится всего 47 000 студентов, в том числе 11800 иностранных студентов. Согласно рейтингу Times Higher Education университет занимает 1-е место в Австралии, 45-е в мире. В соответствии с QS World занимает 1-е место В Австралии, 31-е в мире. Согласно …

ATLAS рекомендує наступні навчальні заклади Австралії:

 • Bond University
 • University of Canberra
 • Charles Sturt University
 • Central Queensland University
 • Deakin University
 • Griffith University
 • James Cook University
 • La Trobe University
 • Macquire University
 • Melbourne University
 • Monash University
 • University of New South Wales
 • University of Newcastle
 • RMIT
 • University of South Australia
 • Southern Cross University
 • Swinburne University of Technology
 • University of Sydney
 • University of Technology Sydney
 • University of Queensland
 • University of Wollongong
 • Victoria University
 • Western Australia University* (Foundation)
 • Western Sydney University
 • Academies Australasia Polytechnic
 • Asia Pacific Int. College
 • Australian Pacific College ( APC)
 • Adelaide College
 • Baxter Institute
 • Browns Professional
 • Cambridge International College
 • Education and Training Int.TAFE
 • Holmes Institute
 • ILSC
 • Imagine Education
 • JMC Academy
 • Kaplan Business School
 • Martin College
 • MEGT
 • Melbourne Institute of Technology
 • Melbourne Polytechnic TAFE
 • Murdoch Institute of Technology
 • SAE Institute
 • Strathfield College
 • TAFE Queensland
 • Zenith Business Academy
 • Universal Institute of Technology

В Австралії знаходиться один з офісів нашої компанії. Ви завжди зможете зателефонувати або зайти до нас в офіс, отримати якісну консультацію, необхідну допомогу і підтримку.

Залишилися питання? Задайте їх нам!