Вища освіта в Англії, навчання в Англії для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Освіта в Англії – традиційно одна з найпрестижніших в світі. Вищі навчальні заклади країни – це справжні наукові центри, на базі яких проводиться навчання та робляться серйозні відкриття. Ще однією особливістю навчання є підтримання тісних зв’язків навчальних закладів з багатьма сферами промисловості та комерційними структурами, що дає можливість студентам проходити практичну підготовку, а також використовувати досягнення науки та техніки в навчальному процесі.

Слід врахувати, що вступити до університету Англії безпосередньо після закінчення середньої школи українські випускники не зможуть. Обов’язковою умовою є проходження підготовчої програми чи закінчення першого курсу у себе в країні. Це пов’язано з тим, що у Великобританії діти вчаться в середній школі 13 років.

Таким чином, крім стандартних програм бакалаврату (який можна отримати за 3 роки) і магістратури (1 рік), існують ще програми підготовки Foundation / International Year One, які тривають від 6 місяців до 2 років.

Foundation – програма для випускників 11 класу української школи, спрямована на підготовку до навчання на обраній спеціальності в університеті. Під час проходження програми вдосконалюється рівень володіння англійською мовою, а також студенти отримують базові знання з обраної спеціальності.

A-level – програма навчання більш високого рівня з поглибленим вивченням 3 – 6 базових предметів для тих школярів, які закінчили 9 класів у себе на батьківщині. Після закінчення програми видається диплом з оцінками за британською системою, який дозволяє вступати до будь-якого вищого навчального закладу Великобританії.

International Baccalaureate (IB) – аналог A-level, але крім зарахування до вищих навчальних закладів Англії дозволяє вступати до університетів інших країн.

Найпопулярнішими магістерськими програмами, що дають можливість посилити диплом бакалавра підготовкою в сфері бізнес-адміністрування, є МВА програми, тривають вони 1 рік і пропонуються фахівцям у сфері фінансів, міжнародної торгівлі тощо.

Вартість

Вартість навчання залежить від того, наскільки конкретний університет вважається престижним і в якому місті знаходиться, а також важливу роль відіграє вибір факультету, на якому ви будете навчатися. Так, вартість навчання на гуманітарних напрямках нижча, ніж на природничих або, наприклад, інженерних. Найдорожчі програми навчання – на медичних факультетах.

В цілому, вартість навчання на бакалавраті стартує від £ 8 000 на рік, на магістратурі – від £ 13 000 на рік, вартість підготовчих програм – від £ 10 000 на рік.

Виберіть відповідну програму і навчальний заклад

University of Oxford
University of Oxford
Розташування: Оксфорд, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Подготовительные курсы: від 6000 GBP
Бакалавр: от 20500 GBP
Магистр: від 20676 GBP
University of Glasgow
University of Glasgow
Розташування: Глазго, Англія
Тип: державний университет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 18600 GBP
Магистр: от 20000 GBP
University of Cambridge
University of Cambridge
Розташування: Кембридж, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 20000 GBP
Магистр: от 20000 GBP
The University of Edinburgh
The University of Edinburgh
Розташування: Едінбург, Шотландія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 20000 GBP
Магистр: от 16000 USD
University College London (UCL)
University College London (UCL)
Розташування: Лондон, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 25200 GBP
Магистр: от 24000 USD
University of Aberdeen
University of Aberdeen
Розташування: Абердін, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр:
University of Sussex
University of Sussex
Розташування: Брайтон, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр:
Відгуки наших клієнтів

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Літній табір в Лондоні

Коледж Дігбі Стюарта є частиною Університету Рохемптон, одного з кращих британських університетів, відомого своїми прекрасними академічними можливостями. Кампус, в оточенні великого парку і ставка, являє собою поєднання старовинної та сучасної архітектури. Проживання доступне як в стандартних номерах, так і в номерах з ванними кімнатами, студенти мають власний простір для відпочинку протягом дня і вечора. Центр …

Літній табір Horsham в Англії

Школа Christ’s Hospital School (Horsham) розташована в Західному Суссексі на південному сході Англії в мальовничій сільській місцевості в 20 милях від лондонського Гатвіку та в 38 милях від Лондонського Хітроу. Школа не тільки організовує літні програми, але також робить все необхідне для досягнення високих результатів мовної підготовки у дітей. Під час навчання робиться акцент на …

Мовні курси в сім’ї викладача за програмою Home Language International (HLI)

Ця програма ідеально підходить для тих студентів, які хочуть розмовляти іноземною мовою до, під час і після уроків і отримують таким чином колосальний практичний досвід використання мови в повсякденній комунікації. Переваги навчання в сім’ї викладача: Студенти здобувають знання та навички в комфортній домашній обстановці і невимушеній атмосфері під контролем досвідченого викладача не тільки під час …

ATLAS рекомендує наступні університети у Великобританії:

 • Aberdeen University
 • University of Aberystwyth
 • American Intercontinental University
 • Anglia Ruskin University
 • Arts Univeristy Bournemouth (AUB)
 • Aston University
 • Bangor University
 • University of Bath
 • Bath Spa University
 • University of Bedfordshire
 • Birkbeck College, Unviversity of London
 • The University of Birmingham
 • Brighton University
 • Bournemouth University
 • Bradford University
 • University of Bristol
 • BPP University
 • Brunel University
 • University of Campus Suffolk
 • Canterbury Christ Church Univeristy
 • Cardiff University
 • Central Lancashire
 • University of Chester
 • University of Chichester
 • City University
 • Coventry University
 • University of Derby
 • University of Dundee
 • Durham University
 • University of East Anglia
 • University of East London
 • Edinbrugh College Art
 • Edinburgh University
 • Essex University
 • University of Exeter
 • Glasgow Caledonian University
 • Glasgow School of Arts
 • University of Glasgow
 • Goldsmiths Coll, University of London
 • University of Greenwich
 • University of Hertfordshire
 • Institute of Education, University of London
 • Istituto Marangoni
 • Keele University
 • University of Kent
 • Kingston University
 • Kings College London
 • Le Cordon Blue
 • University of Leeds
 • University of Leicester
 • Lincoln University
 • University of Liverpool
 • Liverpool Hope University
 • Liverpool Johns Moores University
 • London Metropolitan University
 • London School of Commerce
 • London School of Business & Finance
 • University of Manchester
 • Manchester Metropolitan University
 • Middlesex University
 • Newcastle University
 • University of Norghampton
 • University of Nottingham
 • Oxford Brookes University
 • University of Plymouth
 • University of Portsmouth
 • Queen Mary University London
 • Queens University, Belfast
 • Univesity of Reading
 • Regents University London
 • Richmond, The American International University in London
 • Roehampton University
 • Royal Agricultural College
 • Royal Holloway University of London
 • University of Salford
 • University of Sheffield
 • Sheffield Hallam University
 • Southampton Solent University
 • University of Southampton
 • South Bank Univesity
 • University of South Wales
 • SOAS, University of London
 • University of St Andrews
 • St Gerorges, University of London
 • University of Stirling
 • University of Sunderland
 • University of Surrey
 • University of Sussex
 • Swansea, University of Wales
 • STM (University of East London)
 • STM (University of Sunderland)
 • University of York
 • Warwick University, WMG
 • Warwick University
 • West London College
 • University of West London
 • West of England, University of Bristol
 • Westminister, University of Westminster
 • Winchester University
 • University of Wolverhampton

Один з наших офісів знаходиться в центрі Лондона. Співробітники офісу надають сервісну та інформаційну підтримку студентам під час їх навчання та перебування у Великобританії.

Залишилися питання? Задайте їх нам!