Освіта в Польщі, навчання в університеті, школі в Польщі для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Польша – государство, находящееся в Центральной Европе, индустриальная страна с развивающейся экономикой. Обучение в Польше – это европейское качество, доступные цены и хорошая возможность трудоустройства после окончания.

Поступить в польский ВУЗ можно 2 раза в год, что позволяет не терять год в ожидании следующего набора.

Для украинцев обучение в Польше очень выгодно. Т.к. наши страны соседствуют, то существует много общего в культурах, менталитете, обычаях. Но качество образования в Польше на порядок выше и лучше. А после окончания польского ВУЗа перед студентом открывается множество возможностей, ведь полученный диплом признается во всем мире.

Условия поступления в польские ВУЗы не сложные. При зачислении в университет абитуриент предоставляет образовательные документы, а именно школьный аттестат (средний балл которого должен быть не ниже 8 баллов) для поступления на бакалавриат или диплом (от 4 баллов) для обучения на магистра. Также, в зависимости от языка, на котором студент хочет обучаться, необходимо предоставить документ, подтверждающий уровень владение языком. Если язык обучения польский – то ВУЗ требует либо сертификат, подтверждающий знание польского на уровне В1, либо устное собеседование по Skype. Если Вы не знаете государственного языка, то на базе многих университетов есть школы польского языка. После окончания курсов выдается сертификат; если же студент хочет учиться на английском языке, то обязателен к предъявлению сертификат TOEFL (iBT — 55+), (IELTS – 6.0).

Підготовка з нуля
Кращі викладачі
Стрімкий прогрес
Відгуки наших клієнтів

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Семінар “Освіта в Польщі”

Польща є повноправним членом Європейського Союзу, що дає їй можливість надавати освіту на європейському рівні. Цікавитесь освітою в Польщі? Хотіли б отримати якісну освіту і працевлаштуватися за кордоном? Хотіли б під час навчання відвідати інші країни за обміном? Про це все на нашому семінарі! Переваги отримання освіти в Польщі: Міжнародне визнання дипломів, що відкриває перед …

Польща: безкоштовна магістратура англійською

Безкоштовна магістратура в Польщі на англійській !!! Унікальна пропозиція для студентів зі ступенем бакалавра від одної з найкращих бізнес шкіл Польщі- безкоштовна магістратура на англійській мові з щомісячною стипендією на весь термін навчання. Університет  Вища Банківська Школа розташована в польському місті Хожув. Хожув має дуже зручне розташування- до Чехії всього 100 км, до Словаччини- 170 …

Навчальні курси в Польщі

Навчання в польських ВНЗ англійською мовою значно дорожче, ніж державною польською. Але, незважаючи на це, тут найдешевша освіта серед усіх європейських країн.

У Польщі, на відміну від інших країн Європи, Ви можете обрати такі спеціальності, які не викладаються в Україні.

Навчання в Польщі – це нові знайомства, корисні знання та захоплюючі подорожі. Кращі студентські роки – в Польщі!

Наші консультації, підбір та бронювання програм, супровід та візова підтримка безкоштовні!

Для отримання додаткової інформації зверніться, будь ласка, до нашого офісу.

Залишилися питання? Задайте їх нам!