Магістратура в Польщі, для українців: ціна, іспити 2020-2021 - Atlas

Коли студент замислюється про вступ до магістратури, є безліч факторів, які можуть вплинути на його рішення. Вагомим аргументом буде освіта за кордоном, але частіше за все вона значно відрізняється за ціною від освіти в Україні. Рішення є! Польща – країна, яка знаходиться по сусідству, зі схожими мовою, звичаями, традиціями, культурою – тому Вам не доведеться довго звикати та підлаштовуватися.

Ціна на навчання за програмами магістратури в Польщі значно нижча, ніж в інших країнах Євросоюзу, однак диплом після закінчення визнається в усьому світі. Рівень знань і цінність диплома виправдовують вартість.

Ще одне «за» проходження магістратури в Польщі – через  сусідство з Україною державна мова сприймається легше і навчитися розмовляти і писати нею за кілька місяців цілком реально.

Оскільки ми знаходимося по сусідству, приїжджати на святкові та вихідні дні простіше, перетинаючи лише один кордон з мінімальними витратами.

Магістратура в Польщі триває 2 роки. Для вступу необхідний диплом бакалавра, причому підійде як польського ВНЗ, так і нашого, українського.

Відгуки наших клієнтів

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини

Вчитися в Польщі можна двома мовами – польською та англійською. Для іноземних студентів є безліч інтенсивних курсів від 3 до 10 місяців, де українців навчать  мови на достатньому рівні для вступу до ВНЗ. Для навчання англійською потрібен сертифікат, що підтверджує рівень володіння нею.

Проживаючи в гуртожитку під  час навчання, у Вас є можливість познайомитися з такими ж студентами з різних країн, дізнатися про культуру їх держав, звичаї і традиції. Також буде простіше застосовувати мовні навички. Можна винаймати окреме житло, що на порядок дорожче, однак комфортніше.

Одне можна сказати точно: магістратура в Польщі – це вагомий внесок у своє майбутнє і гарна можливість почати кар’єру за кордоном!

Залишилися питання? Задайте їх нам!