Магістратура в Польщі, для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Когда студент задумывается о поступлении на магистратуру, есть множество факторов, которые могут повлиять на его решение. Весомым аргументом будет образование за границей, но чаще всего оно значительно отличается по стоимости от образования в Украине. Решение есть! Польша – страна, которая находится по соседству, язык схожий, обычаи, традиции, культура – Вам не придется долго перестраиваться.

Цена на прохождение магистратуры в Польше значительно ниже, нежели в других странах Евросоюза, однако диплом после окончания котируется во всем мире. Уровень знаний и ценность диплома оправдывают стоимость.

Еще одно «за» прохождения магистратуры в Польше – в виду соседства с Украиной государственный язык воспринимается легче и научиться разговаривать и писать на нем за несколько месяцев вполне реально.

Т.к. мы находимся по соседству, приезжать на праздничные и выходные дни проще, пересекая лишь одну границу с минимальными затратами.

Магистратура в Польше длится 2 года. Для поступления необходим диплом бакалавра, причем подойдет как польского ВУЗа, так и наш, украинский.

Відгуки наших клієнтів

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Семінар “Освіта в Польщі”

Польща є повноправним членом Європейського Союзу, що дає їй можливість надавати освіту на європейському рівні. Цікавитесь освітою в Польщі? Хотіли б отримати якісну освіту і працевлаштуватися за кордоном? Хотіли б під час навчання відвідати інші країни за обміном? Про це все на нашому семінарі! Переваги отримання освіти в Польщі: Міжнародне визнання дипломів, що відкриває перед …

Польща: безкоштовна магістратура англійською

Безкоштовна магістратура в Польщі на англійській !!! Унікальна пропозиція для студентів зі ступенем бакалавра від одної з найкращих бізнес шкіл Польщі- безкоштовна магістратура на англійській мові з щомісячною стипендією на весь термін навчання. Університет  Вища Банківська Школа розташована в польському місті Хожув. Хожув має дуже зручне розташування- до Чехії всього 100 км, до Словаччини- 170 …

Вчитися в Польщі можна двома мовами – польською та англійською. Для іноземних студентів є безліч інтенсивних курсів від 3 до 10 місяців, де українців навчать  мови на достатньому рівні для вступу до ВНЗ. Для навчання англійською потрібен сертифікат, що підтверджує рівень володіння нею.

Проживаючи в гуртожитку під  час навчання, у Вас є можливість познайомитися з такими ж студентами з різних країн, дізнатися про культуру їх держав, звичаї і традиції. Також буде простіше застосовувати мовні навички. Можна винаймати окреме житло, що на порядок дорожче, однак комфортніше.

Одне можна сказати точно: магістратура в Польщі – це вагомий внесок у своє майбутнє і гарна можливість почати кар’єру за кордоном!

Залишилися питання? Задайте їх нам!