Освіта в Латинській Америці, навчання в університеті, школі в Латинській Америці для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Основні переваги

Навчання за кордоном приваблива для молоді можливість, це чудова змога поєднання навчання з тягою до подорожей. І в кінці навчання ви отримуєте дипломом міжнародного зразка. У цьому сенсі – країни Латинської Америки досить вигідні в плані вартісті на навчання, загальним рівнем освіченості населення та кліматом.

Система освіти

Загальний рівень університетської освіти країн Південної Америки за двісті років зробили вражаючий стрибок у розвитку. Від єзуїтських коледжів (основної форми освіти) країни прийшли до розвиненої системі університетської освіти, технічних шкіл, наукових центрів.

Хоча жоден з університетів Південної Америки не входить в світову сотню провідних університетів – деякі з них (університет Сан-Пауло, університет Кампінас, Католицький університет Чилі) котируються досить високо.

У Бразилії освіта спрямована на підвищення загального культурного рівня країни. 60% ВНЗ – є гуманітарними, в більшості університетів безкоштовне навчання (плату за навчання практикують тільки приватних вузах). Частина бразильських студентів отримує державну стипендію, для бідних – передбачена стипендіальна програма «ProUni».

У Чилі – безкоштовно тільки початкова освіта. Подальші рівні  оплачуються (починаючи зі старших класів школи) в державних, приватних освітніх установах.

Вступні іспити, навчання у бразильських університетах для вступу потрібно пройти співбесіду. Зробити це непросто, багато бразильців для цього закінчують спеціальні курси, беруть приватні уроки. У більшості інших країн вступних іспитів немає. Іноземний студент розраховувати на стипендію не може.

Рейтинг латиноамериканського освіти в світі не надто високий. У 700 кращих університетів світу входить 42 університету Південної Америки (12 – Бразилія, 7 – Чилі, 6 – Аргентина, 5 – Колумбія). Головна область пошуку роботи – це Латинська Америка, країни третього світу. Наукові центри розвинених країн, провідні виробничі фірми (в Бразилії – Інститут Освальдо Круса, Сільськогосподарська корпорація досліджень, Космічний Технічний Центр) – постійно відстежують процес навчання, талановиті студенти можуть отримати стажування, пропозиції роботи ще до закінчення навчання.  Кращі шанси отримання роботи у всіх країнах – у медиків.

Допомога

У процесі вибору варіантів й оформлення завжди виникає маса питань і нюансів, тому краще довіритися професійним консультантам. Саме тому, якщо у Вас виникнуть якісь запитання, то звертайтесь до наших менеджерів. Команда АТЛАС з радістю відповість на ваші запитання

Підготовка з нуля
Кращі викладачі
Стрімкий прогрес
Відгуки наших клієнтів

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Залишилися питання? Задайте їх нам!