Підготовка до SAT в Харкові, Одесі, Чернівцях, для українців: ціна, іспити 2020-2021 - Atlas

Вища освіта у США – омріяна поколіннями українців річ. Яке випробування необхідно пройти, щоб вступити до американського ВНЗ і що потрібно знати про SAT – про все це вам розповість стаття, створена фахівцями команди “ATLAS”.

Отже, SAT Reasoning Test – стандартизований тест для прийому до вищих навчальних закладів США. Абревіатура має розшифровку: Scholastic Aptitude Test і Scholastic Assessment Test, що при прямому перекладі означає «Академічний оцінний тест». Випробування було введене у 1901 році, тому не дивно, що з тих пір тест неодноразово змінював свої правила і назву.

SAT був розроблений неприбутковою організацією “College Board”, хоча раніше належав компанії “Educational Testing Service”, яка і зараз бере участь в управлінні.

“College Board” – це неурядова організація, створена в 1900 році для координації вищих навчальних закладів Америки в питаннях, які пов’язані з діями студентів в сфері освіти.

Нерідко абітурієнти плутають SAT з іншим тестом, який має схожу назву: SSAT. Відмінність між іспитами відрізняється в кінцевій меті їх проходження: SSАТ призначений для вступу на програми в середні навчальні заклади.

Тривалість SAT: 3 ч. 45 хв. Ціна: 47 доларів, якщо ви складаєте тест на території США і 75 доларів за вирахуванням податків, якщо за межами цієї країни.

Структурно SAT складається з декількох розділів: математика, письмо і аналіз тексту. Кожен з тестів дає по 200-800 балів, що в сумі, відповідно, становитиме до 1600 балів.

Іспит має на меті: визначити ступінь підготовленості абітурієнта до повчання вищої освіти в серйозному навчальному закладі. Ступінь підготовленості залежить від великої кількості факторів, таких як: критичне мислення, навички письма, логіка, уміння аналізувати інформацію і здійснювати грамотний розподіл отриманих даних.

На думку “College Board”, високий шкільний бал у поєднанні з чудово зданим SAT – гарантія майбутнього наукового успіху абітурієнта. Такий висновок би зроблений на підставі досліджень, проведених серед першокурсників. Як правило, іспит здається учнями 8, 10 або 12 класів по американській системі.

У SAT існує аналог – ACT, що володіє популярністю серед вищих навчальних закладів на середньому Заході і Півдні, в той час як SAT історично мав попит у прибережних коледжів. Існують навчальні заклади, які вимагають здачу ACT. Раніше були також кілька шкіл, які взагалі не приймали SAT, хоча зараз все вузи і коледжі спираються на результати саме цього іспиту.

Результати SAT (і ACT) повинні бути корисним доповненням до шкільного атестату в якості допомоги приймальній комісії, тому що освітній пошук в Америці має свої особливості, пов’язані, перш за все, з різним рівнем фінансування, відмінностями в навчальних планах, атестації та складності програм тих або інших шкіл. Все це знаходить пояснення в американському федералізмі і в поширеності не тільки приватних шкіл, але і домашнього навчання.

Деякі спільноти людей з високим IQ, такі: як Менса, Prometheus Society і Товариство потрійної дев’ятки, використовують результати іспиту з певних років в якості одного з вступних тестів. Крім того, SAT складається абітурієнтами до 13 років для таких організацій, як Study of Mathematically Precocious Youth («Навчання математично обдарованої молоді»). Результати в такому випадку відіграють роль засобу пошуку і відбору талановитих молодих людей.

Відгуки наших клієнтів

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Літні канікули в Лос-Анджелесі

Лос-Анджелес – місто контрастів. Це столиця світу розваг, культурний центр, який має понад 300 музеїв і райську погоду. Місто зачаровує своєю атмосферою розкоші, безтурботності та величі. У Лос-Анджелесі фактично неможливо визначити історичний центр міста. Кожен його район має свою історію, пам’ятки і просто цікаві місця. Голлівуд – найвідоміший район Лос-Анджелеса, який можна сміливо назвати окремим …

Літній табір в Лондоні

Коледж Дігбі Стюарта є частиною Університету Рохемптон, одного з кращих британських університетів, відомого своїми прекрасними академічними можливостями. Кампус, в оточенні великого парку і ставка, являє собою поєднання старовинної та сучасної архітектури. Проживання доступне як в стандартних номерах, так і в номерах з ванними кімнатами, студенти мають власний простір для відпочинку протягом дня і вечора. Центр …

Літній табір Horsham в Англії

Школа Christ’s Hospital School (Horsham) розташована в Західному Суссексі на південному сході Англії в мальовничій сільській місцевості в 20 милях від лондонського Гатвіку та в 38 милях від Лондонського Хітроу. Школа не тільки організовує літні програми, але також робить все необхідне для досягнення високих результатів мовної підготовки у дітей. Під час навчання робиться акцент на …

Структура SAT

SAT в США проходить 7 разів на рік: в жовтні, листопаді, грудні, січні, березні (змінно в квітні), травні і червні. Крім основних розділів, за які абітурієнт може повчити по 200-800 балів, існує і особливий експериментальний розділ, який використовується, як правило, для статистики. Відповідно, експериментальна частина ніяк не впливає на кінцевий результат.

Серед питань виділяються завдання низького, середнього і високого рівнів складності. Як правило, вони розміщені градаційна: на початку тесту найпростіші – і так по зростанню до найскладнішим.

Розглянемо кожен розділ SAT (аналіз тексту, математика, письмо) окремо.

Аналіз тексту

Аналіз тексту включає три частини: дві 25-хвилинні і одна 20-хвилинна, з різними типами питань (завершення речення, читання великих і маленьких текстів). Зазвичай кожна частина починається з 5-8 питань на завершення речень, залишок питань спрямований на читацький аналіз текстів. Питання на завершення речень дозволяють оцінити словниковий запас студента та його розуміння структури речень. В аналізі текстів екзаменовані повинні, прочитавши запропонований уривок, відповісти на додані до нього питання. Зустрічаються і завдання на порівняння деяких пов’язаних між собою текстів. Число питань до кожного тексту пропорційно його довжині. На відміну від математичного розділу, питання не йдуть у порядку збільшення складності.

Математика

Математичний розділ SAT так відомий як «Quantitative Section» або «Calculation Section» і включає три частини – дві по 25 хвилин та одна 20-хвилинна. Тест SAT не передбачає запитань на порівняння. Відповіді представлені в символьному вигляді. Є робота з графіками.

У процесі опрацювання завдань тестируемому дозволяється користуватися калькуляторами з природним механізмом. Практика показує, що з застосуванням обчислювальних гаджетів робота йде в кілька разів швидше і стає більш продуктивною.

Письмо

Кілька частин: тести і есе. Тести спрямовані на пошук помилок, доповнення пропозицій і розбиття тексту на структурні частини-параграфи. Така робота допомагає визначити ступінь розуміння абітурієнтом логічної організації не тільки слова як системи, але і всього тексту.

На написання есе передбачено 25 хвилин. Текст повинен бути присвячений певній проблемі або розкривати певне філософське питання. Структура есе строго не контролюється. Головне завдання студента – грамотно розкрити тему твору, яка сама по собі, за всіма правилами SAT, повинна бути зрозумілою і доступною кожному учаснику атестації незалежно від статі, національності, віку та особистих уподобань. Приклад теми: значення сім’ї в житті людини.

Для наочної ілюстрації власних думок дозволяється використовувати приклади у вигляді цитат і афоризмів, взятих з різноманітних досліджень або прочитаної літератури (наукової і художньої). Крім того, дозволяється аргументувати тезу прикладами з власного досвіду.

Оцінювання есе відбувається в рамках 6 балів. При некоректній відповіді на задану тему перевіряючий може поставити навіть 0, тому до написання есе необхідно підходити вкрай відповідально. Підсумкова сума виходить складанням двох оцінок від двох перевіряючих. Причому, якщо оцінки різняться більше, ніж на 1 бал, то підсумковий бал визначає третя людина.

Висновки

  • Письмо (60 хв.) – Предмет перевірки: граматика, словниковий запас, розуміння логіки мовних структур (середній результат – 493).

  • Математика (70 хв.) – Предмет перевірки: алгебра, математичний аналіз, геометрія, статистика, аналіз даних (середній результат – 515).

  • Анализ текста (70 мин.). – Предмет перевірки: навички читання і розуміння тексту (середній результат – 501).

Студенти отримують результати онлайн приблизно через 3 тижні після тестування, або через 6 тижнів поштою: результати трьох частин (від 200 до 800 балів) і два підрезультати – щодо есе і граматичного тестування.

ATLAS – український лідер з підготовки до SAT.

В нашій команді працюють досвідчені фахівці, для яких робота – не тільки улюблена справа, а й справжнє покликання. Тому ми запрошуємо вас до себе в гості: ATLAS гарантує своїм відвідувачам якісну допомогу у реалізації своїх найсміливіших бажань.

Мы на вас чекаємо!

Вартість

Якщо ви мрієте про сертифікат SAT з бездоганними балами, потрібно добряче попрацювати під час підготовки, тому одразу пропонуємо наш прайс:

  • Пробне заняття – безкоштовне.
  • Разове індивідуальне заняття (1,5 години) – 350 грн.
  • Класичний абонемент (8 інд. занять по 1,5 год.) – 2800 грн.

Безумовно, в нашій школі існують online і групова форми навчання, але саме при підготовці до SAT рекомендується займатися індивідуально для досягнення максимальної ефективності курсу.

У нас працюють висококласні репетитори і викладачі ВНЗ, в тому числі і носії мови. Ми постійно влаштовуємо конкурси і даруємо нашим студентам приємні знижки, тому приходьте до академії ATLAS вже завтра – не відмовляйте собі у задоволенні реалізувати всі свої плани за кордоном!

Більш того, фахівці ATLAS Academy завжди дають своїм студентам безкоштовні консультації з питань освіти, складання іспитів, профорієнтації тощо. Уроки англійської мови проходять у невеликих затишних класах з усіма необхідними матеріалами, сучасним обладнанням і зручними меблями. Вам сподобається!

ATLAS – компанія №1 з підготовки до SAT! Приходьте до нас – і мы зробимо все можливе для того, щоб ви склали тест бездоганно.

Залишилися питання? Задайте їх нам!