Підготовка до SAT в Харкові, Одесі, Чернівцях, для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Вища освіта у США – омріяна поколіннями українців річ. Яке випробування необхідно пройти, щоб вступити до американського ВНЗ і що потрібно знати про SAT – про все це вам розповість стаття, створена фахівцями команди “ATLAS”.

Отже, SAT Reasoning Test – стандартизований тест для прийому до вищих навчальних закладів США. Абревіатура має розшифровку: Scholastic Aptitude Test і Scholastic Assessment Test, що при прямому перекладі означає «Академічний оцінний тест». Випробування було введене у 1901 році, тому не дивно, що з тих пір тест неодноразово змінював свої правила і назву.

SAT був розроблений неприбутковою організацією “College Board”, хоча раніше належав компанії “Educational Testing Service”, яка і зараз бере участь в управлінні.

“College Board” – це неурядова організація, створена в 1900 році для координації вищих навчальних закладів Америки в питаннях, які пов’язані з діями студентів в сфері освіти.

Нерідко абітурієнти плутають SAT з іншим тестом, який має схожу назву: SSAT. Відмінність між іспитами відрізняється в кінцевій меті їх проходження: SSАТ призначений для вступу на програми в середні навчальні заклади.

Тривалість SAT: 3 ч. 45 хв. Ціна: 47 доларів, якщо ви складаєте тест на території США і 75 доларів за вирахуванням податків, якщо за межами цієї країни.

Структурно SAT складається з декількох розділів: математика, письмо і аналіз тексту. Кожен з тестів дає по 200-800 балів, що в сумі, відповідно, становитиме до 1600 балів.

Іспит має на меті: визначити ступінь підготовленості абітурієнта до повчання вищої освіти в серйозному навчальному закладі. Ступінь підготовленості залежить від великої кількості факторів, таких як: критичне мислення, навички письма, логіка, уміння аналізувати інформацію і здійснювати грамотний розподіл отриманих даних.

На думку “College Board”, високий шкільний бал у поєднанні з чудово зданим SAT – гарантія майбутнього наукового успіху абітурієнта. Такий висновок би зроблений на підставі досліджень, проведених серед першокурсників. Як правило, іспит здається учнями 8, 10 або 12 класів по американській системі.

У SAT існує аналог – ACT, що володіє популярністю серед вищих навчальних закладів на середньому Заході і Півдні, в той час як SAT історично мав попит у прибережних коледжів. Існують навчальні заклади, які вимагають здачу ACT. Раніше були також кілька шкіл, які взагалі не приймали SAT, хоча зараз все вузи і коледжі спираються на результати саме цього іспиту.

Результати SAT (і ACT) повинні бути корисним доповненням до шкільного атестату в якості допомоги приймальній комісії, тому що освітній пошук в Америці має свої особливості, пов’язані, перш за все, з різним рівнем фінансування, відмінностями в навчальних планах, атестації та складності програм тих або інших шкіл. Все це знаходить пояснення в американському федералізмі і в поширеності не тільки приватних шкіл, але і домашнього навчання.

Деякі спільноти людей з високим IQ, такі: як Менса, Prometheus Society і Товариство потрійної дев’ятки, використовують результати іспиту з певних років в якості одного з вступних тестів. Крім того, SAT складається абітурієнтами до 13 років для таких організацій, як Study of Mathematically Precocious Youth («Навчання математично обдарованої молоді»). Результати в такому випадку відіграють роль засобу пошуку і відбору талановитих молодих людей.

Відгуки наших клієнтів

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
ГРУПОВА ПОЇЗДКА НА МАЛЬТУ – ЛІТНІЙ ТАБІР 2024

Запрошуємо школярів 8-17 років приєднатися до нашої групової поїздки до англомовного табору на Мальті. Дати поїздки: 15.06.2024-01.07.2024. Групову поїздку організовуємо у супроводі досвідченого викладача, яка вже багато років поспіль супроводжує дитячі групи до літніх мовних таборів до Великобританії, США, Канади, Європи. Трансфер з України здійснюватиметься маршрутом: Харків-Київ (поїзд) – Київ-Варшава (поїзд/автобус, з можливістю приєднатись на …

Літні табори 2024 – де і як провести літо українським школярам?

Оскільки головним напрямом нашої діяльності є саме освіта за кордоном, ми пропонуємо українським школярам провести літо з користю і підтягнути англійську мову, а де це можна зробити, щоб поєднати навчання з відпочинком, як не в англомовних таборах? В цій статі ми зробимо огляд англомовних таборів в Україні і за кордоном і зважимо переваги кожної опції, …

Як вступити до Канади з України.

Плюси та мінуси навчання в Канаді Можливість здобуття профільної освіти за 2 або 3 роки. Робота під час навчання в Канаді та після закінчення навчання. Канада є гнучкою країною в плані імміграції. Практика. Велика українська діаспора. Вартість навчання. Мультикультурність та толерантність Система освіти та популярні напрямки в Канаді Щодо популярних напрямів навчання у Канаді: їх …

Структура SAT

SAT в США проходить 7 разів на рік: в жовтні, листопаді, грудні, січні, березні (змінно в квітні), травні і червні. Крім основних розділів, за які абітурієнт може повчити по 200-800 балів, існує і особливий експериментальний розділ, який використовується, як правило, для статистики. Відповідно, експериментальна частина ніяк не впливає на кінцевий результат.

Серед питань виділяються завдання низького, середнього і високого рівнів складності. Як правило, вони розміщені градаційна: на початку тесту найпростіші – і так по зростанню до найскладнішим.

Розглянемо кожен розділ SAT (аналіз тексту, математика, письмо) окремо.

Аналіз тексту

Аналіз тексту включає три частини: дві 25-хвилинні і одна 20-хвилинна, з різними типами питань (завершення речення, читання великих і маленьких текстів). Зазвичай кожна частина починається з 5-8 питань на завершення речень, залишок питань спрямований на читацький аналіз текстів. Питання на завершення речень дозволяють оцінити словниковий запас студента та його розуміння структури речень. В аналізі текстів екзаменовані повинні, прочитавши запропонований уривок, відповісти на додані до нього питання. Зустрічаються і завдання на порівняння деяких пов’язаних між собою текстів. Число питань до кожного тексту пропорційно його довжині. На відміну від математичного розділу, питання не йдуть у порядку збільшення складності.

Математика

Математичний розділ SAT так відомий як «Quantitative Section» або «Calculation Section» і включає три частини – дві по 25 хвилин та одна 20-хвилинна. Тест SAT не передбачає запитань на порівняння. Відповіді представлені в символьному вигляді. Є робота з графіками.

У процесі опрацювання завдань тестируемому дозволяється користуватися калькуляторами з природним механізмом. Практика показує, що з застосуванням обчислювальних гаджетів робота йде в кілька разів швидше і стає більш продуктивною.

Письмо

Кілька частин: тести і есе. Тести спрямовані на пошук помилок, доповнення пропозицій і розбиття тексту на структурні частини-параграфи. Така робота допомагає визначити ступінь розуміння абітурієнтом логічної організації не тільки слова як системи, але і всього тексту.

На написання есе передбачено 25 хвилин. Текст повинен бути присвячений певній проблемі або розкривати певне філософське питання. Структура есе строго не контролюється. Головне завдання студента – грамотно розкрити тему твору, яка сама по собі, за всіма правилами SAT, повинна бути зрозумілою і доступною кожному учаснику атестації незалежно від статі, національності, віку та особистих уподобань. Приклад теми: значення сім’ї в житті людини.

Для наочної ілюстрації власних думок дозволяється використовувати приклади у вигляді цитат і афоризмів, взятих з різноманітних досліджень або прочитаної літератури (наукової і художньої). Крім того, дозволяється аргументувати тезу прикладами з власного досвіду.

Оцінювання есе відбувається в рамках 6 балів. При некоректній відповіді на задану тему перевіряючий може поставити навіть 0, тому до написання есе необхідно підходити вкрай відповідально. Підсумкова сума виходить складанням двох оцінок від двох перевіряючих. Причому, якщо оцінки різняться більше, ніж на 1 бал, то підсумковий бал визначає третя людина.

Висновки

  • Письмо (60 хв.) – Предмет перевірки: граматика, словниковий запас, розуміння логіки мовних структур (середній результат – 493).

  • Математика (70 хв.) – Предмет перевірки: алгебра, математичний аналіз, геометрія, статистика, аналіз даних (середній результат – 515).

  • Анализ текста (70 мин.). – Предмет перевірки: навички читання і розуміння тексту (середній результат – 501).

Студенти отримують результати онлайн приблизно через 3 тижні після тестування, або через 6 тижнів поштою: результати трьох частин (від 200 до 800 балів) і два підрезультати – щодо есе і граматичного тестування.

ATLAS – український лідер з підготовки до SAT.

В нашій команді працюють досвідчені фахівці, для яких робота – не тільки улюблена справа, а й справжнє покликання. Тому ми запрошуємо вас до себе в гості: ATLAS гарантує своїм відвідувачам якісну допомогу у реалізації своїх найсміливіших бажань.

Мы на вас чекаємо!

Вартість

Якщо ви мрієте про сертифікат SAT з бездоганними балами, потрібно добряче попрацювати під час підготовки, тому одразу пропонуємо наш прайс:

  • Пробне заняття – безкоштовне.
  • Разове індивідуальне заняття (1,5 години) – 350 грн.
  • Класичний абонемент (8 інд. занять по 1,5 год.) – 2800 грн.

Безумовно, в нашій школі існують online і групова форми навчання, але саме при підготовці до SAT рекомендується займатися індивідуально для досягнення максимальної ефективності курсу.

У нас працюють висококласні репетитори і викладачі ВНЗ, в тому числі і носії мови. Ми постійно влаштовуємо конкурси і даруємо нашим студентам приємні знижки, тому приходьте до академії ATLAS вже завтра – не відмовляйте собі у задоволенні реалізувати всі свої плани за кордоном!

Більш того, фахівці ATLAS Academy завжди дають своїм студентам безкоштовні консультації з питань освіти, складання іспитів, профорієнтації тощо. Уроки англійської мови проходять у невеликих затишних класах з усіма необхідними матеріалами, сучасним обладнанням і зручними меблями. Вам сподобається!

ATLAS – компанія №1 з підготовки до SAT! Приходьте до нас – і мы зробимо все можливе для того, щоб ви склали тест бездоганно.

Залишилися питання? Задайте їх нам!