Вища освіта на Кіпрі, навчання на Кіпрі для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Кіпр має новітню систему освіти, а місцеві навчальні заклади активно співпрацюють з ВНЗ інших країн. Більшість навчальних закладів дотримується британської або американської системи освіти, яка дає студентам можливість самим регулювати академічне навантаження та вибирати цікаві для них предмети. Найпопулярнішими напрямками навчання на Кіпрі є бізнес адміністрування, туристичний менеджмент, готельний бізнес, маркетинг, кулінарні факультети.

Для вступу до університету потрібне лише знання англійської мови, яке можна підтвердити сертифікатом IELTS або TOEFL та достатній рівень середнього балу за шкільним атестатом або дипломом бакалавра. Якщо абітурієнт не володіє англійською мовою на достатньому рівні, університети пропонують підготовчі мовні курси перед академічним навчанням.

Система вищої освіти на Кіпрі:

  • Бакалаврат – тривалість навчання від 3 до 4 років
  • Магістратура – тривалість навчання від 1 до 2 років
  • Докторантура – 3 роки

Багато університетів Кіпру отримали акредитацію в країнах Європи та США, завдяки цьому студенти мають право стати учасниками програм обміну і навчатися в цих країнах. Наприклад, студенти University of Central Lancashire в місті Ларнака можуть взяти участь в програмі обміну та навчатися на кампусі в Великобританії.

Відгуки наших клієнтів

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Літні канікули на Кіпрі

Набирається група для поїздки на Кіпр! Частиною групи може стати будь хто, віком від 8 років. Дати поїздки: 24.06-7.07 Студентів Міжнародної літньої школи при кампусі Східно-Середземноморського Університету чекають незабутня розважальна програми, суміщена з вивченням англійської мови. В програму входить: 40 годин англійської мови; 3-ох разове харчування; Проживання в резиденції; Супровід; Трансфер Навчальні матеріали; Сертифікат по …

Проведіть 2 тижні на Кіпрі!

Освітня програма в літній школі при Eastern Mediterranean University. Літня школа ВСУ унікальна і наповнена різноманітністю і насиченістю. Кожен учасник зможе знайти культурні або спортивні розваги, виходячи зі своїх інтересів. Заходи річної школи, знаходяться під інтенсивним контролем асистентів, які строго дотримуються правил безпеки. EMU BeachClub є одним з кращих пляжів не тільки Фамагусти, а й …

Вартість навчання на Кіпрі

Рівень цін на навчання і проживання значно нижчий, ніж в таких країнах, як  Англія, США, Канада. Програми на отримання ступеня бакалавра починаються від 7500 € на рік. Вартість навчання на програмі магістратури – від 9000 € на рік.

Деякі університети надають право на участь в стипендіальних програмах, кошти яких можуть покрити до 50% витрат на оплату освіти. Наразі деякі університети пропонують спеціальні знижки для студентів з України. Наприклад, навчання в American University of Cyprus для студентів з України на 40% дешевше ніж для іноземних студентів з інших країн.

ATLAS рекомендує наступні навчальні заклади на Кіпрі:

  • American University of Cyprus
  • European University of Cyprus
  • The University of Nicosia
  • University of Central Lancashire
  • Frederick University

Випускники університетів Кіпру після закінчення навчання мають 1 рік на проживання в країні та пошук роботи. А оскільки Кіпр відомий розвиненим туризмом, то англійської мови цілком достатньо, щоб влаштуватися на престижну роботу.

Залишилися питання? Задайте їх нам!