Вища освіта на Кіпрі, навчання на Кіпрі для українців: ціна, іспити 2020-2021 - Atlas

Кіпр має новітню систему освіти, а місцеві навчальні заклади активно співпрацюють із вищими навчальними закладами інших країн. Більшість навчальних закладів дотримується американської системи освіти, яка дає студентам можливість самим регулювати академічне навантаження та обирати ті предмети, які їм цікаві. Це дозволяє значно скоротити витрати на навчання, адже чим менше предметів вивчає студент, тим менше він сплачує за навчання.

Для вступу до університету необхідно лише знання англійської мови, яке може підтвердити сертифікат IELTS (не менш 5,5). Якщо абітурієнт не має необхідної кількості балів, він може пройти навчання на мовних курсах при університеті.

Система вищої освіти:

  • Бакалаврат – тривалість навчання від 3 до 4 років
  • Магістратура – тривалість навчання від 1 до 2 років
  • Докторантура – 3 роки
Відгуки наших клієнтів

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.

Вартість

Рівень цін на навчання і проживання значно нижчий, ніж в таких країнах, як  Англія, США, Канада. Програми на отримання ступеня бакалавра починаються від 7500 € на рік. Вартість навчання на програмі магістратури – від 9000 € на рік.

Деякі університети надають право на участь в стипендіальних програмах, кошти яких можуть покрити до 50% витрат на оплату освіти.

Багато університетів Кіпру отримали акредитацію в країнах Європи та США, завдяки цьому студенти мають право стати учасниками програм обміну і навчатися в цих країнах. Наприклад, студенти University of Central Lancashire в місті Ларнака можуть взяти участь в програмі обміну та навчатися на кампусі в Великобританії.

Студенти мають право працювати в країні через 6 місяців після приїзду, тобто з другого семестру. Маючи дозвіл на трудову діяльність, студент може працювати до 20 годин на тиждень під час навчального процесу та до 38 годин на тиждень під час канікул.

Випускники університетів Кіпру після закінчення навчання мають 1 рік на проживання в країні та пошуки роботи. А оскільки Кіпр славиться розвиненим туризмом, то англійської мови цілком достатньо, щоб влаштуватися на престижну роботу, але в деяких регіонах Кіпру потрібно також володіти однією з національних мов – грецькою або турецькою.

ATLAS рекомендує наступні навчальні заклади на Кіпрі:

  • European University of Cyprus
  • The University of Nicosia
  • University of Central Lancashire
  • Frederick Universty
  • Lefke European Universty
  • Near-East Universty of Cyprus
  • Cyprus National Universty

Eastern Mediterranean University

Залишилися питання? Задайте їх нам!