Підготовка до ЗНО в Харкові, Одесі, Чернівцях, для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Вирішили вступити до українського ВНЗ? Команда ATLAS з радістю допоможе вам втілити у реальність всі свої мрії!

Отже, Зовнішнє незалежне оцінювання – державна система іспитів, необхідних для вступу до українських ВНЗ.

ЗНО – такий комплекс організаційних структур (в основному, тестування), який створено для оцінювання рівня знань, умінь і навичок випускників середніх навчальних закладів, які бажають вступити до університетів. Крім того, за допомогою ЗНО визначається рівень володіння набутими в процесі навчання компетентностями.

У соціальному сенсі ЗНО має багато переваг: тест не тільки реалізує конституційне право громадян на рівний доступ до освіти, але і допомагає контролювати стан освітньої системи в цілому.

Відзначимо, що в структуру ЗНО щороку вносять правки. Зміни пов’язані з обсягами програмної інформації з предметів, одні з яких абітурієнт здає в обов’язковому порядку, а інші розглядає за бажанням (у залежності від вимог вступної кампанії того чи іншого вузу). Іспит проводиться в письмовій формі (тест). Іноді потрібно написати есе за заданою темою.

Можливо, ви боїтеся ЗНО. І ми вас чудово розуміємо! Тому наші фахівці постійно проводять найрізноманітніші освітні лекції. Таким чином, ми інформуємо учнів та їх батьків про всі зміни в державній програмі.

Варто зазначити, що чим більше екзаменаційних предметів ви вивчаєте в нашій академії – тим більшою є ваша персональна знижка. Тому поспішайте створити план майбутнього успіху – часу на це лишилось обмаль!

Відгуки наших клієнтів

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
ГРУПОВА ПОЇЗДКА НА МАЛЬТУ – ЛІТНІЙ ТАБІР 2024

Запрошуємо школярів 8-17 років приєднатися до нашої групової поїздки до англомовного табору на Мальті. Дати поїздки: 15.06.2024-01.07.2024. Групову поїздку організовуємо у супроводі досвідченого викладача, яка вже багато років поспіль супроводжує дитячі групи до літніх мовних таборів до Великобританії, США, Канади, Європи. Трансфер з України здійснюватиметься маршрутом: Харків-Київ (поїзд) – Київ-Варшава (поїзд/автобус, з можливістю приєднатись на …

Літні табори 2024 – де і як провести літо українським школярам?

Оскільки головним напрямом нашої діяльності є саме освіта за кордоном, ми пропонуємо українським школярам провести літо з користю і підтягнути англійську мову, а де це можна зробити, щоб поєднати навчання з відпочинком, як не в англомовних таборах? В цій статі ми зробимо огляд англомовних таборів в Україні і за кордоном і зважимо переваги кожної опції, …

Як вступити до Канади з України.

Плюси та мінуси навчання в Канаді Можливість здобуття профільної освіти за 2 або 3 роки. Робота під час навчання в Канаді та після закінчення навчання. Канада є гнучкою країною в плані імміграції. Практика. Велика українська діаспора. Вартість навчання. Мультикультурність та толерантність Система освіти та популярні напрямки в Канаді Щодо популярних напрямів навчання у Канаді: їх …

Ви маєте можливість пройти навчання за такими програмами:

 • ЗНО з української мови та літератури: особливості тесту 2020 року
 • ЗНО з історії України: особливості тесту 2020 року
 • ЗНО з математики: особливості тесту 2020 року
 • ЗНО з біології: особливості тесту 2020 року
 • ЗНО з географії: особливості тесту 2020 року
 • ЗНО з хімії: особливості тесту 2020 року
 • ЗНО з фізики: особливості тесту 2020 року
 • ЗНО з англійської мови: особливості тесту 2020 року
 • ЗНО з німецької мови: особливості тесту 2020 року
 • ЗНО з французької мови: особливості тесту 2020 року
 • ЗНО з іспанської мови: особливості тесту 2020 року

Особливості і вартість

Головна перевага ATLAS Academy полягає в тому, що ми даємо нашим студентам можливість підготовки з нуля, навіть якщо ви прогуляли всі 11 років школи і зараз зовсім не розумієте, що робити.

На абітурієнта чекають лекції та практичні заняття з кращими викладачами Харкова, гнучкий графік, стрімкий прогрес і обов’язковий результат.

У нашій школі є всі форми занять: в невеликій групі, online і індивідуально. Крім того, компанією передбачено безкоштовне консультування не тільки учнів, а й їхніх батьків.

У колективі працюють не тільки першокласні репетитори, але і викладачі ВНЗ, які завжди готові дати школяреві кілька порад про те, як правильно поводитися в університеті і чого чекати від студентської сторінки в біографії майбутнього.

Ми постійно запрошуємо учнів ATLAS Academy на безкоштовні заходи, які проводяться в університетах Харкова, тому абітурієнти поспішають у наші класи, як на свято, знаючи, що буде завжди весело, пізнавально і цікаво.

Залишилися питання? Задайте їх нам!