Мовні дитячі табори в Австрії - літній відпочинок і вивчення англійської за кордоном 2020-2021 - Atlas

Літні канікули в Австрії:

Офіційною мовою в Австрії є німецька мова, саме тому більшість студентів вважають за краще вивчати німецьку мову саме в Австрії, яка користується рядом переваг в порівнянні з Німеччиною.

По-перше, комфортний помірний клімат. Для наших студентів він особливо комфортний, так як абсолютно ідентичний клімату України.

По-друге, гірськолижний туризм і можливість активного відпочинку.

По-третє, як показує практика, Австрійське консульство більш лояльніше Німецького. Найбільшою популярністю серед студентів користується столиця – Відень, місто з незабутньою архітектурою і багатою культурною спадщиною.

Літо – це чудова нагода відправити свою дитину в мовний табір вивчати мову, відпочивати та з користю провотити час зі своїми однолітками. Окрім цього, це навчання буде додатково практикувати вашу розмовну англійську в неформальній і невимушеній атмосфері.

Крім навчання, студентам пропонується безліч екскурсій, поїздок і велика програма заходів, спрямованих на організацію вільного від навчання часу і вивчення місцевої культури. Під час занять багато уваги приділяється граматиці, лексиці, вимові та розумінні. Найважливішими складовими частинами занять є комунікативні та мовні ігри.

Школа Місто Вік Розміщення Вартість подорожі
1 тиждень 2 тижні 3 тижні 4 тижні
Actilingua Вена 12-17 резиденція 951 1650 2349 3747
16-19 резиденція 1271 1788 2305
Did Deutsch-Institut Вена 14-17 резиденція 1500 2250 3000

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів та консультантів.

Виберіть відповідну програму і навчальний заклад

University of Vienna
University of Vienna
Розташування: Відень, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр: 1730 USD
Vienna University of Technology
Vienna University of Technology
Розташування: Відень, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр: 1677 USD
The University of Graz
The University of Graz
Розташування: Грац, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр: 1677 USD
Магистр: 1677 USD
Johannes Kepler University Linz
Johannes Kepler University Linz
Розташування: Лінц, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр:
Medical University of Vienna
Medical University of Vienna
Розташування: Відень, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр:
Medical University of Graz
Medical University of Graz
Розташування: Грац, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр:
Відгуки наших клієнтів

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Залишилися питання? Задайте їх нам!