Мовні дитячі табори в Австрії - літній відпочинок і вивчення англійської за кордоном 2024-2025 - Atlas

Літні канікули в Австрії:

Офіційною мовою в Австрії є німецька мова, саме тому більшість студентів вважають за краще вивчати німецьку мову саме в Австрії, яка користується рядом переваг в порівнянні з Німеччиною.

По-перше, комфортний помірний клімат. Для наших студентів він особливо комфортний, так як абсолютно ідентичний клімату України.

По-друге, гірськолижний туризм і можливість активного відпочинку.

По-третє, як показує практика, Австрійське консульство більш лояльніше Німецького. Найбільшою популярністю серед студентів користується столиця – Відень, місто з незабутньою архітектурою і багатою культурною спадщиною.

Літо – це чудова нагода відправити свою дитину в мовний табір вивчати мову, відпочивати та з користю провотити час зі своїми однолітками. Окрім цього, це навчання буде додатково практикувати вашу розмовну англійську в неформальній і невимушеній атмосфері.

Крім навчання, студентам пропонується безліч екскурсій, поїздок і велика програма заходів, спрямованих на організацію вільного від навчання часу і вивчення місцевої культури. Під час занять багато уваги приділяється граматиці, лексиці, вимові та розумінні. Найважливішими складовими частинами занять є комунікативні та мовні ігри.

Школа Місто Вік Розміщення Вартість подорожі
1 тиждень 2 тижні 3 тижні 4 тижні
Actilingua Вена 12-17 резиденція 951 1650 2349 3747
16-19 резиденція 1271 1788 2305
Did Deutsch-Institut Вена 14-17 резиденція 1500 2250 3000

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів та консультантів.

Виберіть відповідну програму і навчальний заклад

University of Vienna
University of Vienna
Розташування: Відень, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр: 1730 USD
Vienna University of Technology
Vienna University of Technology
Розташування: Відень, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр: 1677 USD
The University of Graz
The University of Graz
Розташування: Грац, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр: 1677 USD
Магистр: 1677 USD
Johannes Kepler University Linz
Johannes Kepler University Linz
Розташування: Лінц, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр:
Medical University of Vienna
Medical University of Vienna
Розташування: Відень, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр:
Medical University of Graz
Medical University of Graz
Розташування: Грац, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр:
Відгуки наших клієнтів

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Залишилися питання? Задайте їх нам!