Магістратура в Канаді, для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Зміст

Чому варто обрати саме Канаду?

Не секрет, що якісний магістерський диплом – запорука успіху на професійній арені. Компанія «ATLAS» рекомендує отримати освіту саме в Канаді, оскільки країна має наступні переваги:

 • кар’єрні перспективи для випускників ВНЗ і практична націленість освітніх програм;

Канада має найвищий показник працевлаштування серед інших англомовних країн: більше 90% студентів знаходять роботу протягом перших 6 місяців після випуску.

 • престижність навчання;

Канада входить до п’ятірки країн з найбільш розвиненою системою освіти і найбільш якісним матеріально-технічним оснащенням ВНЗ.

 • право на заробіток;

Завдяки візі в іноземного студента є можливість працювати неповний день і заробляти таким чином деякі гроші, щоб задовольняти всі свої потреби. Перспектива поєднання навчання і роботи робить ідею магістратури в Канаді доступною кожному.

 • високий рівень життя;

Близько 70% населення Канади живуть в достатку: регулярно відпочивають за кордоном, володіють нерухомістю та стабільною роботою, а канадські мегаполіси щорічно займають найвищі позиції в рейтингах найбільш комфортних для життя міст.

 • порівняно низька вартість навчання;

У Канаді ви витратите в два рази менше грошей на освіту та житло, ніж в будь-якій іншій англомовній країні. При цьому отримаєте диплом, який за своєю якістю виявиться не гіршим за дипломи США або Англії.

 • можливість отримати сучасну або дуже рідкісну професію.

Як і всюди, магістратура в Канаді триває 1–2 роки, а сам по собі навчальний рік складається з двох семестрів. Українському абітурієнтові доступні очна і заочна форми магістерського навчання на контрактній основі.

Виберіть відповідну програму і навчальний заклад

University of Tоronto
University of Tоronto
Розташування: Торонто, Онтаріо, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 33980 USD
Магистр: 33980 USD
McGill University
McGill University
Розташування: Монреаль, Квебек, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 27390 USD
Магистр: 7563 USD
University of British Columbia
University of British Columbia
Розташування: Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр: 5898 USD
University of Alberta
University of Alberta
Розташування: Едмонтон, Альберта, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр: 18190 USD
Montreal university
Montreal university
Розташування: Монреаль, Квебек, Канада
Тип: приватний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр: 12500 USD
McMaster University
McMaster University
Розташування: Гамільтон, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр: 17346 USD
University of Waterloo
University of Waterloo
Розташування: Ватерлоо, Онтарiо, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр: 17600 USD
Humber College
Humber College
Розташування: Торонто, Онтаріо, Канада
Тип: приватний колледж
Мова навчання: англійська
International Language Academy of Canada
International Language Academy of Canada
Розташування: Торонто; Ванкувер
Тип: мовна школа
Мова навчання: англійська
ILSC
ILSC
Розташування: Ванкувер; Торонто; Монреаль
Тип: приватна школа
Мова навчання: англійська
Niagara College
Niagara College
Розташування: Канада
Тип: приватний колледж
Мова навчання: англійська
Відгуки наших клієнтів

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Навчання в Канаді після 11 класу

Навчання в Канаді після 11 класу – як обрати правильний шлях? Найчастіше батьки абітурієнтів, а часом і самі школярі, які планують вступати після школи в канадські ВНЗ, ставлять питання: «Ось ми закінчуємо школу і хочемо далі навчатися в Канаді. Тож як вступити? І куди – продовжувати навчання в канадській школі або можна одразу вступити до …

Профорієнтація

Професійна орієнтація, профорієнтація — заходи, спрямовані на ознайомлення людини з її здібностями й можливостями для того, щоб запропонувати їй вибрати одну з найбільш підходящих для неї професій з врахуванням потреб виробництва. Найчастіше про питання профорієнтації замислюються самі учні та їх батьки, адже від рішення про навчання на певній спеціальності залежить не тільки найближчі 5 років …

Три головні міфи про навчання за кордоном

Прийняти рішення про вступ до закордонного університету непросто, з цим пов’язано багато фінансових і академічних нюансів. Тому сьогодні ми спробуємо розвінчати деякі з найвідоміших міфів. Освіта за кордоном коштує дорого Якщо до Оксфорду, Кембриджа чи Гарварда ви не прагнете, то навчання за кордоном цілком доступне та не таке вже й дороге. Вартість освіти в різних …

Працевлаштування після магістратури в Канаді

Професіоналізм канадських магістрів є еталоном для більшої частини вітчизняних та зарубіжних роботодавців, тому можна сміливо стверджувати, що сплачуючи чек за канадську магістратуру, ви купляєте не стільки сам ступінь, скільки перспективи і можливості, які він відкриває для вас. По закінченню ВНЗ фахівець отримує спеціальний дозвіл на роботу і проживання в Канаді; документ діє 3 роки. Після вже можна подаватися на ВНЖ.

 Варіанти післядипломної освіти в Канаді

Канадська освітня система істотно відрізняється від європейської. Абітурієнт може пройти одну з наступних магістерських програм:

 1. Master Degree: виключно науково-дослідницька діяльність в певній сфері. Програма триває 1,5 року і підійде тим, хто планує працювати в галузі точних або гуманітарних наук. Випускники можуть залишитись в країні працювати ще на 1,5 року. Ціна питання – від 22000 CAD/рік.
 2. Postgraduate diploma/certificate: 1–2річна програма, націлена на придбання професійних навичок і практичну реалізацію. Варто відзначити, що Postgraduate diploma можна отримати не тільки безпосередньо у ВНЗ, але і в коледжі, що дуже вигідно для українського абітурієнта, оскільки такий варіант буде коштувати набагато дешевше. Крім того, ви можете змінити спеціалізацію і розширити таким чином спектр власних знань, умінь та навичок. Програма ідеально підійде всім, хто планує якомога швидше влаштуватися на роботу. Після року навчання можна залишитись в Канаді попрацювати ще рік, після двох можна залишитись і на 3 роки. Вартість ступеня – від 10000 CAD/рік. Кожен навчальний заклад пропонує власні варіанти програм післядипломної освіти, що надає абітурієнтам перспективи і великі можливості.
 3. MBA (бізнес-освіта): серйозна практична підготовка у бізнес-сфері, яка триває 1–2 роки. Для того, щоб пройти програму MBA в Канаді, абітурієнту знадобиться не тільки бакалаврський диплом і сертифікат, що підтверджує високий рівень володіння англійською мовою, а й досвід роботи (1–2 роки), а також високі результати GMAT. Навчання включає створення особистої бізнес-програми. Після року навчання можна залишитись в Канаді попрацювати ще рік, після двох можна залишитись і на 3 роки. Ціна питання – від 25000 CAD/рік.

 Найбільш поширені програми

 • Master of Science – природничі та технічні напрямки;
 • Master of Engineering – інженерні напрямки;
 • Master of Arts – гуманітарні, соціальні та філософські спеціалізації;
 • Master of Business Administration – ступінь випускників бізнес-ВНЗ;
 • Master of Health Science – медицина.

 Магістратура в Канаді: вимоги до вступників

Якщо ви із цікавістю читаєте цю статтю і навіть робите собі якісь позначки, то напевно вже морально готові до того, що отримати канадський диплом – завдання не з легких.

Необхідно прийняти до уваги наступні моменти:

 • навчання на магістратурі і наукова робота – поняття, між якими стоїть знак рівності;
 • конкурс завжди дуже великий;
 • кожна магістерська програма навчання має дуже насичений зміст, орієнтований на розвиток творчого та теоретичного потенціалу кожного студента.

Зрозуміло, що претензії до майбутніх студентів у ВНЗ дуже високі, оскільки інститути зацікавлені у створенні наукових розробок і, відповідно, зацікавлені в наборі висококваліфікованих кадрів. Викладачі канадських університетів часто є нобелівськими лауреатами, це варто враховувати.

Незважаючи на сказане вище, в Канаді не існує якихось єдиних вимог до бажаючих вступити до програм магістратури, оскільки інститути встановлюють власні умови прийому. Важливо пам’ятати, що високий рівень володіння англійською мовою при вступі є обов’язковим. Відвідуйте курси, займайтеся самоосвітою, пишіть і думайте англійською як умога частіше.

У загальному вигляді вимоги до вступників є такими:

 • диплом ступеня бакалавра, отриманий в будь-якому акредитованому ВНЗ (бажано, щоб диплом з відзнакою);
 • виписка з високими оцінками (середній бал – не нижче за 90);
 • сертифікат IELTS (від 7.0) або TOEFL (від 100);
 • рекомендації від викладачів, резюме;
 • для окремих програм (наприклад, MBA, Master of Science) – підтвердження досвіду роботи;
 • для творчих спеціальностей – портфоліо, наявність реалізованих проектів, приклади нарисів та взагалі будь-які досягнення в галузі культури.

Відзначимо додатково, що, прочитавши цей список документів, абітурієнт ні в якому разі не повинен лякатися. Все, що вам потрібно саме зараз – це трохи грошей та величезне бажання втілити у реальність навіть найсміливіші мрії!

Магістратура в Канаді для українського студента

Існує дві основних позиції, які обирають українські абітурієнти, коли планують вчитися на магістратурі в Канаді.

Позиція 1: «У мене є диплом бакалавра, отриманий в українському ВНЗ. Я хочу серйозно займатися науковою діяльністю, створювати проекти і займатися розробками, а в перспективі – навіть стати викладачем одного з провідних канадських ВНЗ».

Позиція 2: «У мене є диплом бакалавра, отриманий в українському ВНЗ. Для того, щоб освіта була повноцінною, мені необхідно закінчити магістратуру. Чому б не зробити це в Канаді? Потім ще й роботу собі швидко знайду, або взагалі створю бізнес».

Перша позиція є гарною в практичному сенсі, оскільки Канаду можна назвати ідеальною локацією для наукової діяльності у певній спеціалізації. Будь-які дослідження тут активно заохочуються державою у соціальному та у матеріальному аспектах.

Друга точка зору викликає сумніви, оскільки поширене в Україні п’ятирічне навчання є зовсім не обов’язковим для пошуку вдалого робочого місця чи відкриття бізнес-проекту. Самі канадці влаштовуються на роботу відразу після отримання бакалаврського ступеня (іноді раніше). Магістратура в їх розумінні – виключно можливість реалізувати себе в світі науки.

Безумовно, ви влаштуєтеся на роботу після отримання канадського ступеня магістра, але чи варто витрачати на це власні час і гроші, якщо без нього і так можна обійтися? Думайте. Телефонуйте до нас в офіс: все обговоримо. Нагадуємо про всяк випадок: консультації компанії «ATLAS» є безкоштовними.

Магістратура або Postgraduate?

Якщо Ви не плануєте бути вченим, а просто хочете змінити професію, отримати престижний диплом, практично реалізуватися, добре провести час, або навіть просто переїхати жити до Канади – рекомендуємо придивитися до спектру післядипломних програм Postgraduate.

Postgraduate – це короткострокова освітня програма, яка, як правило, триває всього рік, чому й користується значною популярністю серед українських абітурієнтів, які отримали бакалаврський диплом на батьківщині.

Переваги Postgraduate:

 • глибокі професійні навички в найкоротші терміни, у стислому вигляді, із поступовим практичним застосуванням;
 • фінансова вигода в порівнянні з традиційною магистратурою;
 • можливість «закріпитися» в Канаді;
 • можливість змінити спеціальність;
 • після випуску можна відразу ж влаштуватися на роботу;
 • прикладний характер програм;
 • вузька спрямованість.

Але! В кінці навчання студент стає володарем сертифікату або диплома, а не наукового ступеня. Це ніяк не знижує ваші шанси знайти гарну роботу.

ТОП-15 кращих ВНЗ Канади

 1. University of Toronto: 30000–55000$.
 2. McGill University Монреаль: 15000–35000$.
 3. University of British Columbia: 10000–45000$.
 4. University of Alberta: 18000–30000$.
 5. University of Montreal: 14000–30000$.
 6. McMaster University: 17000–27000$.
 7. University of Waterloo: 17000–21000$.
 8. The University of Western Ontario: 20000–25000$.
 9. University of Calgary: 12000–18000$.
 10. Queen’s University at Kingston: 25000–36000$.
 11. Simon Fraser University: 12000–20000$.
 12. Dalhousie University: 16000–25000$.
 13. University of Ottawa: 17000–20000$.
 14. University of Victoria: 10000–15000$.
 15. Laval University: 26000–30000$.

Скільки коштує магістратура в Канаді?

Формують ціну на магістерські програми розташування та рейтинг ВНЗ, матеріально-технічна база та обрана студентом програма спеціальності. Середня вартість року навчання становить близько 20000$.

Залишилися питання? Задайте їх нам!