Вища освіта в Канаді, навчання в Канаді для українців: ціна, іспити 2020-2021 - Atlas

Поєднуючи велике місто серед природи з великими студентськими містами, Канада займає своє місце серед провідних світових напрямків досліджень. Вона щороку приймає близько 16 мільйонів туристів і наразі приймає понад 572 000 міжнародних студентів. Тим, хто захоплюється зимніми видами спорту та іншими видами активного відпочинку на вулиці, буде задоволений вибором активностей, та багатством нічного життя. Культурні та спортивні заходи у жвавих містах Канади забезпечують гарантію проти нудьги під час рутиного навчання.

Вища освіта в Канаді

В Канаді існує понад 90 університетів, з яких 17 приватних. Як і в інших місцях, канадські університети пропонують три типи ступеня: бакалавр (зазвичай триває чотири роки), магістр (вимагає додатковий рік або два) та докторський ступінь (як правило, додаткові три роки).

Канада також має близько 150 університетів, які- також відомі як державні коледжі, технікуми, регіональні коледжі або CÉGEP (у Квебеку) -які пропонують короткі курси та дипломи. Крім того, країна має давню історію спеціалізованих професійних коледжів, які прагнуть підготувати студентів до конкретних професій.

Усього в університеті QS World University Rankings® 2019 входять 26 канадських університетів, у тому числі три в топ-50 світових. Це Університет Торонто (28), Університет Макгілл (33 місце) та Університет Британської Колумбії (47 місце).

Як подати заявку на аспірантуру в Канаді?

Процес подання заявки змінюється залежно від провінції та установи. Вам потрібно буде вивчити вимоги до вступу на конкретний курс, до якого ви хочете вступити, і подати заявку безпосередньо до університету.

Ви можете подати заявку на навчання в Канаді за рік до дати початку. Подавати заявку слід не пізніше березня на прийом у вересні, хоча якщо ви подаєте заявку на популярний курс, подайте заявку раніше, щоб підвищити ваші шанси на успіх. Зазвичай другий прийом в січні або в лютому кожного року.

Виберіть відповідну програму і навчальний заклад

University of Tоronto
University of Tоronto
Розташування: Торонто, Онтаріо, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 33980 USD
Магистр: 33980 USD
McGill University
McGill University
Розташування: Монреаль, Квебек, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 27390 USD
Магистр: 7563 USD
University of British Columbia
University of British Columbia
Розташування: Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр: 5898 USD
University of Alberta
University of Alberta
Розташування: Едмонтон, Альберта, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр: 18190 USD
Montreal university
Montreal university
Розташування: Монреаль, Квебек, Канада
Тип: приватний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр: 12500 USD
McMaster University
McMaster University
Розташування: Гамільтон, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр: 17346 USD
University of Waterloo
University of Waterloo
Розташування: Ватерлоо, Онтарiо, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр: 17600 USD
Humber College
Humber College
Розташування: Торонто, Онтаріо, Канада
Тип: приватний колледж
Мова навчання: англійська
International Language Academy of Canada
International Language Academy of Canada
Розташування: Торонто; Ванкувер
Тип: мовна школа
Мова навчання: англійська
ILSC
ILSC
Розташування: Ванкувер; Торонто; Монреаль
Тип: приватна школа
Мова навчання: англійська
Niagara College
Niagara College
Розташування: Канада
Тип: приватний колледж
Мова навчання: англійська
Відгуки наших клієнтів

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.

Вебинар – Навчання в Канаді та імміграція через освіту

Вимоги до вступу

Для міжнародні студентів, які подають документи на навчання в Канаді, є дві важливі вимоги: знання мови та достатнє фінансування. В Канаді розмовляють англійською та французькою мовами, остання є офіційною мовою у всій провінції Квебек, а канадські університети пропонують курси на обох мовах. Якщо ви не є носієм мови, можливо, вам доведеться довести знання мови, яку ви збираєтесь вивчати.

Вам також потрібно буде показати, що у вас є достатньо грошей для покриття витрат на життя протягом усього навчання. Наразі це встановлено в розмірі 10 000 доларів США (~ 7500 доларів США) за кожен рік вашого перебування (11 000 доларів США / ~ 8 260 доларів США, якщо ви подаєте заявку на навчання в Квебеку), крім ваших зборів за навчання.

Як отримати Канадський дозвіл на навчання?

Ви можете навчатися в Канаді до шести місяців без студентської візи, таким чином, відносно легше провчитися семестр за кордоном саме там. Для того щоб навчатися більше ніж 6 місяців, потрібно одержати дозвіл на навчання в Канаді. Це і буде вашою візою на час навчання. В залежності від вашої національності, вам слід також отримати тимчасовий дозвіл на проживання, який видається одночасно з заявою на дозвіл на навчання. Подавайтеся через Citizenship and Immigration Canada (CIC) веб-сайт, це вам знадобиться під час дати відправлення, щоб ви отримали ваші документи вчасно, оскільки це може зайняти до 10 тижнів.

Для того щоб, отримати дозвіл навчання потрібно: по-перше, лист про зарахування від навчального закладу. Для провінції вам також потрібна довідка про зарахування (відома як CAQ) від уряду, перш ніж ви можете подати заяву на отримання дозволу на навчання. По-друге, вам слід отримати пакет заявок на отримання візи для Канади на веб-сайті CIC, місцевому візовому офісі або посольстві чи консульстві Канади у вашій країні.

Ви отримаєте персональний чек-лист та код, щоб підтвердити вашу аплікацію онлайн. Зробивши це, Вам слід створити MyCIC account, де ви маєте заповнити більш детальну інформацію, сплачуйте та завантажуйте необхідні документи. Включно з вашим білетом додому та дійсним паспортом. Деяким студентам потрібно пройти співбесіду в місцевому візовому бюро, а особам з певних країн може знадобитися надати біометричні дані, медичний огляд або поліцейський звіт.

Після затвердження вам надішлють лист про зарахування, а студенти з країн, які вимагають Electronic Travel Authorization (eTA) та / або видається віза для тимчасового проживання, якщо це буде потрібно. Принесіть разом із паспортом, доказ своїх фінансів та лист про зарахування до агентства з контролю кордону в Канаді, де ви отримаєте дозвіл на навчання.

Вартість навчання та проживання в Канаді

Як це прийнято в багатьох країнах, оплата за вищу освіту в Канаді  для іноземних студентів, а не для вітчизняних студентів. Ціни різняться в залежності від провінції, установи та курсу. Статистика Канади складає середній розмір плати за навчання післядипломної освіти в 16 497 дол. США у 2018/19, що приблизно становить 12 370 доларів США.

як це відбувається у всьому світі, виконавчі програми MBA, як правило, найдорожчі, в середньому становлять близько 49 798 доларів США (~ 37 314 доларів CAD), тоді як звичайні MBA в середньому коштують 30 570 доларів США (~ 22 900 доларів CAD).

Ваші витрати на проживання, можуть становити приблизно 15000 доларів США на рік (~ 11 250 доларів CAD). Вам потрібно буде включити до свого бюджету обов’язкове медичне страхування разом із звичайними потребами- їжею, подорожами,  та звичайно, соціальними, спортивними та культурними заходами.

Фінансування

Існують винятки серед міжнародних студентів, які можуть отримати фінансування стипендій, яке доступне як уряду Канади, так і для окремих університетів. Один із прикладів, які включають канадську програму стипендії співдружності та «Міжнародну нагороду за навчання», яку пропонують багато канадських університетів. Останнє спрямоване на допомогу міжнародним аспірантам, які зареєстровані на денний час у магістерських та докторських програмах, орієнтованих на наукові дослідження. Міжнародні студенти автоматично отримують цю нагороду, якщо вони відповідають певним критеріям.

Шукаючи фінансування, перегляньте кожен веб-сайт університету, щоб дізнатись про наявні стипендії, гранти, асистентства, стипендії та можливості вибору. Вам також може бути корисно ознайомитися з інформацією, наданою на веб-сайті Канадського інформаційного центру міжнародних довірених даних, або на спеціалізованому веб-сайті канадського уряду для міжнародних програм стипендій.

Дозвіл на навчання дає право працювати до 20 годин на тиждень разом із навчанням та на повний робочий день під час семестрових перерв.

Післядипломна робота в Канаді

Якщо ви хочете залишитися в Канаді після закінчення навчання, вам потрібно буде подати заяву на дозвіл на роботу після закінчення навчання, що дозволяє вам залишитися в Канаді до трьох років. Країна повідомляє про високий попит на кваліфікованих випускників у різних галузях, включаючи інженерні науки, фінанси, графічний дизайн, природні ресурси, інформаційні технології, охорону здоров’я та природничі науки. Для докладнішої інформації про отримання робочої візи для Канади звертайтесь до наших менеджерів.

Ознайомлення із канадськими випускними школами

Приєднуйтесь до майбутньої події QS World Grad School Tour у місті, що знаходиться поблизу вас, щоб познайомитись із школами з Канади та всього світу. Ви зможете поговорити з директорами прийому, щоб отримати особисті відповіді на запити, відвідати безкоштовні семінари та отримати заявку на ексклюзивні стипендії.

Залишилися питання? Задайте їх нам!