Вища освіта в Канаді, навчання в Канаді для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Поєднуючи велике місто серед природи з великими студентськими містами, Канада займає своє місце серед провідних світових напрямків досліджень. Вона щороку приймає близько 16 мільйонів туристів і наразі приймає понад 572 000 міжнародних студентів. Тим, хто захоплюється зимніми видами спорту та іншими видами активного відпочинку на вулиці, буде задоволений вибором активностей, та багатством нічного життя. Культурні та спортивні заходи у жвавих містах Канади забезпечують гарантію проти нудьги під час рутиного навчання.

Вища освіта в Канаді

В Канаді існує понад 90 університетів, з яких 17 приватних. Як і в інших місцях, канадські університети пропонують три типи ступеня: бакалавр (зазвичай триває чотири роки), магістр (вимагає додатковий рік або два) та докторський ступінь (як правило, додаткові три роки).

Канада також має близько 150 університетів, які- також відомі як державні коледжі, технікуми, регіональні коледжі або CÉGEP (у Квебеку) -які пропонують короткі курси та дипломи. Крім того, країна має давню історію спеціалізованих професійних коледжів, які прагнуть підготувати студентів до конкретних професій.

Усього в університеті QS World University Rankings® 2019 входять 26 канадських університетів, у тому числі три в топ-50 світових. Це Університет Торонто (28), Університет Макгілл (33 місце) та Університет Британської Колумбії (47 місце).

Як подати заявку на аспірантуру в Канаді?

Процес подання заявки змінюється залежно від провінції та установи. Вам потрібно буде вивчити вимоги до вступу на конкретний курс, до якого ви хочете вступити, і подати заявку безпосередньо до університету.

Ви можете подати заявку на навчання в Канаді за рік до дати початку. Подавати заявку слід не пізніше березня на прийом у вересні, хоча якщо ви подаєте заявку на популярний курс, подайте заявку раніше, щоб підвищити ваші шанси на успіх. Зазвичай другий прийом в січні або в лютому кожного року.

Виберіть відповідну програму і навчальний заклад

University of Tоronto
University of Tоronto
Розташування: Торонто, Онтаріо, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 33980 USD
Магистр: 33980 USD
McGill University
McGill University
Розташування: Монреаль, Квебек, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 27390 USD
Магистр: 7563 USD
University of British Columbia
University of British Columbia
Розташування: Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр: 5898 USD
University of Alberta
University of Alberta
Розташування: Едмонтон, Альберта, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр: 18190 USD
Montreal university
Montreal university
Розташування: Монреаль, Квебек, Канада
Тип: приватний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр: 12500 USD
McMaster University
McMaster University
Розташування: Гамільтон, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр: 17346 USD
University of Waterloo
University of Waterloo
Розташування: Ватерлоо, Онтарiо, Канада
Тип: суспільний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр: 17600 USD
Humber College
Humber College
Розташування: Торонто, Онтаріо, Канада
Тип: приватний колледж
Мова навчання: англійська
International Language Academy of Canada
International Language Academy of Canada
Розташування: Торонто; Ванкувер
Тип: мовна школа
Мова навчання: англійська
ILSC
ILSC
Розташування: Ванкувер; Торонто; Монреаль
Тип: приватна школа
Мова навчання: англійська
Niagara College
Niagara College
Розташування: Канада
Тип: приватний колледж
Мова навчання: англійська
Відгуки наших клієнтів

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Навчання в Канаді після 11 класу

Навчання в Канаді після 11 класу – як обрати правильний шлях? Найчастіше батьки абітурієнтів, а часом і самі школярі, які планують вступати після школи в канадські ВНЗ, ставлять питання: «Ось ми закінчуємо школу і хочемо далі навчатися в Канаді. Тож як вступити? І куди – продовжувати навчання в канадській школі або можна одразу вступити до …

Профорієнтація

Професійна орієнтація, профорієнтація — заходи, спрямовані на ознайомлення людини з її здібностями й можливостями для того, щоб запропонувати їй вибрати одну з найбільш підходящих для неї професій з врахуванням потреб виробництва. Найчастіше про питання профорієнтації замислюються самі учні та їх батьки, адже від рішення про навчання на певній спеціальності залежить не тільки найближчі 5 років …

Три головні міфи про навчання за кордоном

Прийняти рішення про вступ до закордонного університету непросто, з цим пов’язано багато фінансових і академічних нюансів. Тому сьогодні ми спробуємо розвінчати деякі з найвідоміших міфів. Освіта за кордоном коштує дорого Якщо до Оксфорду, Кембриджа чи Гарварда ви не прагнете, то навчання за кордоном цілком доступне та не таке вже й дороге. Вартість освіти в різних …

Вебинар – Навчання в Канаді та імміграція через освіту

Вимоги до вступу

Для міжнародні студентів, які подають документи на навчання в Канаді, є дві важливі вимоги: знання мови та достатнє фінансування. В Канаді розмовляють англійською та французькою мовами, остання є офіційною мовою у всій провінції Квебек, а канадські університети пропонують курси на обох мовах. Якщо ви не є носієм мови, можливо, вам доведеться довести знання мови, яку ви збираєтесь вивчати.

Вам також потрібно буде показати, що у вас є достатньо грошей для покриття витрат на життя протягом усього навчання. Наразі це встановлено в розмірі 10 000 доларів США (~ 7500 доларів США) за кожен рік вашого перебування (11 000 доларів США / ~ 8 260 доларів США, якщо ви подаєте заявку на навчання в Квебеку), крім ваших зборів за навчання.

Як отримати Канадський дозвіл на навчання?

Ви можете навчатися в Канаді до шести місяців без студентської візи, таким чином, відносно легше провчитися семестр за кордоном саме там. Для того щоб навчатися більше ніж 6 місяців, потрібно одержати дозвіл на навчання в Канаді. Це і буде вашою візою на час навчання. В залежності від вашої національності, вам слід також отримати тимчасовий дозвіл на проживання, який видається одночасно з заявою на дозвіл на навчання. Подавайтеся через Citizenship and Immigration Canada (CIC) веб-сайт, це вам знадобиться під час дати відправлення, щоб ви отримали ваші документи вчасно, оскільки це може зайняти до 10 тижнів.

Для того щоб, отримати дозвіл навчання потрібно: по-перше, лист про зарахування від навчального закладу. Для провінції вам також потрібна довідка про зарахування (відома як CAQ) від уряду, перш ніж ви можете подати заяву на отримання дозволу на навчання. По-друге, вам слід отримати пакет заявок на отримання візи для Канади на веб-сайті CIC, місцевому візовому офісі або посольстві чи консульстві Канади у вашій країні.

Ви отримаєте персональний чек-лист та код, щоб підтвердити вашу аплікацію онлайн. Зробивши це, Вам слід створити MyCIC account, де ви маєте заповнити більш детальну інформацію, сплачуйте та завантажуйте необхідні документи. Включно з вашим білетом додому та дійсним паспортом. Деяким студентам потрібно пройти співбесіду в місцевому візовому бюро, а особам з певних країн може знадобитися надати біометричні дані, медичний огляд або поліцейський звіт.

Після затвердження вам надішлють лист про зарахування, а студенти з країн, які вимагають Electronic Travel Authorization (eTA) та / або видається віза для тимчасового проживання, якщо це буде потрібно. Принесіть разом із паспортом, доказ своїх фінансів та лист про зарахування до агентства з контролю кордону в Канаді, де ви отримаєте дозвіл на навчання.

Вартість навчання та проживання в Канаді

Як це прийнято в багатьох країнах, оплата за вищу освіту в Канаді  для іноземних студентів, а не для вітчизняних студентів. Ціни різняться в залежності від провінції, установи та курсу. Статистика Канади складає середній розмір плати за навчання післядипломної освіти в 16 497 дол. США у 2018/19, що приблизно становить 12 370 доларів США.

як це відбувається у всьому світі, виконавчі програми MBA, як правило, найдорожчі, в середньому становлять близько 49 798 доларів США (~ 37 314 доларів CAD), тоді як звичайні MBA в середньому коштують 30 570 доларів США (~ 22 900 доларів CAD).

Ваші витрати на проживання, можуть становити приблизно 15000 доларів США на рік (~ 11 250 доларів CAD). Вам потрібно буде включити до свого бюджету обов’язкове медичне страхування разом із звичайними потребами- їжею, подорожами,  та звичайно, соціальними, спортивними та культурними заходами.

Фінансування

Існують винятки серед міжнародних студентів, які можуть отримати фінансування стипендій, яке доступне як уряду Канади, так і для окремих університетів. Один із прикладів, які включають канадську програму стипендії співдружності та «Міжнародну нагороду за навчання», яку пропонують багато канадських університетів. Останнє спрямоване на допомогу міжнародним аспірантам, які зареєстровані на денний час у магістерських та докторських програмах, орієнтованих на наукові дослідження. Міжнародні студенти автоматично отримують цю нагороду, якщо вони відповідають певним критеріям.

Шукаючи фінансування, перегляньте кожен веб-сайт університету, щоб дізнатись про наявні стипендії, гранти, асистентства, стипендії та можливості вибору. Вам також може бути корисно ознайомитися з інформацією, наданою на веб-сайті Канадського інформаційного центру міжнародних довірених даних, або на спеціалізованому веб-сайті канадського уряду для міжнародних програм стипендій.

Дозвіл на навчання дає право працювати до 20 годин на тиждень разом із навчанням та на повний робочий день під час семестрових перерв.

Післядипломна робота в Канаді

Якщо ви хочете залишитися в Канаді після закінчення навчання, вам потрібно буде подати заяву на дозвіл на роботу після закінчення навчання, що дозволяє вам залишитися в Канаді до трьох років. Країна повідомляє про високий попит на кваліфікованих випускників у різних галузях, включаючи інженерні науки, фінанси, графічний дизайн, природні ресурси, інформаційні технології, охорону здоров’я та природничі науки. Для докладнішої інформації про отримання робочої візи для Канади звертайтесь до наших менеджерів.

Ознайомлення із канадськими випускними школами

Приєднуйтесь до майбутньої події QS World Grad School Tour у місті, що знаходиться поблизу вас, щоб познайомитись із школами з Канади та всього світу. Ви зможете поговорити з директорами прийому, щоб отримати особисті відповіді на запити, відвідати безкоштовні семінари та отримати заявку на ексклюзивні стипендії.

Залишилися питання? Задайте їх нам!