Мовні курси в Ірландії - відпочинок і вивчення англійської за кордоном 2020-2021 - Atlas

В Ірландії англійська мова є офіційною. Ірландія поряд з Великобританією користується великим попитом у вивченні програм англійської мови. Особливою популярністю Ірландія користується серед європейських жителів – іспанців, французів, німців, італійців – які складають більшу частину студентів мовних шкіл і центрів. Ірландія приваблює і більш низькими цінами в порівнянні з Англією, і природною красою. Перевагою Ірландії є її членство в Євросоюзі. Студенти ірландських шкіл можуть подорожувати в будь-яку країну Євросоюзу на вихідних або на канікулах.

В Ірландії працює багато мовних шкіл і мовних центрів, які спеціалізуються на викладанні англійської мови для іноземців. Заняття в школах починаються щопонеділка і доступні для будь-якого рівня підготовки. Тривалість навчання скаладає від 1 тижня до 1 року.  У перший день нові студенти проходять в школі тест для визначення рівня знань. Виходячи з результатів студент, потрапляє до групи з програмою його рівня підготовки. Після уроків студенти мають змогу відвідувати платні індивідуальні заняття та безкоштовні групові семінари. Можливі теми семінарів: комунікативні навички, граматика, ділове листування, художня література, обговорення соціальних тем та ін.

Також школи організовують для студентів екскурсійні та розважальні заходи. На вихідних студенти завжди можуть приєднатися до екскурсійної програми в інше місто або в іншу країну Євросоюзу. Курси англійської в Ірландії пропонуються в таких містах як Dublin, Cork, Galway, Tralee.

Вартість курсів складає від 250 до 400 € на тиждень і залежить від тривалості та характеру програми. Проживання можливе як в англомовних сім’ях, так і в студентській резиденції. Ціни на проживання складають від 200 до 350 € на тиждень.

Багато шкіл роблять для клієнтів нашої компанії спеціалізовані знижки 10-20% на навчання або бонусні пропозиції (безкоштовні тижні).

Які програми можна вивчати в мовній школі?

 • Загальна англійська;
 • Англійська для відпочинку;
 • Інтенсивна англійська;
 • Індивідуальна англійська;
 • Академічна англійська;
 • Академічний семестр/академічний рік;
 • Інтенсивний академічний семестр/рік;
 • Бізнес-англійська;
 • Юридична англійська;
 • Англійська для викладачів;
 • Підготовка до міжнародних мовних іспитів (IELTS, TOEFL.
Відгуки наших клієнтів

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини

Atlas є офіційним представником наступних мовних шкіл Ірландії:

 • Acet /Cork Language Centre Internatıonal — Cork
 • Cork Englısh College — Cork
 • Alpha College of Englısh — Dublin
 • Atc Іreland — Dublin
 • Ces — Dublın
 • Delfın Englısh School — Dublin.
 • Emerald Cultural Instıtute — Dublin
 • Horner School of Englısh — Dublin
 • Internatıonal House — Dublın
 • Kaplan Internatıonal Colleges — Dublin
 • Malvern House — Dublin
 • Swan traınıng Instıtute — Dublin
 • Galway Cultural Instıtute — Galway
 • Celtıc School of Englısh — Tralee

Вартість

Вартість курсів складає від 200 до 400 € в тиждень і залежить від тривалості та характеру програми. Проживання можливе як в англомовних родинах, так і в студентській резиденції. Ціни на проживання складають від 150 до 250 € в тиждень.

Багато шкіл роблять клієнтам нашої компанії спеціалізовані знижки 10-20% на навчання, або ж бонусні пропозиції (безкоштовні тижні).

Звертаємо Вашу увагу, що наші консультації, підбір та бронювання програм, супровід та візова підтримка безкоштовні!

Для отримання консультації, підбору програми і розрахунку індивідуальної вартості, зверніться, будь ласка, до наших консультантів.

Залишилися питання? Задайте їх нам!