Магістратура в Ірландії, для українців: ціна, іспити 2020-2021 - Atlas

Ірландія – смарагдовий острів шаленої краси. Ірландія – це одна з найбільш безпечних країн, що швидко розвивається. Зелена Ірландія займає більшу частину однойменного острову, який завдяки м’якому клімату весь рік вкритий зеленню.

Ірландська вища освіта користується великим попитом і щорічно десятки тисяч студентів приїздять вчитися до Ірландії. Система освіти Ірландії охоплює державні університети, технологічні інститути, педагогічні коледжі та приватні бізнес-школи. Вища освіта в Ірландії є чудовою альтернативою вищій освіті Англії. Вартість навчання в Ірландії значно нижче, ніж в Англії, але за якістю освіти та визнанням диплома нічим не відрізняється.

Процедура вступу до ірландського ВНЗ на магістерські програми не така вже й складна. Більшість ВНЗ вимагають для вступу лише диплом бакалавра і мовний сертифікат IELTS/TOEFL.

Тривалість навчання на здобуття ступеня магістра – 1-2 роки в залежності від обраної спеціальності.

Також за законодавством Ірландії студентам дозволено працювати близько 20 годин на тиждень. Тому ви зможете не тільки отримати якісну освіту, але й дати початок вашій кар’єрі, а  в подальшому і зовсім не залишати цей дивовижний острів.

Ще одне важливе питання, яке хвилює студентів під час вступу – це, безумовно, отримання візи. Процедура отримання візи досить проста і ймовірність успішного її отримання велика. А період розгляду документів всього 2 тижні.

Відгуки наших клієнтів

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини

Компанія «ATLAS» рекомендує наступні ВНЗ в Ірландії:

  • Griffith College
  • IBAT College
  • Trinity College
  • Dublin City University
  • University of Limerick

Детальну консультацію щодо вищої освіти в Ірландії Ви можете отримати у наших консультантів.

Залишилися питання? Задайте їх нам!