Стажування в Англії: вартість, вимоги, відгуки, вибір університету 2020-2021 - Atlas Edu

Мовна школа «Twin»  пропонує студентам пройти програми

стажування для випускників технічних наук.
Програма «Tier 5 Engineering programme» пропонує студентам іноземцям, які закінчили ВНЗ у Великобританії або в іншій іноземній країні, якісне стажування в сфері інженерії.

Для кого буде корисний досвід стажування у Великобританії?

Під час стажування у Великобританії, ви отримаєте максимум досвіду, культуру праці, спосіб життя, навички та знання для майбутньої роботи в сфері технічних наук.

«Twin» пропонує 2 варіанти в рамках даної програми:

  1. Мовна школа має можливість надати фінансову допомогу для кандидатів, які самостійно та незалежно знайшли робочі місце в інженерному секторі;
  2. Twin співпрацює з світовими компаніями, які пропонують найкращі місця для студентів у різних галузях інженерії, тобто Вам запропонують роботу, яка найкраще буде відповідати Вашим потребам.

Стажування в сфері інженерії у Великобританії ідеально підійде для практики англійської мови. У Вас буде  можливість практикувати свою англійську, поповнити словниковий запас термінологією  інженерії, щоб без проблем мати можливість продовжити працювати в даному напрямку.  Також, ви зможете створити та доповнити своє резюме, що дозволить Вам виділятись між іншими кандидатами у процесі Вашої кар’єри.

Як це працює?

Twin пишається співпрацею з кількома ліцензованими компаніями, які можуть запропонувати стажування та фінансову підтримку в сфері інженерії “Tier 5 Visa Sponsorship”, тобто школа видає сертифікат по закінченню стажування, та за бажанням Ви можете підготуватися і здати міжнародний мовний іспит IELTS.

У склад програми входить:
– Підтверджене стажування;
– Цілодобова підтримка та моніторинг;
– Трансфер;
– Сертифікат по закінченню програми.

  Вимоги до учасників:

  • Закінчений ступінь інженера (бакалавр або аспірант);
  • Вік 18+
  • Сертифікат IELTS (мінімум 6.0)

Вартість:

Рівень англійськоїТривалість програмиВимоги до країнМісце розташуванняВартість
IELTS 6.04 місяціВипускники країн, що НЕ входять до ЄСВеликобританіяВід 1500 £

Додатково оплачується проживання, харчування , віза, страхування, особисті витрати.

«Atlas» – офіційний представник «Twin». Наші консультації, підбір та бронювання програм, супровід та візова підтримка безкоштовні!

Один з офісів нашої компанії розташований в центрі Лондона.  Наші лондонські колеги надають сервісну підтримку студентам під час їх перебування у Великобританії: консультації, подальший вступ до університету, продовження навчання, продовження візи тощо.

Для отримання додаткової інформації зверніться, будь ласка, до наших консультантів.

Виберіть відповідну програму і навчальний заклад

University of Oxford
University of Oxford
Розташування: Оксфорд, Англія
Тип: державний университет
Мова навчання: англійська
Подготовительные курсы: від 6000 GBP
Бакалавр: от 20500 GBP
Магистр: від 20676 GBP
University of Glasgow
University of Glasgow
Розташування: Глазго, Англія
Тип: державний университет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 18600 GBP
Магистр: от 20000 GBP
University of Cambridge
University of Cambridge
Розташування: Кембридж, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 20000 GBP
Магистр: от 20000 GBP
The University of Edinburgh
The University of Edinburgh
Розташування: Едінбург, Шотландія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 20000 GBP
Магистр: от 16000 USD
University College London (UCL)
University College London (UCL)
Розташування: Лондон, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 25200 GBP
Магистр: от 24000 USD
University of Aberdeen
University of Aberdeen
Розташування: Абердін, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр:
University of Sussex
University of Sussex
Розташування: Брайтон, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр:
Відгуки наших клієнтів

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!