Стажування у Франції Харків, Одеса, Чернівці, вартість, вимоги, відгуки, вибір університету 2024-2025 - Atlas Edu

Описание

Языковой центр France Langue предлагает программу «Французский + Стажировка». Программа включает 2-4 недели изучения французского языка по стандартной или интенсивной программе и стажировку в Париже или в Ницце. Срок стажировки составляет от 2 до 6 месяцев. Если срок стажировки составляет более 2-х месяцев, участники получают финансовую компенсацию – 400 – 500 € в месяц.

Возможные направления стажировки:

 • Бизнес
 • Коммуникации
 • Гастрономия
 • Дизайн
 • Туризм
 • Маркетинг
 • Юриспруденция
 • Журналистика
 • Гостиничный бизнес
 • Ресторанный бизнес

Виберіть відповідну програму і навчальний заклад

University of Strasbourg
University of Strasbourg
Розташування: Страсбург, Францiя
Тип: державний університет
Мова навчання: французька
Бакалавр:
Магистр:
ENSL
ENSL
Розташування: Ліон, Франція
Тип: державний университет
Мова навчання: французька
Бакалавр:
Магистр:
Відгуки наших клієнтів

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини

Вимоги до учасників:

 • Вік – 18-30 років;
 • Учасник повинен бути студентом ВНЗ;
 • Рівень французької мови не нижче В1;

Якщо рівень володіння французькою мовою недостатній, навчання може складати більш тривалий термін. Після закінчення програми учасники отримують Сертифікат.

Вартість програми з розрахунку 4 тижні вивчення французької мови + організація стажування в Парижі – 1950 €.

Вартість програми з розрахунку 4 тижні вивчення французької мови + організація стажування в Ніцці – 1790 €.

У вартість входить:

 • Курс французької мови – 4 тижні
 • Тестування по приїзду
 • Підбір та оформлення стажування
 • Консультації та підтримка при підготовці до стажування
 • Організація співбесід з 5 компаніями
 • Адміністративний сервіс після приїзду: відкриття рахунку в банку, оформлення студентського квитка тощо

Наші консультації, підбір і бронювання програм, супровід і візова підтримка безкоштовні!

Для отримання консультації, підбору програми та розрахунку індивідуальної вартості, зверніться, будь ласка, до наших консультантів.

Залишилися питання? Задайте їх нам!