Стажування в Чехії Харків, Одеса, Чернівці, вартість, вимоги, відгуки, вибір університету 2020-2021 - Atlas Edu

Опис

Чехія європейська країна зі своїми особливостями. Дуже багато спільного з Україною в культурі, звичаях, традиціях. Але стажування відрізняються. В
В першу чергу тим, що у нас на підприємствах студентів найчастіше не підпускають до документації, не кажучи вже про те, щоб займатися нею. У Чехії ж навпаки: молодих фахівців навчають, а після успішного проходження практики можна отримати від підприємства запрошення на роботу.

Стажування проходить у столиці Чехії – Празі. Місто є культурним і туристичним центром, що робить його найкращим варіантом при виборі для проведення практики в сфері туризму і придбання необхідного досвіду для успішної діяльності.

Міжнародний Союз Молоді  (МСМ)пропонує Вам не відкладати на завтра важливе рішення і ознайомитися з діючими програмами, в яких Ви можете взяти участь:

 • «Стажування на базі Чеського технічного університету в Празі». Налаштована ​​на підвищення професійного рівня фахівців технічних спеціальностей і студентів профільних вузів
 • «Стажування на базі ЧВУТ або ЧЗУ в Празі. Спеціальність Інформаційні технології ». Налаштована ​​на підвищення професійного рівня фахівців IT- спеціальностей і студентів профільних вузів
 • На базі Чеського Аграрного університету в Празі на кафедрі економіки і менеджменту діють кілька програм:

«Спеціальність Банківська справа». Налаштована ​​на підвищення професійного рівня фахівців у сфері банківської справи, і студентів профільних вузів

«Спеціальність Маркетинг» Налаштована ​​на підвищення професійного рівня фахівців у сфері маркетингу і студентів профільних вузів

 • «8-денне стажування на базі Карлового Університету». Програма спрямована на підвищення професійного рівня педагогів і студентів профільних вузів.
 • «Місячне стажування в Празі. Основи туристичного бізнесу. Менеджмент в туризмі ». Унікальна літня програма призначена для тих, хто вчиться за даною спеціальністю, або вже працює в сфері готельного бізнесу. Вона передбачає навчання в Асоціації Готельного Бізнесу Чехії, проходження практики в кращих готелях Чехії 3-4-5 *, удосконалення рівня англійської мови.

Плюсів стажування досить багато:

 • Поліпшення мовних навичок;
 • Придбання цінного досвіду;
 • Отримання корисних знайомств в ділових колах;
 • Знайомство з культурою країни і подорожі;
 • Після проходження стажування практикант отримує сертифікат.

Для отримання додаткової інформації та подачі заявки на програму зверніться, будь ласка, до наших консультантів

Вартість

У вартість входить: зустріч, трансфер, проживання в приватній резиденції/гуртожитку європейського класу по 2 чол./номер, лекції та практичні заняття, культурна програма, 2-разове харчування, на весь період перебування в Чехії, куратор.

Навчання та стажування виключно англійською!

Відгуки наших клієнтів

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини

Вартість

У вартість входить: зустріч, трансфер, проживання в приватній резиденції / гуртожитку європейського класу по 2 чол / номер, лекції та практичні заняття, культурна програма, 2-разове харчування, на весь період перебування в Чехії МСМ надає куратора.

Все навчання і стажування на англійській мові.

Програма курсу включає 80 годин занять по 4 часa в день, 5 разів на тиждень:

 • Лекції та практичні заняття на тему: «Основи туристичного бізнесу. Менеджмент туризму» – 32 години
 • Англійська мова – теорія і практика з носієм мови – 32 години
 • Практичні заняття в кращих готелях Чехії 3-4-5 * 16 годин
Залишилися питання? Задайте їх нам!