Мовні курси на Мальті - відпочинок і вивчення англійської за кордоном 2024-2025 - Atlas

Мальта – независимое островное государство в Средиземном море. Страна «живет» за счет туризма, поток туристов непрерывно увеличивается с каждым годом.

Образование на Мальте начинается у детей очень рано, в школу их отдают с 3 лет, хотя и официальный требуемый возраст при поступлении – в 5 лет. Как и у нас, образование длится одиннадцать лет и делится на начальную и среднюю школу.

Изучение английского языка на Мальте пользуется большим спросом, а своей популярности набирается в период каникул. Это очень логично, ведь совмещается тогда отдых с обучением! Утром — уроки английского языка, а после обеда можно понежиться на пляже. В добавок, школа организовывает поездки по основным достопримечательностям, посещения кинопоказов, а также проводит студенческие вечеринки.

Программы изучения английского языка предлагаются по таким направлениям – Gziara, Sliema, St. Julians, St. Pauls Bay, Swieqi, Valletta.

Английский на Мальте можно изучать по следующим направлениям:

 • Общий английский
 • Интенсивныйанглийский.
 • Индивидуальный курс английского языка.
 • Деловой английский.
 • Подготовка к экзаменам английского языка.
 • Английский на отдыхе.
Відгуки наших клієнтів

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини

«ATLAS» є офіційним представником наступних мовних шкіл Мальти:

 • Chamber college, Gziara;
 • Cavendish School of English, Valetta;
 • LSI (Language Studies International), St. Julians;
 • Kaplan, Sliema;
 • Eurocentres, Msida;
 • EC, St. Julians;
 • Sprachcaffe, St. Julians;
 • Internatıonal House, Swieqi;
 • Clubclass, St. Julians;
 • Unıversıty of Malta, Sliema;
 • Easy school of language, Valetta.

Вартість

Поряд з доступними цінами, мальтійські школи пропонують якісну освіту і чудові умови для проживання і проведення часу Багато шкіл пропонують клієнтам нашої компанії спеціальні знижки 10-20 % на навчання або бонусні пропозиції (безкоштовні тижні).

Вартість курсів складає від 100 до 250 € на тиждень залежно від тривалості та характеру програми. Проживання можливе в англомовних сім’ї або в студентській резиденції. Ціни на проживання варіюються від 125 до 350 € на тиждень.

Залишилися питання? Задайте їх нам!