Освіта в Австрії, навчання в університеті, школі в Австрії для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Якщо Ви бажаєте вивчити німецьку мову, але не маєте наміру їхати для цього в Німеччину, альтернативним варіантом стане для Вас Австрія. Клімат цієї країни приємно здивує своїм комфортом, оскільки він ідентичний клімату України. Найбільшою популярністю серед студентів користується столиця Австрії – Відень, місто із незабутньою архітектурою і багатою культурною спадщиною.

ATLAS рекомендує наступні мовні школі в Австрії (Відень):

 • Actilingua
 • Culture Wien

Ціни на навчання від 120 до 500€ на тиждень в залежності від характеру і тривалості програми. Проживання можливе у родині, студентській резиденції, апартаментах. Ціни на проживання різняться від 150 до 350€ на тиждень. 

Варіанти програм вищої освіти в Австрії:

 • бакалаврат
 • магістратура
Підготовка з нуля
Кращі викладачі
Стрімкий прогрес

Університети Австрії

University of Vienna
University of Vienna
Розташування: Відень, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр: 1730 USD
Vienna University of Technology
Vienna University of Technology
Розташування: Відень, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр: 1677 USD
The University of Graz
The University of Graz
Розташування: Грац, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр: 1677 USD
Магистр: 1677 USD
Johannes Kepler University Linz
Johannes Kepler University Linz
Розташування: Лінц, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр:
Medical University of Vienna
Medical University of Vienna
Розташування: Відень, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр:
Medical University of Graz
Medical University of Graz
Розташування: Грац, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр:
Відгуки наших клієнтів

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини

Види програм мовних курсів в Австрії:

 • Стандартний курс
 • Довгостроковий стандартний курс
 • Інтенсивний курс
 • Довгостроковий інтенсивний курс
 • Суперінтенсивний курс
 • Індивідуальний курс
 • Підготовка до іспитів
 • Ділова німецька
 • Курс для викладачів
 • Канікулярні курси
 • Німецька мова і музика
 • Німецька мова і робоча практика
 • Академічний рік і підготовка до університету
 • Німецька мова та зимовий спорт
Залишилися питання? Задайте їх нам!