Вища освіта в Туреччині, навчання в Туреччині для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Міністерство освіти Туреччини в 2010 році спростило порядок вступу іноземних громадян в турецькі ВНЗ. Тепер іноземні громадяни можуть вступати до турецьких університетів по Атестату середньої освіти.

За останні роки Туреччина динамічно розвивається в багатьох сферах суспільного і політичного життя і стає все більш популярною серед іноземних студентів для здобуття вищої освіти. Важливими чинниками такого вибору є культурне і історичне багатство країни, політична і економічна стабільність країни в регіоні. Турецькі університети можуть похвалитися сучасним обладнанням, кампусами, студентськими містечками європейського типу. Університети часто організовують для студентів міжнародні стажування закордоном. У приватних університетах є програми подвійних дипломів з університетами Великобританії, США, Канади.

Безвізовий режим з Туреччиною спрощує процедуру вступу. Вид на проживання оформляється вже після приїзду.

Приватні університети Туреччини пропонують навчання англійською мовою. Деякі з них вимагають наявність у абітурієнта сертифіката IELTS чи TOEFL з достатньою кількістю балів, зазвичай рівень балів повинен відображати рівень володіння англійською мовою не нижче Upper-Intermediate – 6.0 за шкалою IELTS або 87 по шкалі TOEFL.

Державні університети Туреччини пропонують навчання турецькою мовою. Для того, щоб вступити в державний ВНЗ необхідно отримати сертифікат TÖMER, що відображає рівень володіння турецькою мовою. Іспит можна скласти тільки в сертифікованих центрах TÖMER в Туреччині.

Чому потрібен сертифікат TÖMER?

 • Сертифікат є єдиним документом, що підтверджує знання турецької мови.
 • При вступі в державні і деякі приватні університети Туреччини є обов’язковою вимогою.
 • При наявності сертифіката в турецьких університетах надаються пільги під час вступу на підготовчі курси, програми бакалаврату, магістратури та докторантури.
 • Іноземні громадяни, які отримали сертифікат, мають право викладати турецьку мову на курсах.
 • Багато приватних фірм вимагають у іноземних співробітників сертифікат, що підтверджує знання турецької мови.

Курси підготовки до іспитів можна проходити в таких містах як Стамбул, Анкара, Анталья, Ізмір, Конья, Кайсері і Газіантеп. Заняття в основному проходять в першій половині дня в кампусі університету. Підготовчі курси тривають від 1 місяця до 1 року в залежності від рівня володіння турецькою мовою. По закінченню курсів абітурієнти складають іспит і отримують сертифікат згідно з результатами.

Вартість курсів турецької мови в Туреччині від 250 до 450 $ в місяць в залежності від міста та інтенсивності занять.

Вартість освіти в державних ВНЗ варіюється від 200 до 3000 $ в рік в залежності від спеціальності та університету, в приватних ВНЗ – від 4000 до 25 000 $ в рік. Різниця у вартості не впливає на якість отриманої освіти і пояснюється тим, що в державних університетах навчання тільки турецькою мовою, а в приватних – як турецькою, так і англійською. Також в державних ВНЗ має місце конкурс серед абітурієнтів, де враховуються середній бал атестата і рівень володіння турецькою мовою.

Вартість проживання в студентських гуртожитках державних університетів становить від 50 до 150 $ в місяць в залежності від міста та університету. Кампуси приватних університетів також надають можливість проживання в гуртожитку, але щомісячна вартість буде в 2 рази вище.

Відгуки наших клієнтів

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Медична освіта в Туреччині

Зміст Вища медична освіта в Туреччині Стоматологічна освіта в Туреччині Фармацевтична освіта в Туреччині Умови вступу та подача документів Скільки коштує вища освіта в Туреччині? Безкоштовна медична освіта в Туреччині Умови проживання та навчання Вища медична освіта в Туреччині В наш час система вищої освіти в Туреччині організована на вищому рівні. Турецькі університети щорічно займають …

Літній табір в Туреччині

Міжнародна Середземноморська Академія розташована в місті, в унікальному місці, де проживають більше ніж 7000 англійців. Місто, популярне в світі як «Маленька Англія». Ми пропонуємо нашим студентам різні види проживання. Студенти можуть проживати на території кампусу, або ж в англійській приймаючі родині, де буде додаткова можливість неформального спілкування. Фехтіє це екологічне, чистих та красиве місто у …

ATLAS рекомендує державні університети:

 • Ankara University, Ankara 520 – 1600 $
 • Hacettepe Universty, Istanbul 640 – 1200 $
 • Middle East Technical University, Ankara 900 – 1500 $
 • Uludag University, Bursa 180 – 300 $
 • Istanbul University, Istanbul 580 – 1100 $
 • Marmara University, Istanbul 1160 – 2400 $
 • Ege University, Izmir 385 – 800 $
 • Dokuz Eylul University, Izmir 260 – 540 $
 • Erciyes University, Kayseri 446 – 800 $
 • Bogazici University, Istanbul 446 – 665 $
 • Yildiz Teknik University, Istanbul 185 – 550 $
 • Akdeniz University, Antalya 385 – 4 000 $
 • і ін. Університети.

Приватні університети:

 • Bahçeşehir University, Istanbul 7 900 $ Контакти (medicine – 25 000 $)
 • Üsküdar University, Istanbul: 5 500 – 7 500 $
 • Sabanci University, Istanbul: 17 000 $
 • Özyeğin University, Istanbul: 10 000 – 12 000
 • Okan University, Istanbul: 8 800 $ (medicine – 22 000 $)
 • Kadir Has University, Istanbul: 5 000 – 15 000 $
 • Istanbul Sehir University, Istanbul: 13, 200 $
 • Istanbul Kültür University, Istanbul: 6 900 – 7500 $
 • Istanbul Aydın University, Istanbul 2 100 – 6 000 $ (dentistry – 13 500 $)
 • Istanbul Bilgi University, Istanbul: 8 100 – 9 720 $
 • Maltepe University, Istanbul: 6 000 – 13 200 $ (medicine – 27 500 $)
 • Yeditepe University, Istanbul: 7 800 – 24 000 $
 • Dogus Universty, Istanbul: 3 250 – 7500 $
 • Halic University, Istanbul: 7600 – 9400 $
 • Medipol University, Istanbul: 4 000 – 16 800 $
 • Beykent University, Istanbul: 5570 $
 • Fatih University, Istanbul 6 750 – 11 250 $ (medicine – 19 500 $)
 • Istanbul Arel University, Istanbul: 7 500 – 9 000 $
 • Atilim University, Ankara 9500 $
 • Bilkent University, Ankara: 13 950 $
 • Ipek University, Ankara: 14 000 $
 • University of Turkish Aeronautical Association, Ankara: 5 000 – 20 000 $
 • Ufuk University, Ankara: 8 000 – 11 200 $
 • Cankaya University, Ankara: 9350 $
 • International Antalya University, Antalya: 4 500 – 10 800 $
 • Bursa Orhangazi University, Bursa: 4 800 – 9 600 $
 • Sifa University, Izmir: 6 000 – 18 500 $
 • Izmir University, Izmir: 7000 $ (medicine – 17000 $)
 • Gediz University, Izmir: 5 000 – 8 000 $
 • Yasar University, Izmir: 8 500 – 10 500 $
Залишилися питання? Задайте їх нам!