Мовні курси в Австрії - відпочинок і вивчення англійської за кордоном 2024-2025 - Atlas

Офіційною мовою в Австрії є німецька мова, тому багато студентів вважають за краще вивчати німецьку мову в саме Австрії, яка користується рядом переваг в порівнянні з Німеччиною. По-перше, комфортний помірний клімат. Для наших студентів він особливо звичний, так як абсолютно ідентичний клімату України. По-друге, гірськолижний туризм і можливість активного відпочинку. По-третє, як показує практика, Австрійське консульство трохи лояльніше Німецького. Найбільшою популярністю серед студентів користується столиця – Відень, місто з незабутньою архітектурою і багатою культурною спадщиною.

«ATLAS» є офіційним представником наступних мовних шкіл Австрії (Відень):

 • Actilingua;
 • Culture

Виберіть відповідну програму і навчальний заклад

University of Vienna
University of Vienna
Розташування: Відень, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр: 1730 USD
Vienna University of Technology
Vienna University of Technology
Розташування: Відень, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр: 1677 USD
The University of Graz
The University of Graz
Розташування: Грац, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр: 1677 USD
Магистр: 1677 USD
Johannes Kepler University Linz
Johannes Kepler University Linz
Розташування: Лінц, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр:
Medical University of Vienna
Medical University of Vienna
Розташування: Відень, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр:
Medical University of Graz
Medical University of Graz
Розташування: Грац, Австрія
Тип: державний університет
Мова навчання: німецька
Бакалавр:
Магистр:
Відгуки наших клієнтів

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини

Ви можете пройти навчання за такими програмами:

 • Стандартна;
 • Довгострокова стандартна;
 • Інтенсивна;
 • Довгострокова інтенсивна;
 • Суперінтенсивна;
 • Індивідуальна;
 • Підготовка до іспитів;
 • Ділова німецька;
 • Курс для викладачів;
 • Канікулярні курси;
 • Німецька мова і музика;
 • Німецька мова і робоча практика;
 • Академічний рік і підготовка до університету;
 • Німецька мова та зимовий спорт.

Вартість

Ціни на навчання залежать від напрямку програми та її тривалості і складають від 200 до 500 € в тиждень. Проживання можливе в родині, студентській резиденції, апартаментах. Ціни на проживання складають від 150 до 350 € в тиждень залежно від типу проживання і сезону. Додатково оплачуються реєстраційний внесок в школу, підручники, страховка і трансфер з аеропорту за бажанням.
Наші консультації, підбір і бронювання програм, супровід і візова підтримка безкоштовні! Для того, щоб записатися на консультацію, подати заявку на навчання на мовних курсах, забронювати програму, зверніться, будь ласка, до нас в офіс.

Залишилися питання? Задайте їх нам!