Підготовка до TOEFL в Харкові, Одесі, Чернівцях, для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Освіта і успішна реалізація свого бізнесу за кордоном – розкіш, яку може собі дозволити тільки цілеспрямована людина. Перший етап на шляху до цієї розкоші – саме TOEFL – прийнятий 130-ма країнами (близько 9000 вузів!) стандартизований тест на знання англійської мови, який є обов’язковим для неангломовних іноземців під час вступу до закордонних ВНЗ США, Канади, а також інших країн Європи та Азії.

Повна абревіатура: Test of English as a Foreign Language, що в перекладі «Тест на знання англійської мови як іноземної». Вимовляємо «Тойфл». Тест триває близько 3 годин; iBT тест триває 4,5 години.

Варіанти TOEFL

Існує кілька варіантів TOEFL: паперовий (PBT – paper-based test, доступний в небагатьох країнах), комп’ютерний (CBT – computer-based test) та інтернет-варіант (iBT – internet-based test).

Найбільшим попитом користується інтернет-варіант, бо він поєднує в собі абсолютно різнорідні завдання. Тут не тільки класичні аудіювання, писемне мовлення та читання, а й перевірка усного мовлення в комплексі з комбінованими завданнями.

Результати і оцінювання

Результати тесту зберігаються в базі даних 2 роки (рідше – 18 місяців). Як правило, вони знаходять застосування в якості обов’язкового документу під час вступу до ВНЗ з англомовною програмою навчання, або ж можуть бути використані при рекрутингу в зарубіжні компанії. Деякі вузи США розглядають сертифікат IELTS як альтернативу TOEFL.

Для отримання певного балу необхідно виконати хоча б по одному завданню з кожного розділу (Reading, Listening, Writing, Speaking). Максимальний результат: 120 балів (по 30 за кожен розділ).

Відгуки наших клієнтів

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
ГРУПОВА ПОЇЗДКА НА МАЛЬТУ – ЛІТНІЙ ТАБІР 2024

Запрошуємо школярів 8-17 років приєднатися до нашої групової поїздки до англомовного табору на Мальті. Дати поїздки: 15.06.2024-01.07.2024. Групову поїздку організовуємо у супроводі досвідченого викладача, яка вже багато років поспіль супроводжує дитячі групи до літніх мовних таборів до Великобританії, США, Канади, Європи. Трансфер з України здійснюватиметься маршрутом: Харків-Київ (поїзд) – Київ-Варшава (поїзд/автобус, з можливістю приєднатись на …

Літні табори 2024 – де і як провести літо українським школярам?

Оскільки головним напрямом нашої діяльності є саме освіта за кордоном, ми пропонуємо українським школярам провести літо з користю і підтягнути англійську мову, а де це можна зробити, щоб поєднати навчання з відпочинком, як не в англомовних таборах? В цій статі ми зробимо огляд англомовних таборів в Україні і за кордоном і зважимо переваги кожної опції, …

Як вступити до Канади з України.

Плюси та мінуси навчання в Канаді Можливість здобуття профільної освіти за 2 або 3 роки. Робота під час навчання в Канаді та після закінчення навчання. Канада є гнучкою країною в плані імміграції. Практика. Велика українська діаспора. Вартість навчання. Мультикультурність та толерантність Система освіти та популярні напрямки в Канаді Щодо популярних напрямів навчання у Канаді: їх …

Види та структура TOEFL

Internetbased Test

IbT можна пройти за один-чотири тижні. Існує наступний порядок складання тесту: Reading, Listening, Speaking, Writing.

Reading (60-80 хв.)

Класика: тест и питання до нього. На читання і пошук вірних відповідей відводиться 20 хв. Як правило, 3-4 тести.

Listening (60-90 хв.)

Після прослуховування аудіо необхідно відповісти на питання (5-6). Як правило, на кожне аудіювання відводиться 10 хв. Аудіювання розбивається на 3 записи. Кількість таких ось аудіювань є нестабільною: все залежить від навантаження, заданого екзаменаторами в розділі Reading: чим більше текстів і завдань там було, тим менше буде в Listening.

Speaking

Всього 6 завдань: 2 незалежних і 4 інтегрованих. У незалежних потрібно грамотно висловити свої думки за темою, об’єднати їх в аргументовану тезу. В цілому, скласти Speaking не складно: головне – говорити чітко і голосно, не відволікатися від теми і спиратися на власні думки. На відповідь часу дано мало – всього 45 сек., хоча на підготовку ще менше – 15 сек.

В інтегр. завданнях пропонується прочитати текст, прослухати аудіозапис і знайти відповіді на питання, суть яких полягає у вмінні висловити власні думки на основі зіставлення прочитаного й почутого. На підготовку кожного завдання дається 30 сек., на відповідь — 60.

Наступне завдання – потрібно прослухати лекцію і викласти своїми словами можливі варіанти вирішення порушеного питання. Для підготовки дається 20 сек., Для відповіді – 60.

В останньому завданні необхідно знову прослухати лекцію, в якій пояснюється будь-який термін і наводяться приклади. Завдання: пояснити зв’язок між прикладами і визначенням. Можна використовувати нотатки, зроблені самостійно. Всі відповіді записуються.

Writing

Інтегроване завдання – читання невеликого тексту і аудіовиступи спікера за темою. Потрібно представити весь матеріал у вигляді резюме, тобто зіставити почуте і прочитане. Текст, показаний на початку завдання, буде доступний протягом всієї відповіді. Незалежне завдання (30 хв.) – есе за заданою темою.

Paper-based Test

Listening (30-40 хв.) – 50 тематичних питань.

Structure and Written Expression (25 хв.) – 15 завдань на закінчення речень і 25 — на пошук помилок.

Reading Comprehension (55 хв.) – 50 питань до прочитаних текстів.

Writing (30 хв.) – есе за певною темою.

Вартість

Ціна складання iBT становить близько $250. Перевірка займає в середньому два тижні, результат буде доступний в особистому кабінеті на сайті. Доставка сертифікату в Україну займе 2-3 тижні. Результати можна отримати в електронному, письмовому та PDF варіантах.

Однак перш, ніж стати володарем бездоганного сертифікату, потрібно гарненько попрацювати під час підготовки, тож пропонуємо наступний прайс:

  • Пробне заняття – безкоштовне.
  • Разове індивідуальне заняття (1,5 год.) – 350 грн.
  • Класичний абонемент (8 інд. занять по 1,5 год.) – 2800 грн.

Безумовно, в нашій школі існують online і групова форми навчання, але саме при підготовці до TOEFL рекомендується займатися індивідуально для досягнення максимальної ефективності курсу.

В нашій команді працюють висококласні репетитори і викладачі ВНЗ, в тому числі носії мови. Ми постійно влаштовуємо конкурси і даруємо нашим студентам приємні знижки, тому приходьте до академії ATLAS вже завтра – не відмовляйте собі в задоволенні вступити до бажаного ВНЗ за кордоном!

Більш того, фахівці ATLAS Academy завжди надають своїм студентам безкоштовні консультації з питань освіти, складання іспитів, профорієнтації тощо. Уроки англійської мови проходять у невеликих затишних класах з усіма необхідними матеріалами, технікою і меблями. Вам сподобається!

Залишилися питання? Задайте їх нам!