Мовні дитячі табори в США - літній відпочинок і вивчення англійської за кордоном 2020-2021 - Atlas

Уже далеко не перший рік наша компанія надає можливість вивчати англійську мову за кордоном школярам і дорослим. Зокрема, для дітей і підлітків у віці від восьми до вісімнадцяти років є відмінна можливість відвідати літні табори США. Наші літні програми для дітей і підлітків дозволяють не тільки істотно підтягти рівень знання англійської, але і забезпечують приємне дозвілля. Навчання в США в форматі літніх мовних курсів дає можливість взяти участь в різних громадських заходах, побачити основні американські пам’ятки, завести нових друзів з усього світу. Мовні курси для підлітків, таким чином, дозволяють поглиблювати знання граматики і розширювати словниковий запас не тільки в навчальних аудиторіях, а й спілкуючись зі своїми однолітками з інших країн в ході різних соціально-культурних заходів.

КУРСИ

Мовні курси в США мають на увазі можливість навчання на різних рівнях в залежності від початкового якості знання мови. Тестування на визначення рівня володіння мовою проводиться в перший же день занять. Найчастіше мовні курси для дітей в літніх школах проводяться тільки в першій половині дня. В ході навчання хлопці отримують впевненість в собі, удосконалюючи не тільки граматичні знання, а й комунікативні навички під контролем професійних викладачів, для яких англійська є рідною мовою. Групи учнів формуються кількістю, в середньому становить від десяти до п’ятнадцяти чоловік, що має на увазі індивідуальний підхід до кожного студента.

ДОЗВІЛЛЯ

У літніх школах проводиться велика кількість екскурсій, що дає можливість глибше ознайомитися з культурною спадщиною приймаючого міста і країни. Екскурсії можуть мати різну тривалість: на повний день, на половину дня і так далі. Всі екскурсії проводяться виключно професійними гідами, які відмінно знають всі визначні пам’ятки регіону. Крім того, в учнів в літніх школах є широкий вибір соціальних і спортивних заходів для участі. За ним проводяться турніри, конкурси, ігри. Школярі також відвідують місцеві циркові виступи, кіно і театри.

РОЗМІЩЕННЯ

Освіта в США в форматі річної школи дозволяє вирішити питання з проживанням двома різними способами. Перший – це проживання в приймаючій сім’ї, а другий – розміщення в кампусі школи. Обидва ці варіанти є зручними і дозволяють ще краще вивчити англійську мову, розмовляючи на ньому не тільки в процесі навчання, а й у побуті.

ЗДОРОВ’Я І БЕЗПЕКА

Всі учні в американських літніх школах оформляють медичну страховку. У самій школі працюють лікарі та психологи, до яких дитина може звернутися в будь-який час. Безпека учнів гарантується всі двадцять чотири години на добу. Молодшим школярам приділяється набагато більше уваги і догляду.
Ми здійснюємо безкоштовний підбір програм для участі в літній школі. Крім того, ми пропонуємо безкоштовні консультації з приводу оформлення і продовження візових документів, надходження і ряду інших питань.

Виберіть відповідну програму і навчальний заклад

Adelphi University
Adelphi University
Розташування: Гарден-Сіті, Нью-Йорк, США
Тип: приватний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: январь, май, август от $39405 в год
Магистр: січень, серпень від $14903 за семестр
Курсы: січень, травень, серпень від $7730 за курс
Harvard University
Harvard University
Розташування: Кембридж, Массачусетс, США
Тип: приватний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 66900 USD
Магистр: 66900 USD
Massachusetts Institute of Technology
Massachusetts Institute of Technology
Розташування: Кембридж, Массачусетс, США
Тип: приватний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: 58240 USD
Магистр: 58240 USD
Windermere Preparatory School
Windermere Preparatory School
Розташування: Віндермір, Флорида, США
Тип: приватна школа
Мова навчання: англійська
University of South Carolina
University of South Carolina
Розташування: Колумбія, Південна Кароліна, США
Тип: приватний університет
Мова навчання: англійська
University of Central Florida
University of Central Florida
Розташування: Флорида, США
Тип: приватний университет
Мова навчання: англійська
:
The MacDuffie School
The MacDuffie School
Розташування: Гренбі, Массачусетс, США
Тип: приватна школа
Мова навчання: англійська
The Village School
The Village School
Розташування: Х'юстон, Техас, США
Тип: приватна школа
Мова навчання: англійська
The University of Kansas
The University of Kansas
Розташування: Канзас, Міссурі, США
Тип: приватний університет
Мова навчання: англійська
Louisiana State University
Louisiana State University
Розташування: Батон Руж, Луізіана, США
Тип: приватний університет
Мова навчання: англійська
Language Studies International
Language Studies International
Розташування: США, Франція, Австралія та ін.
Тип: приватна школа
Мова навчання: англійська, французька, німецька
Відгуки наших клієнтів

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Літні канікули в Лос-Анджелесі

Лос-Анджелес – місто контрастів. Це столиця світу розваг, культурний центр, який має понад 300 музеїв і райську погоду. Місто зачаровує своєю атмосферою розкоші, безтурботності та величі. У Лос-Анджелесі фактично неможливо визначити історичний центр міста. Кожен його район має свою історію, пам’ятки і просто цікаві місця. Голлівуд – найвідоміший район Лос-Анджелеса, який можна сміливо назвати окремим …

Вища освіта у США

Унікальність американської вищої освіти полягає у свободі та гнучкості. Тут відсутні стандартні вимоги до абітурієнтів, які б підходили до всіх. Кожен американський ВНЗ встановлює свої індивідуальні вступні вимоги. Типи вищих навчальних закладів у США Вищі навчальні заклади Сполучених Штатів Америки поділяються на декілька типів: Ком’юніті коледжі – Community Colleges Ком’юніті коледжі – це навчальні заклади, …

Залишилися питання? Задайте їх нам!