Підготовка до ДПА в Харкові, Одесі, Чернівцях, для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Кожен студент з посмішкою згадує цю абревіатуру, бо ДПА, або Державна підсумкова атестація, – та сама перша перевірка на інтелектуальну міцність, з якою зустрічається сучасний школяр на своєму життєвому шляху.

Компанія ATLAS – всеукраїнський лідер з підготовки школярів до ДПА. У нас і дитина, і батьки мають можливість отримати безкоштовну консультацію, або придбати абонемент на освітні лекції з питань ДПА.

ДПА проводиться в усіх загальноосвітніх закладах і оцінюється за національною 12-бальною шкалою. Оцінки ДПА ставляться окремо від річних шкільних оцінок. Підготовка до іспиту здійснюється за допомогою систематичних занять з використанням підтверджених МОН збірок з підготовки до ДПА.

Результати вносяться до свідоцтва про загальний неповну середню освіту (9 клас), додаються до атестата про повну загальну середню освіту (11 кас) і зараховуються при визначенні середнього бала відповідного документа, а також при визначенні претендентів на нагородження золотою або срібною медаллю.

ДПА проводиться в початковій (українська мова, математика), середній (диктант з української мови, математика, географія, біологія і іноз. мова) і старшій школі. Складається ДПА у письмовому варіанті і, як правило, в формі тестів.

Результати тестований дізнається в школі (або в будь-якому іншому загальноосвітньому закладі в залежності від місця навчання) і має можливість подати заяву комісії на їх спростування у разі певної незадоволеності результатом.

Приходьте до ATLAS – і ми зробимо все, щоб ви отримали бездоганні бали!

Відгуки наших клієнтів

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
ГРУПОВА ПОЇЗДКА НА МАЛЬТУ – ЛІТНІЙ ТАБІР 2024

Запрошуємо школярів 8-17 років приєднатися до нашої групової поїздки до англомовного табору на Мальті. Дати поїздки: 15.06.2024-01.07.2024. Групову поїздку організовуємо у супроводі досвідченого викладача, яка вже багато років поспіль супроводжує дитячі групи до літніх мовних таборів до Великобританії, США, Канади, Європи. Трансфер з України здійснюватиметься маршрутом: Харків-Київ (поїзд) – Київ-Варшава (поїзд/автобус, з можливістю приєднатись на …

Літні табори 2024 – де і як провести літо українським школярам?

Оскільки головним напрямом нашої діяльності є саме освіта за кордоном, ми пропонуємо українським школярам провести літо з користю і підтягнути англійську мову, а де це можна зробити, щоб поєднати навчання з відпочинком, як не в англомовних таборах? В цій статі ми зробимо огляд англомовних таборів в Україні і за кордоном і зважимо переваги кожної опції, …

Як вступити до Канади з України.

Плюси та мінуси навчання в Канаді Можливість здобуття профільної освіти за 2 або 3 роки. Робота під час навчання в Канаді та після закінчення навчання. Канада є гнучкою країною в плані імміграції. Практика. Велика українська діаспора. Вартість навчання. Мультикультурність та толерантність Система освіти та популярні напрямки в Канаді Щодо популярних напрямів навчання у Канаді: їх …

Вы можете пройти обучение по следующим программам:

 • Украинский язык и литература
 • История Украины
 • Математика
 • Биология
 • География
 • Химия
 • Физика
 • Английский язык
 • Немецкий язык
 • Французский язык
 • Испанский язык

ОСОБЕННОСТИ И СТОИМОСТЬ

Главное преимущество ATLAS School заключается в том, что мы даем всем нашим студентам возможность подготовки с нуля, даже если вы прогуляли все 9 лет школы и сейчас не понимаете, что делать.

Абитуриента ждут лекции и практические занятия с лучшими преподавателями Харькова в уютных классах. Мы предпочитаем гибкий график, стремительный прогресс и хороший результат.

В нашей школе имеются все формы занятий: в небольшой группе, online и индивидуально. Кроме того, компанией предусмотрено бесплатное консультирование не только учеников, но и их родителей.

В коллективе работают не только первоклассные репетиторы, но и востребованные преподаватели вузов, которые всегда готовы дать школьнику парочку советов о том, как правильно вести себя в университете и чего ждать от студенческой странички в биографии будущего.

Мы постоянно приглашаем учеников ATLAS School на бесплатные мероприятия, которые проводятся в высших учебных заведениях Харькова, поэтому абитуриенты спешат в наши классы, как на праздник, зная, что будет всегда весело, интересно и познавательно.

Наш прайс:

 • Пробное занятие – бесплатно.
 • Индивидуальные занятия (дважды в неделю по 2 часа) – 3500 грн. за любой курс.
 • В режиме Online по Skype – 249 грн. за урок (1,5 часа).
 • Групповые занятия (5-12 человек, дважды в неделю по 2 часа) – 2590 грн. за любой курс.
 • Групповые занятия со скидкой 15% – 2200 грн. за любой курс.

Как попасть в группу со скидкой?

На данный момент в ATLAS School действует несколько акций, благодаря которым школьник может посещать групповые занятия со скидкой 15%.

Акция «Прокачай Instagram». Помогите команде ATLAS сделать проект популярнее: пригласите на нашу страничку @atlas_school_kh десять друзей (они обязательно должны подписаться) и оцените любые 5 записей!

Акция «Приведи друга». Все просто. Вы приходите на обучение не сами, а с другом или одноклассником, а потом вместе получаете не только приятную скидочку по 15%, но и возможность сдать ДПА на высший балл.

Залишилися питання? Задайте їх нам!