Вища освіта в Ірландії, навчання в Ірландії для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Ірландія – країна незвичайної краси, смарагдовий острів, знаменитий своїми легендами та традиціями. Але в наш час Ірландія славиться не тільки цим – зараз країна є найбільшим IT центром Європи. В Ірландії зосереджені офіси всіх метрів комп’ютерних технологій – Apple, Google, Facebook, Microsoft, Dropbox і ін., а сама країна лідирує по виробництву software.

Система освіти Ірландії включає в себе державні університети, технологічні інститути, коледжі та приватні бізнес-школи. Окремо слід сказати про ірландські коледжі, дипломи яких котируються так само, як і дипломи університетів. Крім того, коледжі в Ірландії можуть мати різний адміністративний статус: вони можуть бути як незалежними навчальними закладами, так і складовою частиною університету. В Ірландії широко поширені вузи, які об’єднують університети та коледжі в єдину систему. Найбільшим вищим навчальним закладом такого типу є Національний університет Ірландії (NUI), що складається з 4 університетів і 6 коледжів.

Перевагою технологічних інститутів і коледжів є їхня спрямованість на потреби ринку, тому в їх навчальних програмах акцент робиться на практичні заняття. Студенти проходять стажування в компаніях або на підприємстві. Тому диплом коледжу в сфері бізнесу та IT-технологій котирується вище, ніж університетський ступінь, і роботодавці віддають перевагу випускникам саме таких закладів.

Для вступу до ірландського вищого навчального закладу в ряді випадків досить надати атестат про закінчену середню освіту або диплом вже отриманого вищої освіти та сертифікат IELTS (мінімум 6.0) або TOEFL (мінімум 80), що підтверджує рівень володіння мовою. Однак не всі університети Ірландії вважають український атестат достатньою підставою для зарахування, тому що однією з основних вимог є наявність 12-річної середньої освіти, тож для вступу українським випусникам необхідно пройти спеціальний підготовчий курс – Foundation course тривалістю 1-2 семестри.

Варто також зазначити, що вступ до університету можливий після досягнення абітурієнтом 18 років, на програми Foundation приймають з 17,5 років.

Система освіти в ірландських університетах створена за британською моделлю:

 • Програми бакалаврату: після закінчення 3 річного навчання випускник отримує ступінь Ordinary Bachelors Degree, після 4-х річного навчання – Honours Bachelor Degree – ступінь бакалавра з відзнакою
 • Програми магістратури – від 1 до 2 років
 • Докторантура – після 1- 2 років дослідницької роботи

Навчальний процес будується з лекцій, семінарів, практичних та лабораторних занять. Існують також індивідуальні заняття з науковим керівником.

Вартість

Розмір оплати за навчання залежить від наступних факторів: рейтингу навчального закладу, місця його розташування, обраної спеціальності.

Вартість програми Foundation для вступу до університету – € 7000-9000 за річний курс. Навчання на програмах бакалаврату становить € 9000-15000 на рік, на програмах магістратури – € 12000-17000 на рік. Вартість одного з найдорожчих напрямків – медичної освіти може становити € 25000-40000 на рік.

В Ірландії функціонують програми, що передбачають стипендії та гранти на безкоштовну освіту для іноземних студентів. Головна умова для їх отримання – висока академічна успішність і досягнення в науково-дослідній діяльності.

Після отримання ступеня бакалавра випускникові дається 1 рік Post study work visa, випускникам магістратури – 2 роки.

Відгуки наших клієнтів

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Мовні курси в Ірландії

Ірландія – гостинна, дружелюбна країна, прекрасно підходить для вивчення англійської мови. Але, ми зовсім мало знаємо про те, що чекає на Нас по ту сторону Європи, а також про переваги даного вибору. Одною із основних причин– це те, що англійська мова друга іноземна мова країни. Для іноземного студента буде максимально корисно навчатись в мовній атмосфері …

ATLAS рекомендує наступні університети та коледжі Ірландії:

 • Griffith College
 • IBAT College
 • Trinity College
 • Dublin City University
 • Univeristy of Limerick
 • Maynooth University
 • Technological University of Dublin
 • Institute of Technology Sligo

Для отримання додаткової інформації зверніться, будь ласка, до нас в офіс.

Наші консультації, підбір і бронювання програм, супровід і візова підтримка безкоштовні!

Залишилися питання? Задайте їх нам!