Вища освіта в Ірландії, навчання в Ірландії для українців: ціна, іспити 2020-2021 - Atlas

Ірландія – країна незвичайної краси, смарагдовий острів, знаменитий своїми легендами та традиціями. Але в наш час Ірландія славиться не тільки цим – зараз країна є найбільшим IT центром Європи. В Ірландії зосереджені офіси всіх метрів комп’ютерних технологій – Apple, Google, Facebook, Microsoft, Dropbox і ін., а сама країна лідирує по виробництву software.

Система освіти Ірландії включає в себе державні університети, технологічні інститути, коледжі та приватні бізнес-школи. Окремо слід сказати про ірландські коледжі, дипломи яких котируються так само, як і дипломи університетів. Крім того, коледжі в Ірландії можуть мати різний адміністративний статус: вони можуть бути як незалежними навчальними закладами, так і складовою частиною університету. В Ірландії широко поширені вузи, які об’єднують університети та коледжі в єдину систему. Найбільшим вищим навчальним закладом такого типу є Національний університет Ірландії (NUI), що складається з 4 університетів і 6 коледжів.

Перевагою технологічних інститутів і коледжів є їхня спрямованість на потреби ринку, тому в їх навчальних програмах акцент робиться на практичні заняття. Студенти проходять стажування в компаніях або на підприємстві. Тому диплом коледжу в сфері бізнесу та IT-технологій котирується вище, ніж університетський ступінь, і роботодавці віддають перевагу випускникам саме таких закладів.

Для вступу до ірландського вищого навчального закладу в ряді випадків досить надати атестат про закінчену середню освіту або диплом вже отриманого вищої освіти та сертифікат IELTS (мінімум 6.0) або TOEFL (мінімум 80), що підтверджує рівень володіння мовою. Однак не всі університети Ірландії вважають український атестат достатньою підставою для зарахування, тому що однією з основних вимог є наявність 12-річної середньої освіти, тож для вступу українським випусникам необхідно пройти спеціальний підготовчий курс – Foundation course тривалістю 1-2 семестри.

Варто також зазначити, що вступ до університету можливий після досягнення абітурієнтом 18 років, на програми Foundation приймають з 17,5 років.

Система освіти в ірландських університетах створена за британською моделлю:

 • Програми бакалаврату: після закінчення 3 річного навчання випускник отримує ступінь Ordinary Bachelors Degree, після 4-х річного навчання – Honours Bachelor Degree – ступінь бакалавра з відзнакою
 • Програми магістратури – від 1 до 2 років
 • Докторантура – після 1- 2 років дослідницької роботи

Навчальний процес будується з лекцій, семінарів, практичних та лабораторних занять. Існують також індивідуальні заняття з науковим керівником.

Вартість

Розмір оплати за навчання залежить від наступних факторів: рейтингу навчального закладу, місця його розташування, обраної спеціальності.

Вартість програми Foundation для вступу до університету – € 7000-9000 за річний курс. Навчання на програмах бакалаврату становить € 9000-15000 на рік, на програмах магістратури – € 12000-17000 на рік. Вартість одного з найдорожчих напрямків – медичної освіти може становити € 25000-40000 на рік.

В Ірландії функціонують програми, що передбачають стипендії та гранти на безкоштовну освіту для іноземних студентів. Головна умова для їх отримання – висока академічна успішність і досягнення в науково-дослідній діяльності.

Після отримання ступеня бакалавра випускникові дається 1 рік Post study work visa, випускникам магістратури – 2 роки.

Відгуки наших клієнтів

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Мовні курси в Ірландії

Ірландія – гостинна, дружелюбна країна, прекрасно підходить для вивчення англійської мови. Але, ми зовсім мало знаємо про те, що чекає на Нас по ту сторону Європи, а також про переваги даного вибору. Одною із основних причин– це те, що англійська мова друга іноземна мова країни. Для іноземного студента буде максимально корисно навчатись в мовній атмосфері …

ATLAS рекомендує наступні університети та коледжі Ірландії:

 • Griffith College
 • IBAT College
 • Trinity College
 • Dublin City University
 • Univeristy of Limerick
 • Maynooth University
 • Technological University of Dublin
 • Institute of Technology Sligo

Для отримання додаткової інформації зверніться, будь ласка, до нас в офіс.

Наші консультації, підбір і бронювання програм, супровід і візова підтримка безкоштовні!

Залишилися питання? Задайте їх нам!