Магістратура в Чехії, для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

В Чехию на магистратуру могут поступить выпускники программ бакалавриата или специалитета всех стран СНГ. При поступлении на магистратуру в чешский ВУЗ, чаще всего диплом бакалавра не обязательно нужен по той же специальности, обязательны знания. От иностранцев требуется также предъявить свидетельство о нострификации диплома бакалавра. Нострификацию заграничного диплома нужно получить в одном из государственных вузов страны. Она обычно занимает 2 месяца.

Нострификация— процедура признания документов иностранных государств о высшем и послевузовском профессиональном образовании, то есть согласие соответствующих органов государственной власти на наличие законной силы этих документов на территории государства.

Дисциплины, которые указаны в дипломе иностранного студента, сравниваются с соответствующими программами чешского вуза. Если программы совпадают, заграничный диплом признается действительным и считается наравне с дипломом чешского ВУЗа.

В дополнение к нотифицированному диплому практически все вузы требуют от иностранцев сертификат, подтверждающий знание чешского языка на уровне B2.

Очень важно при поступлении на магистратуру вовремя подать заявление. Дальше сдаются экзамены: это может проходить как в письменной форме (тесты), так и в устной (собеседование с комиссией).

Відгуки наших клієнтів

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Виграй гранд на навчання в Чехії!

Свята добігають кінця, а подарунки тривають! Унікальна пропозиція від Освітнього центру Association – річний курс чеської мови абсолютно безкоштовно! Успей зареєструватися до 31 січня! У кожного є шанс, адже сертифікатів на безкоштовний річний курс – 3! Для участі в цьому розіграші Вам необхідно: – заповнити заявку на участь – написати мотиваційне есе «Чому саме я …

Зимові канікули в Празі з ATLAS

Зимові канікули в Празі з ATLAS і ОЦ Association Відбудеться зимова поїздка в Освітній центр Association. Метою поїздки є вивчення англійської мови і знайомство з культурою країни. ОЦ Association знаходиться в столиці Чехії, Празі. Це мовна школа з правом прийому державного мовного іспиту, а також є партнером державного університету імені Пуркіне. Навчаючись тут, студенти не …

Навчання на магістратурі

Кожен факультет самостійно  встановлює мінімальну кількість кредитів, яку необхідно отримати для переходу на наступний курс.

Предмети, які вивчатиме студент, поділяються на:

  • обов’язкові (студент повинен їх вивчити для отримання допуску до іспиту);
  • обов’язкові предмети за вибором (студент сам обирає, але із запропонованих кафедрою або факультетом).

Також студенти можуть вивчати на вибір предмети , що викладаються на інших факультетах.

Умови

Для закінчення навчання і отримання чеського диплома необхідно отримати всі 120 кредитів, вивчити всі обов’язкові предмети, скласти заявлені державні випускні іспити і захистити свій диплом.

Безкоштовно в магістратурі можна навчатися 3 роки. У випадку, якщо студент не встиг пройти всі 120 кредитів, вивчити обов’язкові предмети або не склав державні іспити, у нього є можливість продовжити навчання. Якщо додаткове навчання не перевищує термін в 1 рік, то воно є безкоштовним, якщо ж перевищує, то студент зобов’язаний виплатити університету суму, встановлену за перевищення терміну додаткової освіти більше, ніж на 1 рік. На магістратурі можна вчитися не більше 5 років.

Можна також отримати освіту і англійською мовою, але в цьому випадку вона є оплачуваною. Вибір спеціальностей також менше, ніж на магістратурі з чеською мовою. Крім цього в наявності у вступника повинен бути сертифікат, що підтверджує його знання англійської мови не нижче, ніж на рівні B2.

Навчання на магістратурі триває 2 роки. 

Залишилися питання? Задайте їх нам!