ATLAS Private Educational Services – міжнародна освітня компанія. Наші офіси розташовані не тільки в Україні, але і в інших країнах світу: в Австралії, Туреччині, Великобританії. Серед наших співробітників тільки висококваліфіковані фахівці, серед яких багато тих, що самі жили і навчалися за кордоном.

Наші зарубіжні офіси допомогають студентам під час їх перебування за кордоном. Співробітники ATLAS надають студентам інформаційну та консультаційну підтримку, а англійський, австралійський і турецький офіси також надають допомогу в продовженні віз на території цих держав, допомогу в оформленні дозволу на роботу і консультації з питань подальшого навчання. При цьому всі наші послуги безкоштовні.

Компанія існує на світовому освітньому ринку з 1990 року. Перший офіс був відкритий в Стамбулі. Потім були відкриті офіси в інших містах Туреччини, пізніше в Англії, Австралії, потім в Україні. За нашим успіхом стоїть якісне і професійне обслуговування клієнтів, постійне вдосконалення знань співробітників та підвищення престижу компанії. Компанія була визнана кращим освітнім агенством Східної Європи 2014 з версії “Study Travel Magazine”.

Наша компанія є офіційним представником більш ніж 1000 університетів, коледжів та мовних шкіл світу. Щомісяця ми проводимо інформаційні семінари. Часто в наших семінарах беруть участь студенти: вони діляться враженнями і досвідом навчання за кордоном.

ATLAS допомагає на всіх етапах вступу до закордонного навчального закладу. Ми підбираємо і бронюємо освітні програми, займаємося організацією проживання, купівлею квитків, оформленням документів та візовим супроводом.

Наша місія – допомогти абітурієнтам, які планують отримати освіту за кордоном, підібрати програму, що відповідає вимогам і бажанням, організувати поїздку; також ми надаємо консультаційну та технічну підтримку під час навчання наших студентів за кордоном.

Про нас