Середня освіта в Англії, навчання у школі в Англії для українців: ціна, іспити 2020-2021 - Atlas

Середня освіта за кордоном, зокрема в Англії, підрозділяється на чотири основні вікові категорії. Перший ступінь – це дошкільне навчання (5-7 років), другий – початкова освіта (7-13 років), третій – середня освіта (13-16 років) і, нарешті, підготовка до університету (16-18).

В сумі «доуніверситетська» освіта становить 13 років.

В Англії є державні та приватні («незалежні») школи. Діти іноземців можуть вчитися у державних школах за умови, що їх батьки працюють і живуть в Англії, саме тому іноземні учні і здобувають освіту найчастіше в приватних школах.

У 16 років учні складають обов’язкові іспити для того, щоб отримати Загальний сертифікат про середню освіту (General Certificate of Secondary Education). На цьому обов’язкова середня освіта в Англії закінчується.

GCSE включає не всі предмети: 4-6 обов’язкових (це залежить від школи, в якій його отримують) і ті, які учень вибрав самостійно в 14 років на третьому етапі навчання. Інакше кажучи, на цьому етапі учень вже повинен вибрати свою майбутню професію.

Далі студент продовжує вивчати ті ж предмети, після чого вступає на певний факультет до обраного ВНЗ.

Оскільки український атестат про повну загальну середню освіту не є еквівалентним британському, для вступу необхідно пройти навчання в школі на рівні 12-13 класів, підтвердивши його сертифікатом GCSE, що є важливим фактором при вступі до ВНЗ.

Підготовка до ВНЗ може проводитися різними способами:

 1. A-Level – програма, яка проводиться приватними коледжами протягом двох років. Вона складається з двох етапів, в кожному з яких мінімум три модуля. Тобто, це шість модулів за весь час навчання. Після закінчення першого року навчання складається іспит на отримання кваліфікації AS-Level (Advanced Subsidiary). Після другого року навчання складається ще один іспит, і в разі успішного результату учень отримує кваліфікацію A-Level. Оцінки на іспитах конвертуються в бали за системою UCAS, які враховуються під час вступу до ВНЗ.
 2. IB – International Baccalaureate – це теж дворічна програма, при навчанні в рамках якої учнями обираються шість курсів, три з яких будуть викладатися на більш серйозному рівні. Після її закінчення учні пишуть фінальне есе і складають випускні іспити.

3. International Foundation – однорічна програма, яка спрямована на вивчення англійської мови як іноземної, а також кількох спеціальних предметів за обраним напрямом. Програма викладається на базі університету, в який учень планує вступати в подальшому. У разі успішного закінчення програми, вступ гарантується.

Виберіть відповідну програму і навчальний заклад

University of Oxford
University of Oxford
Розташування: Оксфорд, Англія
Тип: державний университет
Мова навчання: англійська
Подготовительные курсы: від 6000 GBP
Бакалавр: от 20500 GBP
Магистр: від 20676 GBP
University of Glasgow
University of Glasgow
Розташування: Глазго, Англія
Тип: державний университет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 18600 GBP
Магистр: от 20000 GBP
University of Cambridge
University of Cambridge
Розташування: Кембридж, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 20000 GBP
Магистр: от 20000 GBP
The University of Edinburgh
The University of Edinburgh
Розташування: Едінбург, Шотландія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 20000 GBP
Магистр: от 16000 USD
University College London (UCL)
University College London (UCL)
Розташування: Лондон, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 25200 GBP
Магистр: от 24000 USD
University of Aberdeen
University of Aberdeen
Розташування: Абердін, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр:
University of Sussex
University of Sussex
Розташування: Брайтон, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр:
Відгуки наших клієнтів

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.

Якщо Вас цікавить середня освіта в Англії, Atlas рекомендує наступні школи:

 • CATS College – Кембридж, Кентербері, Лондон
 • Bellerbys College – Брайтон, Кембридж, Оксфорд, Лондон
 • TASIS – Суррей
 • King’s Ely International – Кембриджшир
 • Queens Ethelburga’s – Йорк
 • Buckswood School – Гестлінг
 • Bosworth College – Нортгемптон
 • Box Hill School – Доркинг
 • MPW Independent School – Бірмінгем, Кембридж, Лондон
 • Abbey DLD Group of Colleges – Бірмінгем, Кембридж, Манчестер, Лондон

Співробітники Atlas надають безкоштовні послуги з консультування абітурієнтів та їх батьків, які планують вступ до школи Англії, допомогу в оформленні необхідних документів, підтримку наших студентів в Англії під час їх навчання і перебування закордоном.

Залишилися питання? Задайте їх нам!