Середня освіта в Англії, навчання у школі в Англії для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Середня освіта за кордоном, зокрема в Англії, підрозділяється на чотири основні вікові категорії. Перший ступінь – це дошкільне навчання (5-7 років), другий – початкова освіта (7-13 років), третій – середня освіта (13-16 років) і, нарешті, підготовка до університету (16-18).

В сумі «доуніверситетська» освіта становить 13 років.

В Англії є державні та приватні («незалежні») школи. Діти іноземців можуть вчитися у державних школах за умови, що їх батьки працюють і живуть в Англії, саме тому іноземні учні і здобувають освіту найчастіше в приватних школах.

У 16 років учні складають обов’язкові іспити для того, щоб отримати Загальний сертифікат про середню освіту (General Certificate of Secondary Education). На цьому обов’язкова середня освіта в Англії закінчується.

GCSE включає не всі предмети: 4-6 обов’язкових (це залежить від школи, в якій його отримують) і ті, які учень вибрав самостійно в 14 років на третьому етапі навчання. Інакше кажучи, на цьому етапі учень вже повинен вибрати свою майбутню професію.

Далі студент продовжує вивчати ті ж предмети, після чого вступає на певний факультет до обраного ВНЗ.

Оскільки український атестат про повну загальну середню освіту не є еквівалентним британському, для вступу необхідно пройти навчання в школі на рівні 12-13 класів, підтвердивши його сертифікатом GCSE, що є важливим фактором при вступі до ВНЗ.

Підготовка до ВНЗ може проводитися різними способами:

 1. A-Level – програма, яка проводиться приватними коледжами протягом двох років. Вона складається з двох етапів, в кожному з яких мінімум три модуля. Тобто, це шість модулів за весь час навчання. Після закінчення першого року навчання складається іспит на отримання кваліфікації AS-Level (Advanced Subsidiary). Після другого року навчання складається ще один іспит, і в разі успішного результату учень отримує кваліфікацію A-Level. Оцінки на іспитах конвертуються в бали за системою UCAS, які враховуються під час вступу до ВНЗ.
 2. IB – International Baccalaureate – це теж дворічна програма, при навчанні в рамках якої учнями обираються шість курсів, три з яких будуть викладатися на більш серйозному рівні. Після її закінчення учні пишуть фінальне есе і складають випускні іспити.

3. International Foundation – однорічна програма, яка спрямована на вивчення англійської мови як іноземної, а також кількох спеціальних предметів за обраним напрямом. Програма викладається на базі університету, в який учень планує вступати в подальшому. У разі успішного закінчення програми, вступ гарантується.

Виберіть відповідну програму і навчальний заклад

University of Oxford
University of Oxford
Розташування: Оксфорд, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Подготовительные курсы: від 6000 GBP
Бакалавр: от 20500 GBP
Магистр: від 20676 GBP
University of Glasgow
University of Glasgow
Розташування: Глазго, Англія
Тип: державний университет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 18600 GBP
Магистр: от 20000 GBP
University of Cambridge
University of Cambridge
Розташування: Кембридж, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 20000 GBP
Магистр: от 20000 GBP
The University of Edinburgh
The University of Edinburgh
Розташування: Едінбург, Шотландія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 20000 GBP
Магистр: от 16000 USD
University College London (UCL)
University College London (UCL)
Розташування: Лондон, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр: от 25200 GBP
Магистр: от 24000 USD
University of Aberdeen
University of Aberdeen
Розташування: Абердін, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр:
University of Sussex
University of Sussex
Розташування: Брайтон, Англія
Тип: державний університет
Мова навчання: англійська
Бакалавр:
Магистр:
Відгуки наших клієнтів

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
Літній табір в Лондоні

Коледж Дігбі Стюарта є частиною Університету Рохемптон, одного з кращих британських університетів, відомого своїми прекрасними академічними можливостями. Кампус, в оточенні великого парку і ставка, являє собою поєднання старовинної та сучасної архітектури. Проживання доступне як в стандартних номерах, так і в номерах з ванними кімнатами, студенти мають власний простір для відпочинку протягом дня і вечора. Центр …

Літній табір Horsham в Англії

Школа Christ’s Hospital School (Horsham) розташована в Західному Суссексі на південному сході Англії в мальовничій сільській місцевості в 20 милях від лондонського Гатвіку та в 38 милях від Лондонського Хітроу. Школа не тільки організовує літні програми, але також робить все необхідне для досягнення високих результатів мовної підготовки у дітей. Під час навчання робиться акцент на …

Мовні курси в сім’ї викладача за програмою Home Language International (HLI)

Ця програма ідеально підходить для тих студентів, які хочуть розмовляти іноземною мовою до, під час і після уроків і отримують таким чином колосальний практичний досвід використання мови в повсякденній комунікації. Переваги навчання в сім’ї викладача: Студенти здобувають знання та навички в комфортній домашній обстановці і невимушеній атмосфері під контролем досвідченого викладача не тільки під час …

Якщо Вас цікавить середня освіта в Англії, Atlas рекомендує наступні школи:

 • CATS College – Кембридж, Кентербері, Лондон
 • Bellerbys College – Брайтон, Кембридж, Оксфорд, Лондон
 • TASIS – Суррей
 • King’s Ely International – Кембриджшир
 • Queens Ethelburga’s – Йорк
 • Buckswood School – Гестлінг
 • Bosworth College – Нортгемптон
 • Box Hill School – Доркинг
 • MPW Independent School – Бірмінгем, Кембридж, Лондон
 • Abbey DLD Group of Colleges – Бірмінгем, Кембридж, Манчестер, Лондон

Співробітники Atlas надають безкоштовні послуги з консультування абітурієнтів та їх батьків, які планують вступ до школи Англії, допомогу в оформленні необхідних документів, підтримку наших студентів в Англії під час їх навчання і перебування закордоном.

Залишилися питання? Задайте їх нам!