Вища освіта в Нідерландах, навчання в Нідерландах для українців: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Університети Нідерландів є популярними серед студентів з усього світу завдяки високому рівню викладання, позиціям в академічних рейтингах і провідній науково-дослідницькій діяльності. За рейтингом QS, 12 нідерландських ВНЗ знаходяться в світовому топ-300. На сьогоднішній день в Нідерландах більше 2000 програм викладається англійською мовою для міжнародних студентів. У порівнянні з іншими країнами континентальної Європи в цій країні найбільша кількість навчальних курсів пропонується саме англійською мовою. Почати своє навчання в Нідерландах студенти з України можуть після 11 класу або після  отримання ступеня бакалавра в українському ВНЗ.

Університети Нідерландів розподіляються на два типи:

 • Research Universities – науково-дослідні інститути
 • Universities of Applied Sciences – університети прикладних наук

Основна відмінність цих університетів полягає в підході до викладання і можливості для наукової та дослідницької діяльності, а також в спеціальностях і напрямах освіти. Якщо в Research Universities нахил буде зроблено на підготовку студента до подальшої дослідницької діяльності, а заняття, в основному будуть носити теоретичний характер, то в Universities of Applied Sciences учнів готують до професійної кар’єри, а заняття, в своїй більшості, носять практичний характер.

Ступені освіти в науково-дослідницьких університетах Нідерландів:

 • Bachelor of Arts (BA) – Бакалавр мистецтв: тривалість програми 3 роки; 
 • Bachelor of Sciences (BSc) – Бакалавр наук: тривалість програми 3 роки; 
 • Master of Arts (MA) – Магістр мистецтв: тривалість навчання 1-2 роки; 
 • Master of Sciences (MSc) – Магістр наук: тривалість навчання 1-2 роки;
 • Professional Doctorate in Engineering (PDEng) – Докторантура в сфері інженерних наук: 2 роки;
 • PhD – Докторантура: 4 роки

Студентам з України під час вступу до науково-дослідних університетів Нідерландів слід пам’ятати: 

 • Мінімальний вік для вступу на програму бакалавра – 17 років; 
 • Випускникам українських шкіл зазвичай необхідно пройти додатковий рік підготовки до вступу на перший курс, це пов’язано з академічною різницею рівня середньої освіти; 
 • Крім подачі стандартних документів для вступу на програму бакалавра або магістратури деякі університети можуть проводити додаткове тестування або інтерв’ю з абітурієнтами;
 • Випускники університетів України можуть вступити до університетів Нідерландів без підготовчого року на програми магістратури, основна вимога – високий рівень володіння англійською мовою.

Ступені освіти в університетах прикладних наук Нідерландів:

 • Bachelor (B) – Бакалавр: тривалість навчання 4 роки;
 • Master (M) – Магістр: тривалість навчання 1-2 роки

Студентам з України під час вступу до нідерландських університетів прикладних наук слід пам’ятати:

 • Мінімальний вік для вступу на перший курс – 17 років. Також слід враховувати вимоги університету за віком абітурієнтів; 
 • Для вступу на перший курс університету в більшості випадків немає необхідності проходити підготовчий курс, але є університети, підготовчий курс в яких, є невід’ємною частиною навчання для студентів з України; 
 • Студенти, випускники університетів України можуть безпосередньо вступити до магістратури за умови високого рівня англійської мови.

Виберіть відповідну програму і навчальний заклад

Universiteit Utrecht
Universiteit Utrecht
Розташування: Утрехт, Нідерланди
Тип: державний університет
Мова навчання: нідерландська, англійська, німецька
Бакалавр: 19609 USD
Магистр: 19609 USD
Radboud University Nijmegen
Radboud University Nijmegen
Розташування: Неймеген, Нідерланди
Тип: державний університет
Мова навчання: нідерландська, англійська, німецька
Бакалавр:
Магистр: 11534 USD
Erasmus University
Erasmus University
Розташування: Роттердам, Нідерланди
Тип: державний унІверситет
Мова навчання: нідерландська, англійська, німецька
Бакалавр:
Магистр:
Відгуки наших клієнтів

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини

Підготовчі програми в основному розраховані на охочих підтягнути англійську або математику. Залежно від рівня підготовки студента тривалість програм може становити від 6 до 12 місяців.
Підготовчі програми в деяких університетах є основною частиною програми вищої освіти, особливо це стосується студентів з України, адже у нас середня освіта триває 11 років, а не 14 років як в Нідерландах.

ATLAS рекомендує наступні університети в Нідерландах:

 • Tilburg University
 • Maastricht University
 • Wittenborg University of Applied Sciences
 • Hanze University of Applied Sciences
 • Vrije Universiteit Amsterdam
 • University of Amsterdam
 • Twente University

Вартість навчання в Нідерландах англійською мовою від 9000 € / рік. Деякі університети пропонують студентам знижки від 10 до 50% на навчання в залежності від академічних досягнень абітурієнта та стипендіального фонду університета.

Залишилися питання? Задайте їх нам!