Підготовка до IELTS в Харкові: ціна, іспити 2024-2025 - Atlas

Кожна людина, яка займається розвитком власних комунікативних навичок і мріє вступити до закордонного ВНЗ, хоч раз у житті ставила собі питання про те, що таке IELTS.

Отже, IELTS – найпопулярніший в світі тест з англійської мови, який є актуальним у 140 країнах світу при бажанні людини отримати освіту за кордоном, або іммігрувати до Англії, Нової Зеландії чи Австралії.

Абревіатура має розшифровку: International English Language Testing System, що при прямому перекладі означає «Міжнародна система оцінки знання англійської мови». Тест дозволяє визначити рівень теоретичних і практичних знань, умінь і навичок у людей, для яких англійська мова є набутою.

IELTS конкурує з тестом TOEFL, про який фахівці компанії “ATLAS” також писали в численних статтях. Показово, що Міністерство імміграції Канади розглядає сертифікат IELTS, але не приймає документ про здачу TOEFL.

Відзначимо, що популярність тесту стабільно зростає: тільки станом на 2012 рік випробування пройшли більш ніж 2 мільйони людей.

Результати IELTS використовуються для отримання візи, а також під час вступу до шкІл, коледжів та ВНЗ Канади, Австралії, Ірландії, Нової Зеландії, ПАР, США і взагалі всіх країн, де викладання ведеться англійською мовою.

Результати оцінюються за 9-бальною шкалою і подаються у вигляді сертифіката. IELTS Life Skills – це розмовна мова (Speaking) і аудіювання (Listening) на рівні А1 / В1.

Тестований отримує свої результати на 13-й день після проходження випробування, або в режимі онлайн, або ж у відповідному центрі. Оцінюються такі структурні розділи: Listening; Reading; Writing; Speaking і загальний бал (Overall Score Band). Сертифікат діє протягом двох років після здачі тесту.

Відгуки наших клієнтів

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Тематичні новини
ГРУПОВА ПОЇЗДКА НА МАЛЬТУ – ЛІТНІЙ ТАБІР 2024

Запрошуємо школярів 8-17 років приєднатися до нашої групової поїздки до англомовного табору на Мальті. Дати поїздки: 15.06.2024-01.07.2024. Групову поїздку організовуємо у супроводі досвідченого викладача, яка вже багато років поспіль супроводжує дитячі групи до літніх мовних таборів до Великобританії, США, Канади, Європи. Трансфер з України здійснюватиметься маршрутом: Харків-Київ (поїзд) – Київ-Варшава (поїзд/автобус, з можливістю приєднатись на …

Літні табори 2024 – де і як провести літо українським школярам?

Оскільки головним напрямом нашої діяльності є саме освіта за кордоном, ми пропонуємо українським школярам провести літо з користю і підтягнути англійську мову, а де це можна зробити, щоб поєднати навчання з відпочинком, як не в англомовних таборах? В цій статі ми зробимо огляд англомовних таборів в Україні і за кордоном і зважимо переваги кожної опції, …

Як вступити до Канади з України.

Плюси та мінуси навчання в Канаді Можливість здобуття профільної освіти за 2 або 3 роки. Робота під час навчання в Канаді та після закінчення навчання. Канада є гнучкою країною в плані імміграції. Практика. Велика українська діаспора. Вартість навчання. Мультикультурність та толерантність Система освіти та популярні напрямки в Канаді Щодо популярних напрямів навчання у Канаді: їх …

Форми IELTS

Іспит складається з чотирьох модулів:

  • Listening (40 хв.)
  • Reading (60 хв.)
  • Writing (60 хв.)
  • Speaking (11-14 хв.)

Кожна частина передбачає вирішення завдань декількох типів, що якісно характеризує уміння і навички тестованого щодо англійської мови. Разом ми організуємо наше навчання таким чином, щоб ви змогли впоратися з кожним розділом випробування на відмінно.

Вартість

Перш ніж отримати заповітний сертифікат, потрібно гарненько постаратися під час підготовки, тому пропонуємо наступний прайс:

  • Пробне заняття – безкоштовне.
  • Разове індивідуальне заняття (1,5 години) – 350 грн.
  • Класичний абонемент (8 інд. Занять по 1,5 години) – 2800 грн.

Безумовно, в нашій школі існують online і групова форми навчання, але саме при підготовці до IELTS рекомендується займатися індивідуально для досягнення максимальної ефективності курсу.

В нашій команді працюють висококласні репетитори і викладачі ВНЗ, в тому числі носії мови. Ми постійно влаштовуємо конкурси і даруємо нашим студентам приємні знижки, тому приходьте до ATLAS вже завтра – не відмовляйте собі у задоволенні отримати освіту за кордоном!

Більш того, фахівці ATLAS завжди надають студентам безкоштовні консультації з питань освіти, складання іспитів, профорієнтації та вступу до ВНЗ. Уроки англійської мови проходять у невеликих затишних класах з усіма необхідними матеріалами, якісним обладнанням і зручними меблями. Вам сподобається!

Залишилися питання? Задайте їх нам!