Adelphi University Нью-Йорк, США факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Гарден-Сіті, Нью-Йорк, США
Тип: приватний університет
Язык обучения: англійська
Бакалавр:
январь, май, август от $39405 в год
Магистр:
січень, серпень від $14903 за семестр
Курсы:
січень, травень, серпень від $7730 за курс

Про ВНЗ

Adelphi University – найстаріший приватний університет Лонг Айленда. В основі навчання тут лежить індивідуальний підхід до студентів і упор на практичні заняття. Середній бал GPA у випускників вузу – 3.5 4.

Студенти проходять стажування в таких компаніях як AIG, PepsiCo and Verizon; а після закінчення університету працюють в компаніях рівня Goldman Sachs, Pixar, New York Stock Exchange і інших.

Adelphi University відомий інноваційними проектами в області бізнесу, театрального мистецтва і охорони здоров’я. Школа соціальної роботи входить в список кращих шкіл країни.

На базі університету діє 86 студентських клубів і організацій, включаючи International Student Society. Спортсмени грають за одну з 23 вузівських команд.

Рейтинги

 • топ-150 вузів США (The Wall Street Journal / Times Higher Education College Rankings, 2018)
 • нагорода за виправдання очікувань студентів (Forbes America’s Top Colleges 2017)
 • нагорода за чудову якість освіти, доступність і рівень заробітної плати випускників (Money Best Colleges, 2017-2018)
 • топ-25 бакалаврських бізнес-програм в Нью-Йорку (Top Management Degree)

Обучение и стоимость

ВНЗ пропонує іноземним студентам 46 програм бакалаврату і 32 програми магістратури.
Успішні студенти можуть претендувати на стипендії (уточнюйте подробиці у наших консультантів).

Программа поддержки позволяет за 2–3 семестра подтянуть свои знания английского и академических предметов, познакомиться с новой системой образования, вузом и страной, после чего продолжить обучение сразу на 2 курсе бакалавриата или 1 курсе магистратуры по выбранной специальности.

 • многоязычная поддержка 24/7
 • небольшие классы
 • занятия по языку и/или предметам
 • моральная поддержка и помощь в интеграции
 • культурно-развлекательные мероприятия, направленные на знакомство со страной и вузом

Програма підтримки дозволяє за 2-3 семестри підтягнути свої знання англійської та академічних предметів, познайомитися з новою системою освіти, вузом і країною.

 • заняття з мови та / або предметів
 • моральна підтримка і допомога в інтеграції
 • культурно-розважальні заходи, спрямовані на знайомство з країною і вузом

Програма підтримки дозволяє за 2-3 семестри підтягнути свої знання англійської та академічних предметів. Моральна підтримка і допомога в інтеграції

В університеті працює унікальна програма підготовки до майбутньої кар’єри. В рамках курсу студенти зустрічаються з професіоналами індустрії, беруть участь в кар’єрних заходах і виставках, працюють над проектами, вчаться проходити співбесіди, писати мотиваційні листи і багато іншого. Студенти, які старанно відвідували всі заходи даної програми і намагалися проявити себе, в кінці курсу отримують можливість стажування.

Розміщення

Гарден-Сіті, Нью-Йорк, США

Головний кампус Adelphi University розташувався в мальовничій парковій зоні Гарден-Сіті – одного з історичних центрів Нью-Йорка.

 • 40 хвилин до Манхеттена
 • 20 хвилин до аеропорту Нью-Йорка
  проживання

В резиденціях проживають 1300 осіб. Студентам доступні повністю мебльовані кімнати, навчальні зали, зони відпочинку з кухнями, безкоштовна пральня. Залежно від резиденції ванні розташовуються на поверсі або в кімнатах.

 • центр відпочинку і спорту
 • інститут психологічних досліджень
 • центр образотворчих мистецтв
 • комп’ютерний зал
 • театр
 • бібліотека
 • басейн
Отзывы учащихся

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!