Albert-Ludwigs-Universit? T Freiburg Фрайбург, Німеччина факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Фрайбург, Німеччина
Тип: державний університет
Язык обучения: німецька
Бакалавр:
180 EUR / семестр
Магистр:
180 EUR / семестр

Про ВНЗ

Фрайбурзький університет — Albert Ludwigs University of Freiburg — публічний університет, розташований в університетському містечку Фрайбург на півдні Німеччини, недалеко від швейцарського кордону. Історія Фрайбурзького університету починається в період пізнього Середньовіччя, і через це університет є одним з найстаріших вищих навчальних закладів Німеччини. Фрайбурзький університет входить до декількох престижних міжнародних асоціацій, зокрема до Ліги європейських дослідницьких університетів (LERU) разом з Оксфордським та Кембриджським університетами.

Фрайбурзький університет найбільше відомий своєю діяльністю в сферах біології та медицини. Зокрема, медичний факультет добре відомий програмою загальної медицини та фармацевтики, окрім того, при ньому працює Університетська клініка Фрайбурга. Фрайбурзький університет також славиться факультетами хімії та департаментом наук про Землю, який є провідним дослідницьким центром штучних кристалів. Крім природничо-наукових факультетів великою популярністю користуються гуманітарні напрямки, зокрема програми з вивчення іноземних мов, європейської літератури, лінгвістики та філософії. 

У плані дослідницької діяльності Фрайбурзького університету безумовно лідирує його медичний факультет. Саме на нього випадає значна частина фінансових вкладень, а саме тут проводяться найважливіші розробки в галузі охорони здоров’я. 

Студентське містечко Фрайбург розташоване між долиною Рейна та гірським масивом Шварцвальд. Головна будівля Фрайбурзького університету розташована в самому центрі міста, навпроти невеликого студентського парку. Поряд з ним є корпус факультету медицини і заснований при ньому шпиталь, а також відома бібліотека і архів університету. Недалеко від головної будівлі розташований ботанічний сад і спортивний комплекс.

Вимоги для вступу

  • На програму бакалавра Фрайбурзького університету український студент може бути зарахованим тільки після закінчення щонайменше 1 курсу українського університету, або після одного року навчання в коледжі довузівської підготовки (штудієнколлег). Документ про закінчення необхідно перекласти на німецьку мову і нотаріально засвідчити. Абітурієнтам магістратури знадобиться такий самий переклад диплому бакалавра.
  • Необхідний для вступу рівень володіння німецькою мовою  відповідає результату між 2 і 3 за шкалою тесту DSH або Test DaF з результатом 4. Вищезазначені сертифікати можна замінити проходженням вступного іспиту при Фрайбурзькому університеті (Einstufungstest). За потреби студент може пройти підготовчий курс німецької мови при університеті, вартість якого складає 370 Євро за семестр.
  • При вступі на англомовну програму необхідні високі знання англійської мови, підтверджені сертифікатами TOEFL (щонайменше 100 ibt) або IELTS (щонайменше 7.0).

Дедлайн подання документів на літній семестр – 15 січня, на зимовий – 15 липня. Для деяких спеціальностей може діяти інший термін подання документів, тому варто заздалегідь перевірити дедлайни на офіційному сайті університету.

Вартість навчання

Навчання на всіх факультетах Фрайбурзького університету є безкоштовним, але студентам потрібно сплачувати студентські внески, які складають від €180 за семестр. Фрайбурзький університет надає своїм студентам можливість розміщення в кампусі. Вартість кімнати в студентській резиденції різниться в межах від €300 до €400 на місяць, в той час як винаймати квартиру у самому Фрайбурзі буде коштувати приблизно €500 в місяць.

Університет заохочує участь в конкурсах на стипендії від зовнішніх організацій. Іноземні студенти можуть покрити частину витрат на навчання за допомогою таких стипендій як DAAD, BMBF та інші.

Відомі випускники

  • Мартін Хайдеггер – німецький філософ-екзистенціаліст, чиї роботи вважаються найважливішими для наступної філософської традиції. Хайдеггер навчався у Фрайбурзькому університеті у Едмунда Гуссерля – ще одного впливового діяча в філософії, який дав початок фіноменологічній традиції, яка на сьогоднішній день використовується не тільки в філософських роботах, але і в дослідженнях з когнітивістики та нейробіології.
  • Фрідріх Хаєк – австро-британський економіст та один з головних теоретиків сучасного лібералізму. Лауреат Нобелівської премії з економіки в 1974 році, яку він отримав разом з Мюрдалем Гуннером завдяки теорії про неповноту в складних системах.
  • Ханна Арендт – німецький політичний філософ єврейського походження. Відома своїми роботами з аналізу тоталітарних державних систем і дослідженням феномену нацистського режиму в Німеччині 1930-х років, зокрема своєю роботою “Банальність зла”. Відома також як близький друг Хайдеггера, який в свою чергу під час еміграції Арендт до США в більшості моментів схилявся  до позицій фашизму.
Отзывы учащихся

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!