Australian National University Кнберра, Австралія факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Ектон, Канберра, Австралія
Тип: державний університет
Язык обучения: англійська
Бакалавр:
23400 USD
Магистр:
25771 USD

Про ВНЗ

Australian National University – Австралійський Національний Університет – складається з 7 коледжів та Інституту передових досліджень, який зосереджений на наукових розвідках.

Хоча освіта в Австралії на сьогоднішній день є однієї з найдорожчих, у іноземних студентів є хороший шанс зменшити або й взагалі звести до нуля всі витрати на навчання при вступі до Австралійського національного університету. Тут пропонується близько 40 різних стипендій та грантів для особливо успішних абітурієнтів з-за кордону. За статистикою 15% іноземних студентів отримують знижки на навчання від 40 до 100%.

Інститут передових технологій при Australian National University складається з 9 дослідницьких шкіл та одного дослідницького центру. Австралійський Національний Університет нараховує шість нобелівських лауреатів серед своїх викладачів та випускників. Останню Нобелівську премію отримав його викладач Брайан Шмідт разом с Солом Перлмуттером та Адамом Ріссом “за відкриття прискореного розширення Всесвіту через спостереження за дальніми надновими”. В 2014 році астрономи університету виявили зірку в Чумацькому Шляху, якій вже 13,6 мільярдів років – ця зірка найдавніша серед вже відомих науці небесних тіл.

Цікаві факти про ВНЗ

  • Більш ніж 40 будівель Австралійського Національного Університету є пам’ятками архітектури та привертають увагу багатьох туристів.
  • В безпосередній близькості від центрального кампусу знаходиться Національний музей Австралії та Державне об’єднання наукових та прикладних досліджень (CSIRO).
  • При університеті функціонує Дослідницька школа астрономії та астрофізики з обсерваторією Сайдинг-Спрінг. Це найбільша обсерваторія на всьому континенті.
  • Один з кампусів університету – Кіолоа – знаходиться на узбережжі штату Новий Південний Уельс. Тут разом зі студентами проводять польові дослідження.
  • На території кампуса Австралійського Національного Університету ростуть більше 10 тисяч дерев. За значний внесок в захист навколишнього середовища Australian National University був відзначений спеціальною нагородою Silver Greenhouse Challenge Award от Australian Engineering Excellence Awards.
Отзывы учащихся

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!