ENSL факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Ліон, Франція
Тип: державний университет
Язык обучения: французька
Бакалавр:
Магистр:

Про ВНЗ

Вища нормальна школа Ліона або Ecole Normale Superieure de Lyon (ENSL) – державний вищий навчальний заклад у Франції. Історія ENSL бере початок ще з 1880 року. Університетський кампус міського типу розташований в межах Ліона.

Рейтинг університету. Безсумнівно, навчання в топовом вузі країни є мрією для багатьох абітурієнтів, і Ecole Normale Superieure de Lyon по праву і з завидною регулярністю входить в 10-ку кращих університетів Франції. Вища нормальна школа Ліона, як правило, не покидає топ 5% в світі академічних рейтингів. Ecole Normale Superieure de Lyon заробив відмінну міжнародну репутацію за видатні досягнення в таких напрямках: «Природничі науки», «Математика». Університет присутній в топ 200 за якістю викладання.

Надходження і вартість навчання. Крім результатів іспитів для вступу до навчального закладу необхідно надати інформацію про попередню успішності. Можна вважати, що Вища нормальна школа Ліона один з найбільш виборчих університетів, який схвалює лише 1 абітурієнти з 20 кандидатів. Академічний рік в навчальному закладі класичним способом розділений на два семестри. Академічний рік за програмами бакалаврату складе менше тисячі доларів США. Магістрам рік навчання в даному вузі обійдеться в менш ніж 1000 USD. Хоча вартість навчання є не високою, студенти також можуть подати заявку на стипендію. Для уточнення інформації по вартості навчання Ви можете відвідати офіційний сайт навчального закладу – http://www.ens-lyon.eu.

Склад університету. Вища нормальна школа Ліона – невеликий за кількістю студентів ВНЗ, в якому в сумі навчається приблизно 1900 студентів. На вступ до навчального закладу можуть претендувати як місцеві громадяни, так і іноземці. Студенти ВНЗ навчаються разом з товаришами з усього світу. 12% студентів університету є іноземцями. В університеті викладають приблизно 614 педагогів. При цьому частина викладачів є зарубіжними фахівцями. Учням університету можуть бути доступні програми з міжнародного обміну. Детальніше про студентське життя і навчанні у вузі ви можете дізнатися на соц. сторінках університету: Linkedin.

Інфраструктура університету. У період свого навчання в університеті студенти можуть користуватися студентської бібліотекою. Учні вузу мають можливість проживати на території кампусу в студентському гуртожитку. Ecole Normale Superieure de Lyon є одним з вузів, що входять в мережу «Coimbra Group».

Отзывы учащихся

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!