Erasmus University Роттердам, Нідерланди факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Роттердам, Нідерланди
Тип: державний унІверситет
Язык обучения: нідерландська, англійська, німецька
Бакалавр:
Магистр:

Про ВНЗ

Університет ім. Еразма Роттердамського або Erasmus University (EUR) – державний вищий навчальний заклад в Нідерландах. EUR почав свою роботу в 1973 році. Головний корпус навчального закладу розташовується в Роттердамі.

Рейтинг університету. Erasmus University входить в десятку кращих навчальних закладів Нідерландів. Навчальний заклад входить в п’ять відсотків кращих університетів в світі. Сильними напрямками вузу можуть по праву вважатися: «Мистецтво і Гуманітарні науки», «Інженерна справа і технології», «Науки про життя і медицина», «Соціальні науки і менеджмент», «Економіка і бізнес». EUR визнається одним з найкращих університетів за якістю викладання і входить в топ 200 в світовому рейтингу. Високий рейтинг серед роботодавців університету забезпечує своїм вихованцям високу ймовірність працевлаштування після закінчення даного навчального закладу.

Надходження і вартість навчання. Академічний рік у вузі розділений на два семестри. Вартість навчання в університеті становить близько 8,074 USD в рік. Навчання в даному вузі на постдипломної програмах можна вважати досить дорогим, вартість становить 13,841 USD в рік. Офіційний сайт університету (http://www.eur.nl) містить більш детальну інформацію про вартість навчання з урахуванням обраної програми.

Склад університету. Університет ім. Еразма Роттердамського можна вважати великим навчальним закладом, в якому навчається понад 21 тис. Студентів. Разом з місцевими абітурієнтами до вузу можуть надходити і іноземні громадяни. Серед студентів 1 з 5 студентів – іноземець. Академ. склад вузу представлений більш як 2400 вчителями. Велика частина викладачів в EUR – зарубіжні фахівці. Більш докладно про навчання і університетського життя ви можете дізнатися на соціальних сторінках вузу: Linkedin, Twitter.

Інфраструктура університету. У розпорядженні студентів знаходиться бібліотека навчального закладу. Університет є членом групи European University Association (EUA).

Отзывы учащихся

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!