ILSC факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2021-2022 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Ванкувер; Торонто; Монреаль
Тип: приватна школа
Язык обучения: англійська

Про школу

ILSC Language Schools є мережевою мовною школою.  ILSC  знаходяться в наймальовничіших містах світу і вже протягом 25 років допомагає іноземним студентам вдосконалювати  знання англійської та французької мов, пропонуючи навчальні програми для студентів різного віку. Крім мовних шкіл, освітня група ILSC охоплює центри з підготовки вчителів, коледжи професійної підготовки, курси корпоративного навчання та підготовки до університету. Висока якість викладання та сервісу, який надають центри ILSC, відзначено журналом Study Travel Magazine, який нагородив школу своєю премією Star Chain School в 2013 та 2014 роках.

ILSC в Канаді розташована в Ванкувері, Торонто та Монреалі.

 ILSC в США розташована  в Сан-Франциско та Нью-Йорку.

ILSC в Австралії  ви зможете знайти в Брисбені та Сіднеї.

 ILSC в Індії знаходиться в Нью-Делі.

Вибір країн, міст та континентів досить широкий. Тому у вас є можливість обрати саме те місто, про яке, можливо, ви мріяли все життя. Викладачі мережі шкіл ILSC віддають перевагу комунікативному підходу в навчанні іноземних студентів. Під час занять студенти вчаться вільно висловлювати свої думки англійською/французькою мовами, беруть участь в рольових іграх, імпровізованих сценках та групових проектах. Практикувати мову студентам дозволяють безкоштовні семінари, участь в розмовному клубі, клубі новин, де кожен ранок молодь збирається за чашкою кави, читають свіжу пресу та обговорюють новини.

Не менш важливим аспектом навчання в школах мережі ILSC є залучення студентів до участі в волонтерських проектах. Наприклад, в межах бізнес-курсу учні стажувались в банківських та благотворчих організаціях, де брали участь в координуванні мікрозаймів малозабезпеченим громадянам. Студенти ILSC задіяні в багатьох волонтерських проектах: вони займаються поповненням продовольчого банку для малозабезпечених сімей, збором коштів для хворих та постраждалих від нещасних випадків людей, а також допомагають людям похилого віку у виконанні домашньої роботи.

Програми ILSC Language Schools

Курси і програми англійської мови, що надаються ILSC Language Schools:

 • базовий курс англійської;
 • основи комунікацій, дискусійний клуб, динаміка усного мовлення, майстерність усного мовлення;
 • академічна підготовка до мовних іспитів;
 • ділова англійська;
 • креативний і культурологічний англійська;
 • підготовка до вступу в університет;
 • програми, що ведуть до здобуття вищої освіти;
 • молодіжні програми.

Курси і програми французької мови, що надаються ILSC Language Schools:

 • Загальний курс французької.
 • Підготовка до мовних іспитів.

ILSC може допомогти вам підготуватися до успішної здачі різних офіційних мовних тестів, необхідних для роботи, навчання та імміграції. Багато кампуси школи також є офіційними центрами тестування, так що ви можете підготуватися і здати тест в одному і тому ж місці.

 • Мова ділового спілкування.
 • Підготовка до вступу.

Так як школа ILSC співпрацює з багатьма вузами США, Канади, Австралії, у вас є можливість прямого вступу до ВНЗ без мовних іспитів після проходження програми підготовки в ILSC. Для підвищення рівня знання мови виберіть курси академічної спрямованості в рамках інтенсивного навчального графіка і підготуйтеся до успішного навчання в коледжі або університеті.

 • Молодіжні програми.

Спеціально розроблений навчальний план відповідає специфічним потребам вікової групи, а у викладачів школи ILSC є величезний досвід навчання підлітків.

 • Волонтерство і робота.
 • Спеціалізовані мовні курси.

ILSC пропонує ряд спеціалізованих мовних програм і курсів, призначених для освоєння лексики і навичок для використання в різних сферах бізнесу, в медицині і викладанні. ILSC також може розробити індивідуальні групові програми, що відповідають самому широкому спектру потреб та інтересів.

Проживание в ILSC

 • Проживання в сім’ї

Проживання в сім’ї дає можливість познайомитись з місцевою культурою та сімейним укладом життя. Співробітники служби розміщення ретельно відбирають сім’ї, забезпечують студентам доброзичливу, турботливу і гостинну домашню атмосферу.

 • Проживання в гуртожитку і дозвілля

Якщо ви віддаєте перевагу розміщення іншого типу, школа ILSC може надати вам інформацію і допомогти з розміщенням.

Варіанти можуть бути різними в залежності від городав можуть включати:

 • Студентські гуртожитки;
 • Мебльовані апартаменти;
 • Студентська будинку;
 • Хостели та готелі.

Особлива увага в центрах ILSC приділяється щоденним позакласним заходам, які змінюються в залежності від сезону і погодних умов. Такі заходи можуть включати в себе катання на лижах, ковзанах, роликах, пляжний волейбол, вечори кіно, велосипедні прогулянки, пляжні барбекю і вечірки, спортивні ігри на повітрі, рафтинг і багато іншого. У вартість курсів входить базовий пакет заходів, за окремі екскурсії доведеться доплачувати.

Деякі екскурсії вихідного дня припускають поїздки в інші країни, наприклад, з Канади в США, тому студентам необхідно заздалегідь отримати американську візу. Одним з можливих маршрутів є поїздка з Ванкувера в Сіетл для огляду місцевих визначних пам’яток і шопінгу, трекінгу по Скелястих горах і вологим лісам Тофіно. Тривалість подібних поїздок становить 1-2 дня.

ILSC надає спеціальні знижки на навчання до 30% і бонусні безкоштовні тижні для студентів ATLAS.

ATLAS Освіта за кордоном є офіційним представником мовної школи ILSC Language Schools. Послуги агентства з підбору програми, супроводу і візової підтримки безкоштовні!

Отзывы учащихся

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Сын учится в 9 классе. Начал задумываться о его высшем образовании. Знакомые посоветовали атлас как профессионалов, которые помогли их детям поступить в немецкий ВУЗ на маркетолога. Позвонил, мне ответила Яна, задал вопрос о том где можно учиться, когда начинать подготовку и тд. Понял, что уже сейчас Кириллу (моему сыну) нужно начинать учить английский и подтягивать математику с физикой для обучения на программиста. Думаем поступить в Канаду, т.к. у нас там родственники и сыну тнравися страна. В 10 классе опять будем связываться с Атласом...

Дмитрий Недолгий

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!