ILSC факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Ванкувер; Торонто; Монреаль
Тип: приватна школа
Язык обучения: англійська

Про школу

ILSC Language Schools є мережевою мовною школою.  ILSC  знаходяться в наймальовничіших містах світу і вже протягом 25 років допомагає іноземним студентам вдосконалювати  знання англійської та французької мов, пропонуючи навчальні програми для студентів різного віку. Крім мовних шкіл, освітня група ILSC охоплює центри з підготовки вчителів, коледжи професійної підготовки, курси корпоративного навчання та підготовки до університету. Висока якість викладання та сервісу, який надають центри ILSC, відзначено журналом Study Travel Magazine, який нагородив школу своєю премією Star Chain School в 2013 та 2014 роках.

ILSC в Канаді розташована в Ванкувері, Торонто та Монреалі.

 ILSC в США розташована  в Сан-Франциско та Нью-Йорку.

ILSC в Австралії  ви зможете знайти в Брисбені та Сіднеї.

 ILSC в Індії знаходиться в Нью-Делі.

Вибір країн, міст та континентів досить широкий. Тому у вас є можливість обрати саме те місто, про яке, можливо, ви мріяли все життя. Викладачі мережі шкіл ILSC віддають перевагу комунікативному підходу в навчанні іноземних студентів. Під час занять студенти вчаться вільно висловлювати свої думки англійською/французькою мовами, беруть участь в рольових іграх, імпровізованих сценках та групових проектах. Практикувати мову студентам дозволяють безкоштовні семінари, участь в розмовному клубі, клубі новин, де кожен ранок молодь збирається за чашкою кави, читають свіжу пресу та обговорюють новини.

Не менш важливим аспектом навчання в школах мережі ILSC є залучення студентів до участі в волонтерських проектах. Наприклад, в межах бізнес-курсу учні стажувались в банківських та благотворчих організаціях, де брали участь в координуванні мікрозаймів малозабезпеченим громадянам. Студенти ILSC задіяні в багатьох волонтерських проектах: вони займаються поповненням продовольчого банку для малозабезпечених сімей, збором коштів для хворих та постраждалих від нещасних випадків людей, а також допомагають людям похилого віку у виконанні домашньої роботи.

Програми ILSC Language Schools

Курси і програми англійської мови, що надаються ILSC Language Schools:

 • базовий курс англійської;
 • основи комунікацій, дискусійний клуб, динаміка усного мовлення, майстерність усного мовлення;
 • академічна підготовка до мовних іспитів;
 • ділова англійська;
 • креативний і культурологічний англійська;
 • підготовка до вступу в університет;
 • програми, що ведуть до здобуття вищої освіти;
 • молодіжні програми.

Курси і програми французької мови, що надаються ILSC Language Schools:

 • Загальний курс французької.
 • Підготовка до мовних іспитів.

ILSC може допомогти вам підготуватися до успішної здачі різних офіційних мовних тестів, необхідних для роботи, навчання та імміграції. Багато кампуси школи також є офіційними центрами тестування, так що ви можете підготуватися і здати тест в одному і тому ж місці.

 • Мова ділового спілкування.
 • Підготовка до вступу.

Так як школа ILSC співпрацює з багатьма вузами США, Канади, Австралії, у вас є можливість прямого вступу до ВНЗ без мовних іспитів після проходження програми підготовки в ILSC. Для підвищення рівня знання мови виберіть курси академічної спрямованості в рамках інтенсивного навчального графіка і підготуйтеся до успішного навчання в коледжі або університеті.

 • Молодіжні програми.

Спеціально розроблений навчальний план відповідає специфічним потребам вікової групи, а у викладачів школи ILSC є величезний досвід навчання підлітків.

 • Волонтерство і робота.
 • Спеціалізовані мовні курси.

ILSC пропонує ряд спеціалізованих мовних програм і курсів, призначених для освоєння лексики і навичок для використання в різних сферах бізнесу, в медицині і викладанні. ILSC також може розробити індивідуальні групові програми, що відповідають самому широкому спектру потреб та інтересів.

Проживание в ILSC

 • Проживання в сім’ї

Проживання в сім’ї дає можливість познайомитись з місцевою культурою та сімейним укладом життя. Співробітники служби розміщення ретельно відбирають сім’ї, забезпечують студентам доброзичливу, турботливу і гостинну домашню атмосферу.

 • Проживання в гуртожитку і дозвілля

Якщо ви віддаєте перевагу розміщення іншого типу, школа ILSC може надати вам інформацію і допомогти з розміщенням.

Варіанти можуть бути різними в залежності від городав можуть включати:

 • Студентські гуртожитки;
 • Мебльовані апартаменти;
 • Студентська будинку;
 • Хостели та готелі.

Особлива увага в центрах ILSC приділяється щоденним позакласним заходам, які змінюються в залежності від сезону і погодних умов. Такі заходи можуть включати в себе катання на лижах, ковзанах, роликах, пляжний волейбол, вечори кіно, велосипедні прогулянки, пляжні барбекю і вечірки, спортивні ігри на повітрі, рафтинг і багато іншого. У вартість курсів входить базовий пакет заходів, за окремі екскурсії доведеться доплачувати.

Деякі екскурсії вихідного дня припускають поїздки в інші країни, наприклад, з Канади в США, тому студентам необхідно заздалегідь отримати американську візу. Одним з можливих маршрутів є поїздка з Ванкувера в Сіетл для огляду місцевих визначних пам’яток і шопінгу, трекінгу по Скелястих горах і вологим лісам Тофіно. Тривалість подібних поїздок становить 1-2 дня.

ILSC надає спеціальні знижки на навчання до 30% і бонусні безкоштовні тижні для студентів ATLAS.

ATLAS Освіта за кордоном є офіційним представником мовної школи ILSC Language Schools. Послуги агентства з підбору програми, супроводу і візової підтримки безкоштовні!

Отзывы учащихся

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!