International Language Academy of Canada факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2021-2022 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Торонто; Ванкувер
Тип: мовна школа
Язык обучения: англійська

Про школу

International Language Academy of Canada (ILAC) – провідна мовна школа Канади, яка з 1997 року пропонує іноземним студентам ефективні програми вивчення англійської мови з різною метою. Щорічно ILAC відвідують студенти з більш ніж 70 різних країн світу , що дозволяє створити справді інтернаціональне студентське середовище навчання. Центр  International Language Academy of Canada пропонує різноманітні мовні курси англійської мови для студентів з різних рівнем підготовки, а також забезпечує доступне за вартістю проживання.

Школа ILAC отримала більше 25 національних та міжнародних нагород (Star Awards, Consumer Choise Award, Japan Best Scholl Award і т.д.) за високу якість освітніх програм, відмінний сервіс та ступінь задоволенності студентів. Ще один безперечний плюс ILAC – це співпраця школи з 70 канадськими коледжами та університетами.

Якість навчальних курсів та професіоналізм викладцього складу школи оцінені Канадською лінгвістичною радою (Canadian Language Council), Асоціацією канадських освітніх центрів (Canadian Education Center Network) і Канадською асоціацією приватних мовних шкіл (Canadian Association of Private Language Schools). Крім того, центр ILAC є членом асоціацій AILIA, FIYTO і ALTO.

Мовна школа  має досить таки успішне розташування. ILAC знаходиться в двох найбільших містах Канади – Торонто та Ванкувері. За даними ЮНЕСКО, ці міста визнані найкращими для життя.

ILAC Торонто розташована в самому центрі міста. Школа ILAC Торонто оснащена усіма необхідними технологіями. Також в школі є кафетерій, зона для відпочинку та спілкування студентів, комп’ютерна зала та багато іншого.

ILAC Ванкувер оточує своєю дружньою атмосферою. Тільки тут у вас з’явиться унікальна можливість спостерігати захоплюючі види гір та синь Тихого океану. Велика кількість пляжів, парків та пам’яток.

Переваги ILAC:

 • велика кількість магазинів та торгових центрів поряд зі школою;
 • багатокультурна та дружня атмосфера;
 • розташування у самому центрі міста;
 • близьке розташування до визначних місць міста;
 • 24-годинний транспорт;
 • вільний Wi-Fi.

Програми ILAC

 • загальна англійська;
 • підготовка до мовних іспитів;
 • бізнес-англійська;
 • підготовка до TOEFL/IELTS;
 • академічна підготовка до вступу.

Життя в ILAC

Інтенсивність занять ILAC:

 • інтенсивна – 30 уроків на тиждень;
 • супер інтенсивна англійська – 34 уроки на тиждень;
 •  надпотужна англійська – 38 уроків на тиждень.

Проживання в ILAC:

 • Приймаюча родина

Центр ILAC ретельно відбирає приймаючі родини, враховуючи віддаленість від дому до навчального кампусу, його зовнішній вигляд, внутрішній інтер’єр та оснащення, а також привітність хозяїв та склад членів родини. Координатори ILAC кожен місяць перевіряють родини на якість надаваних послуг, цим самим намагаються забезпечити максимально комфортні умови та дружню атмосферу для проживання іноземних студентів. Розміщення у родині – найбільш ефективний спосіб  практикувати англійську мову, іноді в одній родині можуть проживати два іноземних студенти, що також є відмінною можливістю для щоденної мовної практики. Приймаюча родина надає своєму мешканцю затишну одно- або двомісну кімнату, трьохразове домашнє харчування (сніданок та ланч студенти готують собі самостійно на хазяйській кухні, вечерю готує один з членів родини), доступ до зручностей (спільний або індивідуальний) та безкоштовному інтернету. Вартість розміщення в родині різниться в межах 210-230 USD на тиждень.

 • Студентська резиденція.

Резиденції ILAC розташовані в самому центрі Торонто та Ванкувера, тому будівлі оточені кафе, ресторанами та розважальними закладами. Гуртожитки знаходяться в декількох хвилинах ходьби від зупинок громадського транспорту, що дозволяє студентам без проблем діставатися до навчального кампусу і місцевих визначних місць. Розміщення в резиденції – це можливість жити поряд з канадськими або іноземними студентами, щоденно практикувати англійську мову і отримувати більше незалежності. В гуртожитках ILAC наявні одномісні кімнати з індивідуальними або спільними на декілька кімнат зручностями. В резиденціях не передбачено харчування, тому студентам доведеться займатися приготуванням їжі  самостійно. На території резиденцій доступний безкоштовний інтернет, а безпеку забезпечує цілодобова охорона.

Головною перевагою ILAC є те, що школа напряму співпрацює з багатьма університетами та коледжами. Партнерами школи ILAC є більше ніж 64 університета і коледжа Канади. Головний плюс в тому, що всі вузи-партнери школи ILAC зараховують студентів без складання мовного іспиту, а лише за наявності внутрішнього сертифікату про проходження курсів в школі ILAC.

Дозвілля в ILAC

Неймовірні природні ландшафти, культурні пам’ятники й парки атракціонів – це лише невелика частка розваг, які може запропонувати Канада. В ILAC працюють менеджери, які займаються організацією різних заходів для студентів, щоб зробити їх перебування в Канаді цікавим та пізнавальним. Кожен місяць співробітник школи анонсує програму заходів, що дозволяє студентам визначити для себе місця, де б вони хотіли побувати.

Школа пропонує відвідати Акваріум Ріплі в Торонто, насолодитися вечірньою поїздкою в каное на острів Торонто, взяти участь в турнірі з соккеру, піднятися на вежу CN Tower  і подивитися на місто з висоти пташиного польоту, відвідати парк атракціонів Toronto Wonderland, поїхати до Ніагарського водоспаду або майнути в Нью-Йорк і Чикаго в межах обширної екскурсії на 3,5 дні! Студентам ILAC точно не буде сумно після занять. Якщо за кошти обмежені, зовсім не обов’язково брати участь в платних заходах, оскільки місто можна оглянути самостійно, а відпочинок на пляжах Ванкувера також здатен принести багато задоволення як і екскурсії. В ILAC кожен студент знайде розваги за смаком та гаманцем.

Чому варто обрати ILAC?

 • Школа отримала більше 25 нагород за високу якість освітніх програм та висококласний сервіс;
 • Кваліфікований викладацький склад: кожен вчитель має кваліфікацію TESOL та університетський ступінь;
 • Навчальні кампуси ILAC розташовані в найпопулярніших містах Канади – Торонто і Ванкувері, що відкриває перед студентами багато можливостей для навчання та відпочинку;
 • Центр співпрацює з 70 канадськими університетами та коледжами, що дозволяє слухачам курсів ILAC продовжує навчання в партнерських навчальних закладах школи без складання мовних іспитів;
 • В центрі ILAC працює персонал, який відповідає за організацію екскурсійних та розважальних заходів для студентів;
 • Учні займаються за ексклюзивними кольоровими посібниками школи – «Dream Big»;
 • Сучасний дизайн кампусів ILAC, просторі аудиторії, оснащені технікою та зручними меблями, наявність студентської лаунджзони та безкоштовного Wi-Fi;
 • Співробітники школи надають цілодобову підтримку своїм студентам 40 популярними мовами, серед них російська та українська.

Агентство ATLAS є офіційним представником школи ILAC. Послуги агентства безкоштовні! Не прогавте свій шанс отримати одну з кращих освіт у світі!

Отзывы учащихся

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Сын учится в 9 классе. Начал задумываться о его высшем образовании. Знакомые посоветовали атлас как профессионалов, которые помогли их детям поступить в немецкий ВУЗ на маркетолога. Позвонил, мне ответила Яна, задал вопрос о том где можно учиться, когда начинать подготовку и тд. Понял, что уже сейчас Кириллу (моему сыну) нужно начинать учить английский и подтягивать математику с физикой для обучения на программиста. Думаем поступить в Канаду, т.к. у нас там родственники и сыну тнравися страна. В 10 классе опять будем связываться с Атласом...

Дмитрий Недолгий

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!