Massachusetts Institute of Technology Кембридж, Массачусетс, США факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Кембридж, Массачусетс, США
Тип: приватний університет
Язык обучения: англійська
Бакалавр:
58240 USD
Магистр:
58240 USD

Про ВНЗ

Массачусетський технологічний інститут (МІТ) – Massachusetts Institute of Technology (MIT) – один з найвідоміших технічних вузів США і всього світу, новатор в області робототехніки, штучного інтелекту та інформаційних технологій.

Інститут був заснований 10 квітня 1861 року, за два дні до початку громадянської війни. Ідея заснування нового політехнічного інституту належала професору натуральної філософії Вільяму Бартону Роджерсу, згодом став президентом MIT. Роджерс вирішив створити вуз з відмінною від інших університетів методикою викладання: професор вважав, що наука розвивається стрімко, і класичні принципи навчання студентів сильно відстають від реальної економічної ситуації.

Заняття почалися в 1865 році. Спочатку MIT розташовувався в бостонському районі Бек Бей, а в 1916 році вуз переїхав в Кембридж. Інститут вигідно відрізнявся серед інших вузів тим, що мав практичну спрямованість, за короткий час він став лідером в інженерії. Символом інституту був обраний бобер, оскільки цей гризун відрізняється природним талантом до інженерії.

Воєнний і повоєнний час виявилося для Массачусетського Технологічного Інституту дуже продуктивним. Навчальний заклад став майданчиком для проведення військових досліджень. За часів Холодної війни вуз зайняв антіоборонную позицію. Студенти страйкували і вимагали, щоб Массачусетський технологічний інститут припинив військові дослідження. Учні були почуті, військові лабораторії перейменовані, але уряд сильно урізав кошти на утримання вузу. Втім, це мало вплинуло на його подальші досягнення. Сьогодні MIT вважається провідним інженерним вузом у всьому світі.

Протягом півтора століття цей навчальний заклад був і залишається новатором у сфері інженерії, високих технологій і штучного інтелекту. До речі, саме тут в XIX столітті вчилася Еллен Своллоу Річардс – перша американка, прийнята в політехнічний інститут і отримала ступінь.

Інститут знаходиться в Кембриджі і займає територію в 168 акрів, які простягаються вздовж басейну річки Чарльз. Кембридж – студентське місто з доброзичливою атмосферою, великою кількістю парків і скверів. Тут популярні велосипеди, діють кілька станцій метро, ​​місто пов’язане з мегаполісами залізничною лінією і автобусними маршрутами.

Більшість будівель університетського містечка MIT побудовані в 1916 році. На початку XXI століття кампус був оновлений: тут з’явилися кілька нових будівель, розроблених відомими архітекторами Френком Гері, Стівеном Холом і Фуміхіко Маки. Лабораторії, навчальні центри, спортивні зали, 26 акрів ігрових майданчиків і резиденції інституту знаходяться в крокової доступності один від одного. Навколо кампусу MIT знаходяться офіси відомих IT-компаній. Студентам є проживання на кампусі в 11 студентських резиденціях, а також в Кембриджі чи Бостоні. Цікаво, що деякі будівлі і резиденції кампусу пов’язані підземними ходами.

У Массачусетському технологічному інституті на програмах бакалаврату можливе навчання за 46 основним і 49 додатковим дисциплінам. Інститут розділений на коледж, що складається з 32 кафедр, і 5 шкіл: архітектури і планування, менеджменту, соціально-гуманітарних наук і мистецтв, наукову та інженерну. Найбільше студентів навчаються в інженерній школі – близько 60%, на другому місці знаходиться наукова школа, тут навчаються не менше 20% студентів. У числі найбільш популярних спеціалізацій знаходяться комп’ютерні науки, фізика, електронна інженерія, математика і біологія.

Наукові досягнення

  • У MIT був створений марсохід, який буде отримувати кисень з вуглекислого газу. Він відправиться в місію в 2020 році.
  • У 2014 році вчені інституту винайшли матеріал з воску і піни, який може переходити з твердого стану в рідке і назад.
  • Тут винайшли стереоекран, коригувальний зір без окулярів.
  • В інституті працюють над технологією бездротової передачі електроенергії.
  • У Массачусетському технологічному інституті створюється «розумна» форма для сухопутних військ США з мікроволокнами, що визначають світло, тепло і посилають сигнали.
  • В інституті ведеться робота по проекту DarkLight: вчені в лабораторних умовах створюють темну матерію.

Чому саме цей ВНЗ?

  • У MIT поширена програма Research Opportunities, яка дозволяє студентам визначитися з темою і групою для досліджень.
  • Вуз гарантує своїм студентам місце на кампусі на 4 роки навчання.
  • Массачусетський технологічний інститут володіє власним ядерним реактором.
  • Серед викладацького складу університету налічується більше тисячі професорів.
  • MIT відомий, перш за все, як провідний дослідницький інженерний вуз, але тут також добре готують і фахівців гуманітарного спрямування. Наприклад, чотири колишніх і нинішніх членів спільноти MIT були удостоєні Пулітцерівської премії.
  • При інституті працюють 13 бібліотек і галерея Майхауген (Maihaugen).
  • Массачусетський технологічний інститут пишається своїми викладачами і випускниками, серед яких 80 лауреатів Нобелівської премії.
  • На Гарвардському мосту присутні цікаві позначки-смути. Цю одиницю довжини придумали учні MIT в 1950 році. Вони переміщали Олівера Смута (студента вузу) по мосту і робили відповідні позначки. У підсумку хлопці вирішили, що довжина моста становить 364,4 смута і одне його вухо (364.4 smoots plus one ear). Цікаво, що ця одиниця виміру рідко, але використовується. Вона становить 1,7 метра. Колишній студент інституту Олівер Смут згодом став керівником Міжнародної організації зі стандартизації.
  • За сюжетом стрічки «Залізна людина» (Iron Man) головний герой Тоні Старк (Роберт Дауні-мол.) Закінчив Массачусетський технологічний інститут.
  • У навчальному закладі працював знаменитий математик, лауреат премії Нобеля з економіки Джон Форбс Неш-молодший, історія життя якого показана в стрічці Рона Ховарда «Ігри розуму» (A Beautiful Mind).
  • Інституція не присуджує почесні ступені: вважається, що пишатися можна лише своїми досягненнями, і закінчити MIT – вже велика честь. Почесні ступеня професорів були призначені лише двічі у виняткових випадках: її отримали Уїнстон Черчілль і Салман Рушді.
  • У стінах вузу вперше було використано термін “хакер”, спочатку він застосовувався щодо студентів, які знаходили швидкий спосіб вирішення тієї чи іншої задачі, але сам метод не відрізнявся витонченістю і оригінальністю.
  • Будь-який бажаючий може прослухати курс лекцій від викладачів MIT на офіційному сайті інституту.

Відомі випускники

  • Кофі Аннан – громадський і політичний діяч, 7-й Генеральний секретар ООН, отримав Нобелівську премію миру в 2001 році.
  • Девід Скотт – астронавт, командир космічного корабля «Аполлон-15», є одним з 12 щасливчиків, яким вдалося побувати на Місяці.
  • Філіп Шарп – знаменитий генетик, який отримав Нобелівську премію за відкриття переривчастої структури гена в 1993 році.
  • Роберт Нойс – американський інженер і підприємець, є одним з винахідників інтегральної схеми і співзасновником IT-компанії Intel.
  • Дольф Лундгрен – знаменитий американський кіноактор, продюсер, сценарист і режисер, побудував успішну кінокар’єру, є майстром бойових мистецтв. У Массачусетському технологічному інституті був стипендіатом програми Fulbright.

Що дає диплом Массачусетського інституту?

Випускники Массачусетського Технологічного Інституту завжди затребувані на ринку праці. За статистикою, близько чверті випускників знаходять роботу ще на кампусі через службу найму, а також завдяки спонсорським пропозицій про роботу. Близько 20% знаходять роботу на різних мережевих майданчиках і професійних конференціях. Приблизно 15% випускників отримують бажану посаду завдяки проходженню стажувань, після яких випускники приймаються в штат компанії. Менше 15% студентів знаходять роботу через ярмарок вакансій.

Всього близько 55-60% випускників Массачусетського Технологічного Інституту вибирають роботу після закінчення навчального закладу, приблизно 35% продовжують свою освіту на магістерських та докторських програмах MIT і інших провідних вузів світу.

Середня зарплата випускника бакалаврату Массачусетського Технологічного Інституту становить 73,567 USD в рік, магістратури – 85,587 USD (магістр наук), 94,804 USD (магістр інженерії). Майстер ділового адміністрування з дипломом MIT в середньому отримує 124,945 USD (дані 2015 року).

Випускникам Массачусетського Технологічного Інституту пропонують роботу такі імениті компанії як Google, Apple, Oracle, Boeing, Microsoft, Amazon, ВМС США, US Air Force і т. Д. Студенти аспірантури отримують пропозиції від самого інституту, а також від Гарвардського, Стенфордського і Прінстонського університетів.

Безкоштовне навчання

Двері Массачусетського інституту відкриті для всіх талановитих абітурієнтів незалежно від країни проживання. Більш того, іноземним студентам доступні стипендії та всі види фінансової допомоги нарівні з громадянами США. Приймальна комісія університету розглядає не цифри на банківському рахунку кандидата, а самого абітурієнта, його потенціал, вміння мислити і знаходити нестандартні рішення для простих завдань.

Приводом для отримання матеріальної допомоги від університету може служити низький рівень доходу сім’ї студента – менше 60 USD 000 в рік. В цьому випадку Массачусетський технологічний інститут обіцяє повністю сплатити витрати на навчання студента (вартість самого курсу, проживання в університетському гуртожитку, проїзд і харчування). Для отримання фінансової допомоги абітурієнту необхідно надати пакет документів, який включає в себе довідку про доходи батьків і виписку з банку про стан банківських рахунків.

Вартість проживання

Массачусетський технологічний інститут гарантує всім своїм студентам проживання в студентських резиденціях. У розпорядженні MIT перебувають 11 гуртожитків, розташованих на території кампусу вишу. Деякі з них є чисто жіночими або чоловічими, де проживають в основному студентські громади (братства, сестринства). На тлі всіх гуртожитків особливо яскраво виділяється будівля Simmons Hall або The Sponge (губка), виконане в стилі деконструктивізм. Будова має форму пористої губки, яку занурили в чорнило. Simmons Hall входить в десятку найоригінальніших студентських гуртожитків світу.
Практично у всіх гуртожитках MIT пропонуються стандартні кімнати з меблями для комфортного проживання. Кухня, санвузол і душова, як правило, знаходяться в загальному коридорі. За статистикою, 80% студентів MIT живуть на території кампуса. Проживання в одному з гуртожитків Массачусетського Технологічного Інституту обійдеться приблизно в 13,000 USD в рік.

Отзывы учащихся

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!