McGill University Монреаль, Квебек, Канада факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Монреаль, Квебек, Канада
Тип: суспільний університет
Язык обучения: англійська
Бакалавр:
27390 USD
Магистр:
7563 USD

Про університет

Університет Макгілла – McGill University – старовинний навчальний заклад, розташований на території франкомовного штату Квебек в канадському місті Монреаль. Університет має ім’я британського бізнесмена та філантропа Джеймса Макгілла, який заповів свій маєток і 10 000 фунтів на розвиток освіти в Монреалі. В 1829 році двері університету Макгілл відрились для спраглих до знань студентів. Університет Макгілла входить в світовий топ-25 та відомий як найсильніший ВНЗ Канади.

Університет Макгілла має відмінну репутацію серед навчальних закладів Північної Америки. В академічному рейтингу особливо виділяють факультети інженерної справи (зокрема, гірське будівництво), бізнес-управління  та департамент мистецтв, а сама школу пластичних мистецтв (танець, балет і театр). Медичний науково-дослідницький центр при університеті Макгілла 11 років поспіль визнається найкращим серед медичних університетів Канади. Добру репутацію мають факультети психології та стоматології.

Університет Макгілла відомий своєю активною науковою діяльністю: дослідницькі роботи в галузі лінгвістики, екології, географії, хімії, сільського та лісового господарства мають високий рівень цитування.

Вимоги до вступу в McGill University

  • Для вступу до університета Макгілл іноземні студенти повинні надати атестат або диплом про вже отриману освіту, в перекладі на англійську мову.
  • Оскільки всі курси в університеті Макгілла викладаються англійською мовою, рівень володіння повинен бути не нижче рівня Upper-Intermediate, що відповідає 6.5 балам за шкалою IELTS.
  • При поданні документів абітурієнт повинен сплатити реєстраційний внесок. Його сумма складає 103 USD (144 USD для вступу на медичний факультет). Студенти, які вступають на музичні факультети, сплачують 63 USD за прослуховування.
  • Деякі факультети приймають рішення про вступ студента на основі портфоліо або рекомендаційних листів.

Термін подання заяв на вступ: осінній набір продовжується до 1 березня, зимовий набір – до 1 липня, весняно-літній набір – до 1 листопада.

Стипендії в університеті Макгілла

Для іноземця вартість навчання на програмах бакалавра складає 15 000 USD (вартість вказана в канадських доларах). Студенти медичної школи повинні розраховувати  на суму близько 39 000 USD за рік. Програма магістра буде коштувати приблизно 16 000 USD. Середньорічна вартість проживання в гуртожитках університету з урахуванням харчування та особистих витрат різниться від 11 290 USD  до 18 000 USD. Отримати стипендію в університеті Макгілла можна за досягнення у навчанні. Розмір академічної стипендії може складати 3000 USD, 5000 USD або 10 000 USD на рік. За програмою РВЕЕЕ виділяють від 25 000 USD на допомогу іноземним студентам, які не мають постійної прописки в Канаді. При університеті існують «екстренні кредити» для студентів, які знаходяться в надзвичайних фінансових труднощах: необхідність в ліках, непередбачувані ситуації (пожежа, потоп та ін.), крадіжка і тому подібне. При університеті Макгілла працює унікальна програма SSAO для тих, перед ким постало питання управління своїми витратами. Консультанти інформують студентів про те, як правильно формувати бюджет, планувати витрати та уникати боргових ям.

Облаштування університету Макгілла

Університет Макгілла розташований в центрі Монреалю у підніжжя Королівської Гори. Район Мілтон Парк, де знаходиться університет, побудований в ХІХ столітті багатими жителями Монреалю. Тепер історично значуще місце цього міста стало домом для студентів Університету Макгілла. Тут розташовані книжковий магазин, кафе, магазини, тренажерна зала з цілорічним басейном. Метро знаходиться в найближчому доступі від містечка. Частина студентів проживає в «верхній резиденції» – 4-зірковому готелі, який переоблаштованому в студентський кампус.

Друге студентське містечко – «Кампус Макдональда» – це будинок для студентів сільськогосподарських та екологічних факультетів. Тут також розташований інститут паразитології та школа дієтології. З 1945 року 2,5 км² території кампусу засаджені деревами для наукових досліджень та освітніх цілей. Також при університеті працюють Бюро релігійного та духовного життя та Будинок Народів. Крім того, в розпорядженні університету Макгілла знаходиться Стадіон пам’яті Молсона на 25012 місць та Монреальський неврологічний інститут.

Всі будівлі спеціально оснащені для людей з обмеженими можливостями.

Відомі викладачі та випускники

  • Леонард Норман Коен – канадський поет, письменник та музикант. Особливо відомий своїми роботами в жанрах блюз та фолк-рок. Є одним з найзначущих виконавців ХХ століття, його роботи мали вплив на декілька поколінь музикантів. Лауреат премії Греммі та випускник університету Макгілла.
  • Джон О’Кіф – американо-британський нейрофізіолог, теперішній професор в Університетському коледжі Лондона. Лауреат Нобелівської премії 2014 року з фізіології та медицини за відкриття клітин головного мозку, які відповідають за орієнтацію у просторі. Випускник Університету Макгілла.
  • Арвинд Шарма – професор порівняльного релігієзнавства в Університеті Макгілла, член Королівської азіатської спілки Великобританії та Ірландії. Відомий своїми дослідженнями, присвяченими ролі жінки в релігії.
  • Джеймс Нейсміт – канадсько-американський викладач, тренер та новатор. Найбільше відомий як творець баскетболу: в 1891 році Нейсміт дещо трансформував правила дитячої гри «качка на скелі», чим подарував світові одну з найзахоплюючих та найпопулярніших спортивних ігр.
Отзывы учащихся

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!