Niagara College факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Канада
Тип: приватний колледж
Язык обучения: англійська

Про коледж

Niagara College  розташований біля одного з природних див світу під назвою Ніагарський водоспад. Кожен рік мільйони людей приїздять подивитися на це диво природи. В Niagara College  кожен зможе відкрити для себе щось особливе. Звідси ви легко зможете дістатися до великого різноманіття торгових та розважальних центрів, тут ви знайдете курси гольфа, зможете відвідати більшість екскурсій, взяти участь в різних фестивалях.

Niagara College був оснований в 1967 році. Сьогодні в коледжі навчається більше 15000 студентів, 1200 з яких студенти-іноземці з більше ніж 100 країн світу.

Niagara College  может похвалитися наявністю трьох неповторних сучасних кампусів.

Кампус NiagaraontheLake відомий своїми виноградниками площею 40 акрів. Він розташований лицем прямо до Ніагарського уступу, який входить до списку Міжнародної біологічної програми ООН.

Кампус Welland знаходиться в дружній спільноті, розташованій на 40 гектарах зеленої території. Це центр практичної освіти, який складається з Прикладного Інститут Здоров’я, Центру Технологій Ренкін, а також тут викладають програми фітнесу, здоров’я, гуманітраних наук, медіа, технологій та торгівлі.

Кампус Niagara Falls знаходиться в самому центрі туристичного регіону. Він спеціалізується на туризмі, післядипломній освіті за напрямками бізнесу та навколишнього середовища.

Навчальні програми

Niagara College пропонує більше 100 дипломних, бакалаврських програм та програм високого рівня за різними спеціальностями. Також в коледжі викладають більше 600 професійних курсів, програм загального розвитку, а також курсів підвищення кваліфікації.

Напрямки навчання в Niagara College:

  • туризм, кулінарія, виноробство та пивоваріння (від 2-х до 4-х років);
  • бізнес (від 2-х до 3-х років);
  • медія, комп’ютерні на інформаційні технології (від 2-х до 3-х років);
  • інженерні технології (від 2-х до 3-х років);
  • навколишне середовище, аграрне виробництво (2 роки);
  • здоров’я та суспільні науки (2 роки);
  • післядипломні програми.

Вимоги до вступу в Niagara College досить прості. Для вступу на перший курс вам необхідний бал IELTS 6.0, а для післябакалаврських програм – 6.5. Стипендія – 2000 CAD для студентів з України.

Життя в Niagara College

Niagara College  пропонує різні варіанти проживання:

  • проживання в родині – ви ніде так не відчуєте гостинність Канади, як в приймаючій канадській родині. Координатор з розселення особисто проводить інтерв’ю з кожною родиною, відвідує їхні домівки, щоб впевнитися, що потреби студентів будуть задоволені, а умови для життя будуть комфортними та приємними.
  • проживання в кампусі – апартаменти студентського містечка NiagaraCollege  створені спеціально для тих, хто хоче зануритися в студентське життя та відчути всі його принади.
  • проживання за межами кампуса – команда NiagaraCollege  з радістю допоможе вам підібрати безпечне та доступне за ціною проживання.

Niagara College можна вважати одним з кращих міст для життя, навчання та будування кар’єри. Не втратьте шанс не тільки отримати гарну освіту, але й влаштувати життя, як ви мріяли.

ATLAS є офіційним представником Niagara College. Ми з радістю допоможемо вам підібрати програму й вступити до Niagara College. А головне, що зробимо ми це цілком безкоштовно!

Отзывы учащихся

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!