Niagara College факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2021-2022 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Канада
Тип: приватний колледж
Язык обучения: англійська

Про коледж

Niagara College  розташований біля одного з природних див світу під назвою Ніагарський водоспад. Кожен рік мільйони людей приїздять подивитися на це диво природи. В Niagara College  кожен зможе відкрити для себе щось особливе. Звідси ви легко зможете дістатися до великого різноманіття торгових та розважальних центрів, тут ви знайдете курси гольфа, зможете відвідати більшість екскурсій, взяти участь в різних фестивалях.

Niagara College був оснований в 1967 році. Сьогодні в коледжі навчається більше 15000 студентів, 1200 з яких студенти-іноземці з більше ніж 100 країн світу.

Niagara College  может похвалитися наявністю трьох неповторних сучасних кампусів.

Кампус NiagaraontheLake відомий своїми виноградниками площею 40 акрів. Він розташований лицем прямо до Ніагарського уступу, який входить до списку Міжнародної біологічної програми ООН.

Кампус Welland знаходиться в дружній спільноті, розташованій на 40 гектарах зеленої території. Це центр практичної освіти, який складається з Прикладного Інститут Здоров’я, Центру Технологій Ренкін, а також тут викладають програми фітнесу, здоров’я, гуманітраних наук, медіа, технологій та торгівлі.

Кампус Niagara Falls знаходиться в самому центрі туристичного регіону. Він спеціалізується на туризмі, післядипломній освіті за напрямками бізнесу та навколишнього середовища.

Навчальні програми

Niagara College пропонує більше 100 дипломних, бакалаврських програм та програм високого рівня за різними спеціальностями. Також в коледжі викладають більше 600 професійних курсів, програм загального розвитку, а також курсів підвищення кваліфікації.

Напрямки навчання в Niagara College:

  • туризм, кулінарія, виноробство та пивоваріння (від 2-х до 4-х років);
  • бізнес (від 2-х до 3-х років);
  • медія, комп’ютерні на інформаційні технології (від 2-х до 3-х років);
  • інженерні технології (від 2-х до 3-х років);
  • навколишне середовище, аграрне виробництво (2 роки);
  • здоров’я та суспільні науки (2 роки);
  • післядипломні програми.

Вимоги до вступу в Niagara College досить прості. Для вступу на перший курс вам необхідний бал IELTS 6.0, а для післябакалаврських програм – 6.5. Стипендія – 2000 CAD для студентів з України.

Життя в Niagara College

Niagara College  пропонує різні варіанти проживання:

  • проживання в родині – ви ніде так не відчуєте гостинність Канади, як в приймаючій канадській родині. Координатор з розселення особисто проводить інтерв’ю з кожною родиною, відвідує їхні домівки, щоб впевнитися, що потреби студентів будуть задоволені, а умови для життя будуть комфортними та приємними.
  • проживання в кампусі – апартаменти студентського містечка NiagaraCollege  створені спеціально для тих, хто хоче зануритися в студентське життя та відчути всі його принади.
  • проживання за межами кампуса – команда NiagaraCollege  з радістю допоможе вам підібрати безпечне та доступне за ціною проживання.

Niagara College можна вважати одним з кращих міст для життя, навчання та будування кар’єри. Не втратьте шанс не тільки отримати гарну освіту, але й влаштувати життя, як ви мріяли.

ATLAS є офіційним представником Niagara College. Ми з радістю допоможемо вам підібрати програму й вступити до Niagara College. А головне, що зробимо ми це цілком безкоштовно!

Отзывы учащихся

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Сын учится в 9 классе. Начал задумываться о его высшем образовании. Знакомые посоветовали атлас как профессионалов, которые помогли их детям поступить в немецкий ВУЗ на маркетолога. Позвонил, мне ответила Яна, задал вопрос о том где можно учиться, когда начинать подготовку и тд. Понял, что уже сейчас Кириллу (моему сыну) нужно начинать учить английский и подтягивать математику с физикой для обучения на программиста. Думаем поступить в Канаду, т.к. у нас там родственники и сыну тнравися страна. В 10 классе опять будем связываться с Атласом...

Дмитрий Недолгий
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!