Polytechnic Institute of Milan факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Мілан, Франція
Тип: державний университет
Язык обучения: італійська, англійська
Бакалавр:
Магистр:

Про ВНЗ

Міланський політехнічний інститут або Polytechnic Institute of Milan (скорочено POLIMI) – державний вищий навчальний заклад в Італії. POLIMI почав свою діяльність в 1863 році. Вуз має кампусом міського типу, розташованим в Мілано.

Рейтинг університету. Polytechnic Institute of Milan знаходиться на другій сходинці національного рейтингу в Італії. Університет входить в 5% кращих вищих навчальних закладів світу, займаючи 195 позицію. Сильними напрямками вузу можуть по праву вважатися: «Мистецтво і Гуманітарні науки», «Інженерна справа і технології», «Природничі науки», «Соціальні науки і менеджмент», «Математика», «Інформатика». Навчальний заклад визнається одним з найкращих вузів за якістю освіти і входить в топ 200 в світовому рейтингу за цим критерієм. Даний вуз можна назвати одним з найбільш респектабельних серед роботодавців в Італії і по всьому світу.

Надходження і вартість навчання. Прийом до університету відбувається після розгляду поданих результатів іспитів. Навчальний рік розділений на семестри так само, як і в багатьох інших навчальних закладах Італії. Навчання для бакалаврів у POLIMI можна вважати не дорогим, так як вартість навчання складає менше 2,000 USD за рік. Бакалаврам планують отримати варто розраховувати на суму 1,499 USD за рік навчання. Хоча вартість навчання є не високою, студенти також можуть подати заявку на стипендію. Додатково, в університеті присутні програми дистанційної освіти. Для отримання більш точної інформації про вартість навчання, дедлайни, програмах навчання Ви можете відвідати офіційний сайт університету – http://www.polimi.it.

Склад університету. Міланський політехнічний інститут вважається великим вузом, так як в ньому здобуває освіту понад 31,000 учнів. На вступ до університету можуть претендувати як громадяни країни, так і іноземні громадяни. Студенти ВНЗ навчаються разом з товаришами з усього світу. 14% студентів університету є іноземцями. Академічний склад навчального закладу включає більше 1400 викладачів. Велика частина викладачів в POLIMI – зарубіжні фахівці. Студентам навчального закладу доступні різні програми з міжнародного обміну. Університет представлений в декількох соціальних мережах, включаючи: Facebook, Twitter, Youtube.

Інфраструктура університету. У період свого навчання в університеті студенти можуть користуватися студентської бібліотекою. Учні вузу мають можливість проживати на території кампусу в студентському гуртожитку. Навчальний заклад входить до складу European University Association (EUA), а також є членом Conference of European Schools for Advanced Engineering Education and Research (CESAER).

Отзывы учащихся

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!