Radboud University Nijmegen Неймеген, Гелдерланд, Нідерланди факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2021-2022 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Неймеген, Нідерланди
Тип: державний університет
Язык обучения: нідерландська, англійська, німецька
Бакалавр:
Магистр:
11534 USD

Про ВНЗ

Університет Неймегена або Radboud University Nijmegen (RU) – державний вищий навчальний заклад в Нідерландах. Історія RU бере початок ще з 1923 року. Головний корпус навчального закладу розташований в Неймегені на території кампуса міського типу.

Рейтинг університету. Radboud University Nijmegen розташовується в десятці кращих університетів Нідерландів. Університет стабільно входить в 5% топових навчальних закладів Нідерландів. За оцінками фахівців, кращими напрямками можна вважати: «Мистецтво і Гуманітарні науки», «Науки про життя і медицина», «Природничі науки», «Соціальні науки і менеджмент», «Фізика». Університет присутній в топ 300 за якістю викладання. Згідно з опитуваннями, університет має високу репутацію серед роботодавців по всьому світу.

Надходження і вартість навчання. Приймальна комісія проводить зарахування в університет на основі успішності абітурієнта і результатів складених іспитів. Навчальний рік розділений на семестри так само, як і в багатьох інших навчальних закладах Нідерландів. Навчання в рік в даному вузі буде коштувати в районі 8,074 USD. Бажаючим отримати освіту за програмами магістратури в даному вузі варто розраховувати на витрати в розмірі 11,534 USD за рік навчання. Також вуз надає можливість відзначилися учням брати участь в стипендіальних програмах. На офіційному сайті вузу (http://www.ru.nl) ви можете знайти більш детальну інформацію про вартість програм в залежності від факультету.

Склад університету. Університет Неймегена можна вважати великим навчальним закладом, в якому навчається понад 20 тис. Студентів. Приймальна комісія ВНЗ приймає заявки як від місцевих, так і від іноземних громадян. Серед студентів приблизно кожен 8-й учень – іноземний громадянин. Академічний склад університету включає 2100 вчителів. Серед викладачів великий відсоток зарубіжних фахівців. Університет бере активну участь в міжнародних програмах обміну студентів і співробітників вузу. Навчальний заклад представлений в соціальних мережах Facebook, Linkedin, Twitter, Youtube.

Інфраструктура університету. Університет має в розпорядженні власну бібліотеку. Вуз надає своїм учням розміщення на території студентського гуртожитку. Вуз є членом кількох груп і асоціацій, серед яких – European University Association (EUA), а також International Federation of Catholic Universities (IFCU) і International Research Universities Network (IRUN).

Отзывы учащихся

Сын учится в 9 классе. Начал задумываться о его высшем образовании. Знакомые посоветовали атлас как профессионалов, которые помогли их детям поступить в немецкий ВУЗ на маркетолога. Позвонил, мне ответила Яна, задал вопрос о том где можно учиться, когда начинать подготовку и тд. Понял, что уже сейчас Кириллу (моему сыну) нужно начинать учить английский и подтягивать математику с физикой для обучения на программиста. Думаем поступить в Канаду, т.к. у нас там родственники и сыну тнравися страна. В 10 классе опять будем связываться с Атласом...

Дмитрий Недолгий

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!