Radboud University Nijmegen Неймеген, Гелдерланд, Нідерланди факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Неймеген, Нідерланди
Тип: державний університет
Язык обучения: нідерландська, англійська, німецька
Бакалавр:
Магистр:
11534 USD

Про ВНЗ

Університет Неймегена або Radboud University Nijmegen (RU) – державний вищий навчальний заклад в Нідерландах. Історія RU бере початок ще з 1923 року. Головний корпус навчального закладу розташований в Неймегені на території кампуса міського типу.

Рейтинг університету. Radboud University Nijmegen розташовується в десятці кращих університетів Нідерландів. Університет стабільно входить в 5% топових навчальних закладів Нідерландів. За оцінками фахівців, кращими напрямками можна вважати: «Мистецтво і Гуманітарні науки», «Науки про життя і медицина», «Природничі науки», «Соціальні науки і менеджмент», «Фізика». Університет присутній в топ 300 за якістю викладання. Згідно з опитуваннями, університет має високу репутацію серед роботодавців по всьому світу.

Надходження і вартість навчання. Приймальна комісія проводить зарахування в університет на основі успішності абітурієнта і результатів складених іспитів. Навчальний рік розділений на семестри так само, як і в багатьох інших навчальних закладах Нідерландів. Навчання в рік в даному вузі буде коштувати в районі 8,074 USD. Бажаючим отримати освіту за програмами магістратури в даному вузі варто розраховувати на витрати в розмірі 11,534 USD за рік навчання. Також вуз надає можливість відзначилися учням брати участь в стипендіальних програмах. На офіційному сайті вузу (http://www.ru.nl) ви можете знайти більш детальну інформацію про вартість програм в залежності від факультету.

Склад університету. Університет Неймегена можна вважати великим навчальним закладом, в якому навчається понад 20 тис. Студентів. Приймальна комісія ВНЗ приймає заявки як від місцевих, так і від іноземних громадян. Серед студентів приблизно кожен 8-й учень – іноземний громадянин. Академічний склад університету включає 2100 вчителів. Серед викладачів великий відсоток зарубіжних фахівців. Університет бере активну участь в міжнародних програмах обміну студентів і співробітників вузу. Навчальний заклад представлений в соціальних мережах Facebook, Linkedin, Twitter, Youtube.

Інфраструктура університету. Університет має в розпорядженні власну бібліотеку. Вуз надає своїм учням розміщення на території студентського гуртожитку. Вуз є членом кількох груп і асоціацій, серед яких – European University Association (EUA), а також International Federation of Catholic Universities (IFCU) і International Research Universities Network (IRUN).

Отзывы учащихся

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!