Ruprecht-Karls-Universit? T Heidelberg Гейдельберг, Баден-Вюртемберг, Німеччина факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Гейдельберг, Баден-Вюртемберг, Німеччина
Тип: державний університет
Язык обучения: німецька
Бакалавр:
150 EUR / семестр
Магистр:
150 EUR / семестр

Про ВНЗ

Гейдельберзький  університет ім.Рупрехта і Карла – Ruprecht-Karls-Universität Heidelberg — найстаріший університет на території Німеччини. Розташований він на півночі міста Гейдельберг, недалеко від Люксембургу і кордону з Францією. Був заснований в кінці ХІІІ століття вихідцями з Сорбони, що робить його четвертим за віком університетом Європи. На сьогодні Гейдельберзький університет має загальний профіль, об’єднуючи факультети гуманітарного, технічного та наукового напрямку.

Гейдельберзький університет добре відомий у світі завдяки певним сильним факультетам. По-перше, це медицина: медична школа інсує в університеті ще з Середніх віків та підтримує високу репутацію, як в освіті, так і в дослідженнях, що проводяться на базі  великого шпиталю при університеті. Друга сильна сторона ВНЗ – це гуманітарні дисципліни.

Факультети германістики, філософії і археології Гейдельберзького університету стабільно входять до світового топ-50. Третя перевага – це відмінно розвинутий напрямок природничих наук, зокрема програми біології та астрофізики.

Що стосується репутації в науковій галузі, то Гейдельберзький університет дуже сильний саме в природничих науках: фармакологія, біологія, хімія, астрофізика та науки про Землю – це найсильніші дослідницькі напрямки, і саме на них  варто їхати молодому вченому в Гейдельберг.

Усі головні корпуси та кампуси Гейдельберзького університету розташовані на території Старого міста, на правому березі  річки Некар. Частина факультетів, більшість з яких були створені вже в ХХ столітті, розташовані окремо від основного кампусу, в новій частині міста Нойенгеймер Фельд.

На основній території університету знаходиться головний корпус, студентське містечко і відома Гейдельберзька бібліотека, заснована в період розквіту Середньовіччя.

Відомі випускники

  • Макс Вебер – німецький  мислитель та один із засновників соціології як науки , автор низки найважливіших досліджень в історії гуманітарних дисциплін, випускник юридичного факультету Гейдельберзького університету;
  • Макс Борн – німецько-британський фізик та математик, автор найважливіших досліджень в галузі квантової фізики, лауреат Нобелівської премії 1954 року;
  • Еріх Фромм – психоаналітик та філософ, один із засновників неофрейдизму. Представник та один із засновників найважливішої гілки  пост-марксистської думки – Франкфуртської школи. Автор таких відомих робіт як “Мистецтво любити” та “Втеча від свободи”.

Вимоги до вступу

  • Оскільки шкільна програма в Німеччині триває 13 років, вимоги до вступу в німецький університет відрізняються від вимог в інших країнах. Український абітурієнт має 2 варіанти: або закінчити 1 курс українського ВНЗ, або провчитися один рік в німецькому підготовчому коледжі (Штудієнколлег). На магістратуру можуть подавати документи всі студенти, які мають диплом бакалавра визнаних українських ВНЗ.
  • Для вступу до Гейдельберзького університету або Штудієнколлег необхідно скласти іспит на знання німецької мови DSH з результатом не менше С2 для факультетів філології та на рівні С1 для всіх інших.
  • В Гейдельберзькому університеті є декілька магістерських програм англійською мовою. Для вступу необхідно мати сертифікат IELTS  з результатом не нижче 6.5 або TOEFL не нижче 85.
  • Разом с пакетом документів необхідно надати довідку про фінансову спроможність , що підтверджує наявність коштів на проживання в Німеччині.

Вартість навчання та стипендії

Навчання в Гейдельберзькому університеті безкоштовне, але студенти сплачують семестровий внесок в сумі 152 €. Ці гроші йдуть в студентський фонд і врешті розподіляються на користь самого студента: він отримує студентські пільги, проїзний квиток та інші привілеї. Проживання в студентському гуртожитку буде коштувати приблизно 250 € на місяць.

Отзывы учащихся

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!