The MacDuffie School факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2021-2022 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Гренбі, Массачусетс, США
Тип: приватна школа
Язык обучения: англійська

Про школу

The MacDuffie School розташована в місті Гренбі штату Массачусетс. Ця школа починає свою історію в далекому 1890 році. На протязі вже більше 120 років школа розвиває і вдосконалює свої навчальні програми, будучи професіоналом в сфері освіти.

Особливу увагу в MacDuffie School відводиться на всебічний розвиток учнів і високий рівень підготовки до вступу до ВНЗ. У школі навчаються діти з 6 по 12 клас. Кількість учнів в школі близько 300 осіб і завдяки цьому класи в школі формуються максимум по 12 чоловік. Завдяки маленьким класів у викладачів є можливість проявляти індивідуальний підхід до кожного учня.

Іноземні мови – іспанська, французька, латинська.

Короткі факти про MacDuffie School:

  • Рік заснування – 1890.
  • Співвідношення учнів і викладачів – 7: 1.
  • Середній розмір класу – 11 чоловік.
  • Середній бал SAT – 1747 (середній по країні – 1497).
  • Середній бал випускного класу – 3,22 / 4.

Навчання в MacDuffie School

Школа надає наступні програми навчання:

  • Середня школа (6-8 класи) – програма навчання згідно з навчальним планом середньої школи;
  • Старша школа (9-12 класи) – програма навчання згідно з навчальним планом старшої школи, отримання атестата про повну загальну середню освіту;
  • Програма Advanced Placement (AP) – вивчення університетських курсів в рамках шкільної програми.

The MacDuffie School розташовується в історичній будівлі, а також має величезну територію. На території кампусу розташовані навчальні корпуси і резиденції для проживання. Учні школи можуть проживати в резиденціях, або в приймаючих сім’ях. В резиденціях учні школи проживають в 2-х місцевих кімнатах, резиденції повністю оснащені для максимально комфортного проживання. У сім’ях учні проживають в одномісних кімнатах. Харчування в школі триразове.
Крім навчання в учнів є можливість відвідувати різні клуби за інтересами, а також займатися улюбленим видом спорту.

Для кожного учня призначається консультант щодо подальшого вступу. Консультанти MacDuffie School допомагають старшокласникам на кожному кроці, починаючи від вибору університетів до подачі документів і остаточного зарахування. Школа The MacDuffie School – ідеальне місце для підготовки вашої дитини до його майбутнього.

Індивідуальність високо цінується в MacDuffie School, тут поважають вибір кожної людини і його право на самовизначення. У школі панує справді дружня атмосфера взаємодопомоги і розуміння, причому як між студентами, так і між учнями і вчителями.

74% випускників MacDuffie School успішно складають іспити (зі середніми оцінками вище 3 балів). Всі 100% студентів без проблем вступають в обрані ВНЗ, серед яких чимало відомих і популярних, наприклад, університети Массачусетса, Бостона, Джорджа Вашингтона, Іллінойсу і Саффолк, Сіммонс коледж, Вітон коледж, Массачусетський технологічний інститут, Гарвард і багато інших. Серед 2000 випускників, які закінчили школу, чимало знаменитостей, наприклад Бетсі Бернард – колишній президент AT & T (вона стала першою жінкою-керівником величезної телекомпанії).

Для отримання докладної інформації про навчання в McDuffie School зверніться, будь ласка, до наших консультантів.

Отзывы учащихся

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

Сын учится в 9 классе. Начал задумываться о его высшем образовании. Знакомые посоветовали атлас как профессионалов, которые помогли их детям поступить в немецкий ВУЗ на маркетолога. Позвонил, мне ответила Яна, задал вопрос о том где можно учиться, когда начинать подготовку и тд. Понял, что уже сейчас Кириллу (моему сыну) нужно начинать учить английский и подтягивать математику с физикой для обучения на программиста. Думаем поступить в Канаду, т.к. у нас там родственники и сыну тнравися страна. В 10 классе опять будем связываться с Атласом...

Дмитрий Недолгий

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!