The MacDuffie School факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Гренбі, Массачусетс, США
Тип: приватна школа
Язык обучения: англійська

Про школу

The MacDuffie School розташована в місті Гренбі штату Массачусетс. Ця школа починає свою історію в далекому 1890 році. На протязі вже більше 120 років школа розвиває і вдосконалює свої навчальні програми, будучи професіоналом в сфері освіти.

Особливу увагу в MacDuffie School відводиться на всебічний розвиток учнів і високий рівень підготовки до вступу до ВНЗ. У школі навчаються діти з 6 по 12 клас. Кількість учнів в школі близько 300 осіб і завдяки цьому класи в школі формуються максимум по 12 чоловік. Завдяки маленьким класів у викладачів є можливість проявляти індивідуальний підхід до кожного учня.

Іноземні мови – іспанська, французька, латинська.

Короткі факти про MacDuffie School:

  • Рік заснування – 1890.
  • Співвідношення учнів і викладачів – 7: 1.
  • Середній розмір класу – 11 чоловік.
  • Середній бал SAT – 1747 (середній по країні – 1497).
  • Середній бал випускного класу – 3,22 / 4.

Навчання в MacDuffie School

Школа надає наступні програми навчання:

  • Середня школа (6-8 класи) – програма навчання згідно з навчальним планом середньої школи;
  • Старша школа (9-12 класи) – програма навчання згідно з навчальним планом старшої школи, отримання атестата про повну загальну середню освіту;
  • Програма Advanced Placement (AP) – вивчення університетських курсів в рамках шкільної програми.

The MacDuffie School розташовується в історичній будівлі, а також має величезну територію. На території кампусу розташовані навчальні корпуси і резиденції для проживання. Учні школи можуть проживати в резиденціях, або в приймаючих сім’ях. В резиденціях учні школи проживають в 2-х місцевих кімнатах, резиденції повністю оснащені для максимально комфортного проживання. У сім’ях учні проживають в одномісних кімнатах. Харчування в школі триразове.
Крім навчання в учнів є можливість відвідувати різні клуби за інтересами, а також займатися улюбленим видом спорту.

Для кожного учня призначається консультант щодо подальшого вступу. Консультанти MacDuffie School допомагають старшокласникам на кожному кроці, починаючи від вибору університетів до подачі документів і остаточного зарахування. Школа The MacDuffie School – ідеальне місце для підготовки вашої дитини до його майбутнього.

Індивідуальність високо цінується в MacDuffie School, тут поважають вибір кожної людини і його право на самовизначення. У школі панує справді дружня атмосфера взаємодопомоги і розуміння, причому як між студентами, так і між учнями і вчителями.

74% випускників MacDuffie School успішно складають іспити (зі середніми оцінками вище 3 балів). Всі 100% студентів без проблем вступають в обрані ВНЗ, серед яких чимало відомих і популярних, наприклад, університети Массачусетса, Бостона, Джорджа Вашингтона, Іллінойсу і Саффолк, Сіммонс коледж, Вітон коледж, Массачусетський технологічний інститут, Гарвард і багато інших. Серед 2000 випускників, які закінчили школу, чимало знаменитостей, наприклад Бетсі Бернард – колишній президент AT & T (вона стала першою жінкою-керівником величезної телекомпанії).

Для отримання докладної інформації про навчання в McDuffie School зверніться, будь ласка, до наших консультантів.

Отзывы учащихся

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!