The University of Edinburgh Едінбург, Великобританія факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Едінбург, Шотландія
Тип: державний університет
Язык обучения: англійська
Бакалавр:
от 20000 GBP
Магистр:
от 16000 USD

Про університет

Единбурзький університет – The University of Edinburgh – публічний науково-дослідний університет, розташований в столиці Шотландії. Був заснований в 1583 році з ініціативи короля Якова VI, що примітно, так як в ті часи університети засновувалися тільки з ініціативи Папи Римського. Кілька будівель Единбурзького університету є частиною Старого міста, тому представляють величезну історичну цінність, через що вони потрапили в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Единбурзький університет входить в елітну групу взаємодії дослідницьких вищих навчальних закладів Великобританії – “Рассел”.

Сьогодні у володінні Единбурзького університету знаходяться красиві історичні споруди та пам’ятники архітектури. Олд-Коледж є головною будівлею Единбурзького університету, вміщуючи в себе правову школу і адміністрацію. Ця частина вузу була побудована в кінці 18 століття і є прекрасним прикладом георгианськой архітектури. Нью-Коледж – одне з найбільших будівель університету, яке виконано в готичному стилі і є домом факультетів теології та релігієзнавства. Також особливо примітний МакЮен Холл – велична будівля, виконане в стилі італійського Ренесансу. Всі старовинні споруди знаходяться в самому серці Единбурга, на території Старого міста.

Недалеко від нього розташовані нові університетські корпуси, оснащені найсучаснішою технікою. З нових приміщень варто відзначити бізнес-школу Единбурзького університету – сучасна будівля в стилі Баухауз. Всього в 20 хвилинах їзди від кампуса знаходиться аеропорт Единбурга, в 5 хвилинах ходьби розташовані магазини, готелі, заправки і супермаркети. Університет має в своєму розпорядженні кількома гуртожитками (всього 6000 місць), спеціально збудованими для студентів з інших країн.

Навчання в Единбурзькому університеті починається у вересні. Щоб встигнути зробити візу і дати час комісії на розгляд заявки, пакет документів потрібно подати не пізніше 15 січня. Медичний та ветеринарний коледж закривають конкурс ще раніше – 15 жовтня для навчання в вересні наступного року.

Факультети

Единбурзький університет добре відомий в академічному середовищі як найсильнішого центру навчання гуманітарним дисциплінам. Беззастережне перше місце займають програми, пов’язані з мовою і літературою: факультет лінгвістики в Единбурзькому університеті входить в світову трійку лідерів, причому його показники дуже високі не тільки в плані навчальної програми, але і в плані репутації у роботодавців. Крім того, тут відмінні програми з вивчення англійської літератури, філології та філософії. Також варто звернути увагу на Единбурзький університет абітурієнтам, які бачать себе на терені охорони здоров’я: програми загальної медицини і сестринської справи, а також факультет ветеринарної медицини мають відмінні академічні показники. Крім вищесказаного варто згадати напрям соціології розвитку, де особливо сильними є програма географії, соціології та сталого розвитку.
Единбурзький університет є важливим двигуном сучасної науки і часто відзначається аналітиками як один з найсильніших в Європі дослідних центрів. Згідно індексами цитування, найбільш продуктивними напрямками досліджень є вивчення інформаційних систем, лінгвістика і біологічні науки. Останні, до слова, також є одними з найдорожчих (в середньому один дослідницький проект коштує близько 120,000 фунтів).

Програми MBA

При Единбурзькому університеті працює бізнес-школа, яка входить в топ-100 кращих світових шкіл бізнесу. Навчальна програма, пропонована бізнес-школою, охоплює шість основних предметних областей: фінанси і бухгалтерський облік, підприємництво та інновації, наука управління і бізнес-економіка, стратегія і організаційні дослідження, маркетинг, міжнародний бізнес. Студенти мають можливість пройти навчання на наступних програмах:

Full-time MBA – дворічна програма, на яку приймають студентів, які мають досвід роботи у великих компаніях. Учні можуть вибрати один з трьох напрямів навчання: фінанси, стратегія і підприємництво.
Full-time MBA (with International Exchange) – дворічна програма, стандартний курс MBA, його відмінність полягає в тому, що студенти проводять 2-3 місяці за кордоном, навчаючись в партнерських вузах.
Executive MBA – курс навчання тривалістю 27 місяців, спеціально розроблений для студентів, які бажають поєднувати роботу і навчання в університеті. Заняття проводяться у вечірній час.
Програми PhD – для студентів аспірантури, які готові присвятити своє життя дослідницької та викладацької діяльності.

Відомі випускники і викладачі

  • Чарльз Дарвін – відомий вчений і натураліст, що відкрив світу теорії походження видів і природного відбору, які спричинили за собою грандіозні зміни в біологічних науках і світобаченні людини як такої;
  • Джеймс Клерк Максвелл – легендарний фізик і математик, який заклав основи сучасної класичної електродинаміки. Його дослідження в галузі фізики послужили поштовхом для створення спеціальної теорії відносності Альбертом Ейнштейном кількома десятиліттями пізніше;
  • Сер Артур Конан Дойль – письменник і новеліст, автор пригодницьких і детективних історій. Широкому колу читачів він відомий як автор кількох романів про пригоди детектива Шерлока Холмса і його друга Доктора Ватсона.
  • Гордон Браун – британський політик, який отримав ступінь магістра історії в Единбурзькому університеті, з 2007 по 2010 рік обіймав посаду прем’єр-міністра Великобританії.
  • Вальтер Скотт – знаменитий шотландський письменник, історик і поет. В Единбурзькому університеті отримав спеціальність адвоката. Письменник відомий читацької аудиторії завдяки своїм роботам: “Вудсток”, “Айвенго”, “Абат” і “Пертская красуня”.
Отзывы учащихся

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!