The University of Graz Грац, Штирія, Австрія факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Грац, Австрія
Тип: державний університет
Язык обучения: німецька
Бакалавр:
1677 USD
Магистр:
1677 USD

Про ВНЗ

Грацький Університет імені Карла і Франца — Karl-Franzens-Universität Graz — The University of Graz — державний ВНЗ, заснований в 1585 році на Південному Сході Австрії, в містечку під назвою Грац за наказом правителя Карла ІІ. В 1782 році ВНЗ був перетворений на ліцей, а через століття йому знову повернули  університетський статус завдяки підтримці Франца ІІ. В Університеті Граца викладають гуманітарні та природничі науки, в тому числі й економічні дисципліни. ВНЗ разом з кращими університетами Європи (Болонський університет, Університет Арістотеля та багато інших) є учасником асоціації “Утрехтська мережа”.

Університет Граца є одним з провідних ВНЗ Австрії, де навчались відомі наукові діячі, серед яких 6 Нобелівських лауреатів в галузях хімії, фізики та медицини. Тому особливо сильним в плані академічної підготовки  є факультет природничих наук, який охоплює такі напрямки як хімія, математика та молекулярна біологія.

Грацький університет проводить дослідницьку діяльність в межах власних та спільних наукових проектів  спільно з Грацьким технічним університетом. Дослідження проводяться в галузі природничих наук, в тому числі і в сфері робототехніки.

Основний корпус Університету Граца є справжнім архітектурним шедевром, який виконаний в стилі бароко. Корпус оточений зеленою галявиною і акуратно підстриженими кущами. В кампусі зосереджені навчальні аудиторії, деканати факультетів, інформаційний студентський центр, а також центр для студентів з обмеженими можливостями.  В будівлі також є центр підтримки молодих батьків, де доглядають за малюками під час навчальних занять. 

Інші корпуси Грацького університету розташовані поблизу основної будівлі. В одному з них розташований спортивний центр, де створені всі умови для занять початківців і професійних спортсменів (від гри в футбол до занять бойовими видами мистецтв та гімнастикою).

Відпочити за горнятком кави і добре пообідати можна як в самому університетському містечку, так і за його межами. Недалеко від кампусу знаходяться «Mensae» – маленькі студентські бістро, де студентам пропонують смачні та доступні за цінами страви. Незаможні учні отримують знижки на харчування в таких закладах.

Вимоги до вступу в The University of Graz

 • Для вступу до Грацького університету студенту знадобиться атестат і додаток з оцінками. Ті, хто вступають до магістратури або докторантури повинні мати диплом та додаток з оцінками за всі роки навчання. Кожен документ потрібно перекласти на німецьку або англійську мову, засвідчити його у нотаріуса і поставить апостиль в Міністерстві освіти країни, яка видала атестат або диплом.
 • Окрім документів про освіту абітурієнт повинен надати заповнену анкету, яку можна знайти на сайті університету, резюме, мотиваційний лист і документ, який підтверджує, що абітурієнт може навчатися за обраною ним спеціальністю в університеті на батьківщині.
 • В Грацькому університеті можно навчатися німецькою та англійською мовами. І в першому і в другому випадках абітурієнту необхідно підтвердити свої знання сертифікатом або скласти іспит в стінах ВНЗ. Для навчання німецькою мовою треба надати  Goethe Zertifikat з рівнем не нижче В2 (іспит можна скласти в спеціалізованих центрах на території СНД). Щоб навчатися на англомовній програмі, потрібен один з сертифікатів  — TOEFL (з рівнем не нижче 87 балів) або IELTS (не нижче 6.5).
 • Абітурієнтам з нульовим знанням німецької мови пропонують пройти підготовчий рік в Університеті Граца. Вартість семестру навчання складає близько €460.
 • Вступні іспити в Грацькому університеті необхідно скласти тільки вступникам на факультети природознавства (переважно треба складати іспити з математики та хімії).
 • Документи на літній семестр подають до 5 лютого, на зимовий – до 5 вересня.

Вартість навчання та стипендії в Грацькому університеті

Вартість семестру навчання в Університеті Граца складає €745. В загальну вартість входить соціальне страхування та профсоюзний внесок. Трохи витратити коштів  потрібно буде й на навчальні матеріали: в семестр на книжки потрібно буде десь близько €150.

Вартість оренди одномісної кімнати різниться від €180 до €250 на місяць, двомісної – від €150 до €200 на місяць. Майбутньому студенту треба буде мати на увазі, що місць в студентських резиденціях завжди не вистачає, тому подавати заяву на бронювання місця або кімнати в гуртожитку необхідно приблизно за 5-6 місяців до початку занять. Харчування та проїзд для студента – це ще €350-450 на місяць.

Іноземці, які навчаються в Грацькому університеті, можуть бути заявниками на стипендію чи грант від самого вузу або ж дати запит на грошову допомогу одному з фондів або приватним компаніям, з якими співпрацює навчальний заклад. Стипендії можуть видаватися соціально незахищеним студентам, з дітьми, а також студентам, які приймають активну участь в дослідницькій діяльності ВНЗ. Розмір фінансової допомоги складає близько €350-400 на місяць.

Відомі викладачі та випускники Грацького університету

 • Людвіг Больцман – відомий австрійський фізик, який є попередником молекулярно-кінетичної теорії та статистичної механіки. В 1895 році отримав звання почесного члену Австрійської академії наук.
 • Фрідріх Раймунд Міхаель (Фріц) Прегль – найвідоміший австрійський вчений-хімік, який отримав в 1923 році Нобелівську премію в галузі хімії. Прегль започаткував метод мікроаналізу органічних речовин.
 • Вальтер Герман Нернст – німецький вчений-хімік, нагороджений Нобелівською премією з хімії в 1923 році. Міжнародна наукова спільнота оцінила його роботи з термодинаміки та фізичної хімії.

Цікаві факти

 • В Університеті Граца знаходиться унікальна бібліотека, де зібрано більше 3,5 млн. книжок, журналів та періодик.
 • Річний обіг коштів в Грацькому університеті складає більше, ніж €200,000000, тому отримати там грант на навчання цілком реально.
Отзывы учащихся

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!